قیمت مکس

Hamed

Active Member
سلام
کسی میدونه مکس 2011 اورجینال چنده؟؟؟یا از کجا مشه فهمیده که چنده؟؟؟
همینطور وی ری؟؟؟

علی علی

R2D2

New Member
البته ماجرا به 3500$ ختم نمیشه، لایسنس 3500 تا 4000 دلاری مکس فقط برای کاربران خانگی و شرکت های کوچک هست، اگر کمپانی بزرگ باشه قیمت به 6000 تا 8000 دلار و حتی بیشتر میرسه!
اما چه کاربر خانگی باشید و چه کمپانی، باید بصورت سالیانه حق اشتراک پرداخت کنید که قیمت مشخصی نداره، بسته به شرایط شما از 300$ شروع میشه تا سالی 1000$ و بیشتر، البته میتونید پرداخت نکنید اما در عوض برای update کردن مکس به نسخه جدیدتر باید کل قیمت مکس رو دوباره پرداخت کنید!

جالب اینجاست که اگر مثلا مکس 2010 دارید و نیازی به 2011 ندارید، بازهم باید حق اشتراک سالیانه رو برای 2011 پرداخت کنید، چون اگر مکس 2012 بیاد شما بعنوان کاربر جدید شناخته میشوید و دوباره باید کل هزینه مکس رو بپردازید!
خلاصه اینکه باید سالیانه باج بدی به اتودسک، چه update بکنی و چه نکنی!

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
زرشک....
عمرا ً مردم ایران به کسی باج بدن ... هر DVD رو 1000 تومن بگیر و حال کن چه توش مکس 2011 باشه یا فیلم Avatar یا هر چی

عوض این که برای اون خرج کنم می رم یک کامپیوتر Workstation خوب یا Renderfarm می گیرم

HOSSEIN.D

Well-Known Member
وااااو:shock:
چه خبره؟
ما که زورمون میاد به این اجنبی ها پول بدیم.
دیروز خودم 2تا دی وی دی خریدم که توش هم مکس 2011 بود. هم مکس 2011 design. قیمتش هم شد 40000 ریال !!!:green:

خداییش 4000 تومان کجا 4000 دلار کجا.:shock:

sharktech

کاربر فعال
این قیمت هایی که دوستان گفتن ماله خود آمریکا یا اروپاست.

الان برای اینکه خرید نرم افزار تو کشورهایی مثل ایران جا بیوفته اومدن نرم افزارها رو با قیمت کم میفروشن و روشون نوشته که فروش فقط در این کشور ها.

و مثلا مکس 4000 دلاری رو تو ایران میفروشن 120 دلار تا مردم رو عادت بدن. البته اگه واقعا میخوای بخریش با لیسانس آموزشی بخری بهتره چون برای مقاصد آموزشی خیلی ارزونتر در میاد مثلا برای دانشگاه و آموزشگاه ها.

wild-mans

Member
سلام
منم حرف شارک تچ جان رو شنیدم مثلا اپل سیستم عامل لئوپارد رو داره با قیمت پایینتری وارد ایران می کنه یا برخی شرکتهای دیگه در ضمن کپی رایت بسیار چیز خوبیه عزیزای دلم فقط به اینجای قضیه نگاه نکنید پس فردا شما می خوای بشی یه ناشر اونموقع چی بازم رایت کردن خوبه؟
یا حق

R2D2

New Member
این قیمت هایی که دوستان گفتن ماله خود آمریکا یا اروپاست.

الان برای اینکه خرید نرم افزار تو کشورهایی مثل ایران جا بیوفته اومدن نرم افزارها رو با قیمت کم میفروشن و روشون نوشته که فروش فقط در این کشور ها.

و مثلا مکس 4000 دلاری رو تو ایران میفروشن 120 دلار تا مردم رو عادت بدن. البته اگه واقعا میخوای بخریش با لیسانس آموزشی بخری بهتره چون برای مقاصد آموزشی خیلی ارزونتر در میاد مثلا برای دانشگاه و آموزشگاه ها.

البته اگر دانش آموز، دانشجو یا سرباز باشید اتودسک به شما تا 50% تخفیف میده و حق اشتراک رو حذف میکنه، اما این تخفیف فقط شامل مردم آمریکا میشه و نه هیچ کشور دیگری...
اما در مورد مکس 120 دلاری در ایران...اصلا غیر ممکنه، اتودسک روابط تجاری با ایران و چند کشور دیگه نداره، و حتی صفحه دانلود نسخه Trial کلیه نرم افزارهارو برای ایران بسته، البته Adobe و Pixologic هم روابط تجاری با ایران ندارند و Pixologic دسترسی ایران به سایت اصلی و انجمن Zbrush رو بسته...
در حال حاضر فقط Microsoft به ایران (تا حدودی) سرویس میده و اینم عجیب نیست، چون MS کلا سیاست محدودسازی بر اساس نژاد نداره (البته مثلا نداره)...
اوباما دستور داد که محدودیتهای نرم افزاری و اینترنتی از روی ایران برداشته بشه، اما ظاهرا منظورش فقط سیستم ترجمه به فارسی گوگل بود!

پس لطفا دوستان نسخه کرکی بزنن و حالشو ببرند!
این فقط نظر من بود، موفق باشید...

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
ممنون از راهنمائي هاتون و خوب از اون چيزي كه فكر ميكردم دور نيست مممممميخرمشششش:cool:

علي علي

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
همه اینها که گفتید درست .

ولی اگه نسخه اورجینال یا همون لایسنس نداشته باشید بیشتر برای کار فیلم میگم نمی تونید فیلمتون جایی نشون بدید :rose: حتی جشنواره ها .

Ultra3D

Well-Known Member
پس نشد ... آخه می خواستم یک بازی با موتور گرافیکی Unreal3 بسازم:lol::lol::lol:

بعدش می گن برین پیرفت کنید و ایران رو سرفراز کنید با چی؟؟؟

Unreal3 فکر کنم چند میلیارد تومن هست!!!!

حالا فکر کنم تو جشنواره های داخلی باید بشه نمایش داد؟ نه؟

R2D2

New Member
همه اینها که گفتید درست .

ولی اگه نسخه اورجینال یا همون لایسنس نداشته باشید بیشتر برای کار فیلم میگم نمی تونید فیلمتون جایی نشون بدید :rose: حتی جشنواره ها .
کاملا درسته :rose:

آخرین ویرایش:
خيلي خوبه ، پس هر وقت كيفيت كار هامون در حد جشنواره هاي خارجي شد ، اون موقع ميريم يه دانشجويي در حال خدمت ميگيريم و چون هم دانشجو هستيم و هم خدمت ميكنيم ميشه "مجاني" :lol:
البته اگر اجازه خروج از كشور رو بدن ... !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا