قیمت چاپگر فلکسی و بنر چنده!؟

mostafa_cs

Well-Known Member
به نام خدا
سلام
یه سوال داشتم از دوستانی که در زمینه چاپ اطلاعات دارند.
قیمت یک دستگاه چاپ بنر و فلکسی در ابعاد تقریبا بزرگ چنده (دست دوم چند!؟ نو چند!؟تو ایران چند!؟ خارج از ایران چند!؟)
ممنون میشم اگر دوستان لطف کنن و حقیر رو راهنمایی بفرمایند.
پیروز و سربلند باشید.
یا حق...
:oops:

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
سلام
با اجازه بزرگان سایت

بستگی داره شما کجا باشید
دستگاه تا عرض 3.2 از 35 میلیون هست تا 60 میلیون و تا عرض 5 متر که فقط تا جایی که من می دونم تو تهران فعاله که قیمتش را حالا ندارم که بیشترینش حداقل گارانتی 5 سال داره واز تهران بخری بهتره که بیشتر شرکت ها به صورت اقساط می فروشن
دستگاه بنرو فلکس دسته دوم هم روش ننوشته ریسکش بالا ولی اگه خوب باشه بین نصف تا 3/4 میشه خرید

اگه اطلاعات کامل هم بخواهی الان دنبالم نیست شرکت هست حتما اسکن می کنم برات می زارم مشخصات کامل دستگاهها که بهترین مارک متسا 16 هد با ویژگی هاشون

البته راههای دیگه هم برای خرید دستگاه هست که بیشتر از 10 میلیون نمی شه و کمی خطرش زیاده.خرید دستگاه بوسیله رابط از دبی که گارانتی هم داره اما من خودم امتحان نکردم اما می گن جواب میده

mostafa_cs

Well-Known Member
خیلی ممنون.
منظورتون از رابطه با دبی چیه!؟
یعنی گمرک ایران اجازه ورود نمیده!؟
البته این رو بگم من ایران زندگی نمیکنم.

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
در این نوع خرید گمرک ایران نقش گلهای وسط خیابان را انجام میده یعنی فقط برای قشنگیه
رابط هم کسی هست که با بازار دبی اشنا باشه و شما فقط با سفارش دستگاه و پرداخت قیمت 1/3 دستگاه .صاحب دستگاه می شید
البته گفتم من خودم امتحان نکردم ولی می دونم نصف دستگاههای اصفهان به همین طریق فعالیت خودشونا شروع کردن

mazaheri_hassan

New Member
سلام
با اجازه بزرگان سایت

بستگی داره شما کجا باشید
دستگاه تا عرض 3.2 از 35 میلیون هست تا 60 میلیون و تا عرض 5 متر که فقط تا جایی که من می دونم تو تهران فعاله که قیمتش را حالا ندارم که بیشترینش حداقل گارانتی 5 سال داره واز تهران بخری بهتره که بیشتر شرکت ها به صورت اقساط می فروشن
دستگاه بنرو فلکس دسته دوم هم روش ننوشته ریسکش بالا ولی اگه خوب باشه بین نصف تا 3/4 میشه خرید

اگه اطلاعات کامل هم بخواهی الان دنبالم نیست شرکت هست حتما اسکن می کنم برات می زارم مشخصات کامل دستگاهها که بهترین مارک متسا 16 هد با ویژگی هاشون

البته راههای دیگه هم برای خرید دستگاه هست که بیشتر از 10 میلیون نمی شه و کمی خطرش زیاده.خرید دستگاه بوسیله رابط از دبی که گارانتی هم داره اما من خودم امتحان نکردم اما می گن جواب میده
سلام با تشكر اگه ليست دستگاهها با مشخصات فني و قيمت برامون بذاري يا ايميل كني ممنون ميشم
[email protected]

fer@nk

Member
آره ما هم می خواییم بزنیم توی این کار!
یه سوال آیا این کار تجربه کاری خاصی رو می طلبه!
ممنون میشم!
مرسی

reza2047

Member
اگر برای من هم اون اطلاعات رو بفرستی ممنون میشم .و سوال دیگه اینکه آیا برای راه اندازی اون احتیاج به مجوز خاصی هست .مثلا از فرهنگ وارشاد .مثل چاپخونه ها یانه .
در مورد خرید از دبی هم اگر زحمتی نیست اطلاعات بدید . من اونجا چندتایی آشنادارم اونامی تونن کارم رو راه بندازن ؟

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
برای قیمت ها کافی اونجا که نوشته بیشتر کلیک کنید قیمت هم هست

rahman4479

New Member
salam man ham donbale chap ro cd albate tejari age dar in bare etelati dashte bashin mamnon misham mano rahnemayi konin.
gimat-no dasgah-giymate tamam shodyie har chap

omid_parsa

New Member
دوست عزیز
قیمت در ایران از 20 میلیون تا 300 میلیون است ودر خارج از ایران از 6500 دلار تا300000دلار
به تکنولوژی آن وهدهاش بستگی داره و کشورسازنده وانصاف فروشنده
اگه خواستی بگواطلاعات بیشتری بهت بدم
من خودم فروشنده چاپگر درتهران هستم و 10 ساله تجربه لارج فورمت دارم،یعنی ازوقتی به ایران وارد شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا