قیمت صفحه آرایی

به نام خدا ، با سلام اولا می خواستم بدانم قیمت صفحه آرایی کتاب که text خالی باشد حدود چه قمیت است ؟ قیمت عرف بازار؟ و نه این که چقدر سابقه دارید و چقدر حرفه ای هستید و .....
و آیا سایت استعلام برای دریافت قیمت سایت خوبی است ؟

برای یک کار مجله ، اگر تمام کار دست شما باشد ، چه موارد را جزو فاکتور می آورید ؟ منظورم مثل ماکت ، تعدادصفحه ، کاور و... و قیمت بیس را چقدر می گیرد.

با تشکر

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
قیمت صفحه ارایی کتاب با مجله فرق میکنه

برای کتاب که تکست خالی بدون حاشه یا به قل معروف بدون استایل باشه از صفحه ای 2000 هزار تومن شروع میشه تا 8000 تومن ( بستگی به تایپیست و ...)

برای مجله هم معمولاً ماکت و ارم جدا محاصبه میکنند چون یک بار بیشتر نیست که تقریباً از50 تا 150 هزار تومن متغییر

برای هر صفحه بستگی به گرافیکی بودنش از 2000 تومن تا 20000 تومن برای هر صفحه حساب میکنند

این عرفش توی طراح های اصفهان( البته هستند که قیمت های بالا تر هم بگیرند ولی کسی بهشون نمیده :green:)ولی اگه با یک شرکت وارد قرار داد بشی بیش از این چیزی که نوشتم

sepanta_atash

New Member
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز اينطوري كه شما حساب كردين صفحه اي 2000 هزار تومن پس بفرما كتابي بايد دونه 1ميليون بفروشن نه عزيز دلم كار گرافيكي تو تمام ايران البته تا اونجايي كه خبر دارم از زاهدان و كرمان و تهران كه با دوستان كار ميكنم و ميدونم و خودم قيمت ميدم كار گرافيكي اعم از طراحي و صفحه آرايي ساعتي حساب ميشه و ساعتي 5000 هزار تومنه حالا دادشم دست خودته ولي خدائيش كاري نكنين كه يكي اومد اول و آخرين بارش باشه . در مورد آرم و لوگو هم كه اون قيمت خودش رو داره اگه واسه يه شركت خصوصي كلفت باشه ادم ميشه بيشتر گرفت واسه يه مغازه سي دي فروشي كه نميشه قيمت يه كمپاني معتبر و گرفت بالا پايين كردن قيمت دست خودته .
با سپاس
بدرود

..::يزدان پاك پناه باد دير زيوشني شاد باش::..
در پناه اهوره مزد پاك زندگي را به شادكامي گذران
گاث‌ها‌،‌هات‌30‌بند‌3

shirani

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز اينطوري كه شما حساب كردين صفحه اي 2000 هزار تومن پس بفرما كتابي بايد دونه 1ميليون بفروشن نه عزيز دلم كار گرافيكي تو تمام ايران البته تا اونجايي كه خبر دارم از زاهدان و كرمان و تهران كه با دوستان كار ميكنم و ميدونم و خودم قيمت ميدم كار گرافيكي اعم از طراحي و صفحه آرايي ساعتي حساب ميشه و ساعتي 5000 هزار تومنه حالا دادشم دست خودته ولي خدائيش كاري نكنين كه يكي اومد اول و آخرين بارش باشه . در مورد آرم و لوگو هم كه اون قيمت خودش رو داره اگه واسه يه شركت خصوصي كلفت باشه ادم ميشه بيشتر گرفت واسه يه مغازه سي دي فروشي كه نميشه قيمت يه كمپاني معتبر و گرفت بالا پايين كردن قيمت دست خودته .
با سپاس
بدرود

..::يزدان پاك پناه باد دير زيوشني شاد باش::..
در پناه اهوره مزد پاك زندگي را به شادكامي گذران
گاث‌ها‌،‌هات‌30‌بند‌3

دلیلی نداره بخوام دروغ بگم و ....

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=159429

لیست قیمت های ارشاد سال 89 البته اینا بیشتر برای تهران در ضمن تفاوت قیمت طراحی شهر به شهر خیلی متفاوت ودر مورد هزینه کتاب کسی که میخواد کتاب بده باید با هزینه چاپ تا 7-8 میلیون خرج کنه

:rose:

sepanta_atash

New Member
با سلام داداش گلم من قصد جسارت و بي ادبي نداشتم فقط خواستم بگم يعني با اون هزينه كه شما گفتين هر جلد كتابي ميشه 8 الي ميليون تومان كه در داخل كشورك متر كتابي با اين قيمت هست همين شما درست ميگين ببخشيد از جسارت شد .
با سپاس
بدرود

MHD65

New Member
1390/6/2
سلام به همگی
من چند مدتیه با ایندیزاین یه چیزی شبیه روزنامه می بیندم!
میخواستم ببینم محدوده قیمت هر صفحه رنگی، سیاه سفید چندی هست؟(ابعاد هر صفحه 35cm x 50 cm)
تو هر شماره 4 تا صفحه بیشتر نیست ! حالا یه قیمت بدین ممنون میشم فقط دقت داشته باشید شهرستانی قیمت بدیدا...

ممنون

پیوست ها

• in1.pdf
    273.5 کیلوبایت · بازدیدها: 97
  • 1.jpg
    1.jpg
    248.1 کیلوبایت · بازدیدها: 70
  • 3.jpg
    3.jpg
    221.4 کیلوبایت · بازدیدها: 41

masir8

New Member
سلام.
می خواستم بدونم قیمت صفحه آرایی کتاب به قطعش ربطی نداره؟
مثلا قیمت هر صفحه یک کتاب پالتویی یا جیبی چقدره؟ با مثلا حدود 300 کلمه در صفحه
متشکرم.

shirani

معمولاً فرقی نداره دیگه بیس از 150 شروع میشه جلد هم از 20 برای سایز های جیبی

masir8

New Member
معمولاً فرقی نداره دیگه بیس از 150 شروع میشه جلد هم از 20 برای سایز های جیبی

منظورتون 150 برای کل یک کتابه؟
من دارم یه مجموعه کتاب پالتویی رو کار می کنم، که پنج شیش تا کتاب مثل همه. و هر کدوم حدودا 100 صفحه.
قیمت صفحه آرایی رو چه جوری حساب کنم؟ بازم دونه ای 150 ؟ یا مثلا صفحه ای ..؟

shirani

شما همون صفحه ای 2000 تومن قیمت بده اگه استایل نداره اگه استایل داره یک هزینه استایل هم باید بگیرید من فکر کنم هر کتاب با جلد و همه چیز همون 200-220 بشه

hassani48

New Member
به نام خدا ، با سلام اولا می خواستم بدانم قیمت صفحه آرایی کتاب که text خالی باشد حدود چه قمیت است ؟ قیمت عرف بازار؟ و نه این که چقدر سابقه دارید و چقدر حرفه ای هستید و .....
و آیا سایت استعلام برای دریافت قیمت سایت خوبی است ؟

برای یک کار مجله ، اگر تمام کار دست شما باشد ، چه موارد را جزو فاکتور می آورید ؟ منظورم مثل ماکت ، تعدادصفحه ، کاور و... و قیمت بیس را چقدر می گیرد.

با تشکر

تکست خالی 1200 به بالا. جدول و نمودار و فرمول داشته باشه تا 5000 هم میرسه. فرقی هم نداره که سابقه طرف چقدره. کار خودت مهمه
در مورد مجله هم چند ده مورد هست که مهمترینشون ایناستالبته باید بگی تحریریه هم هست یا نه
1- تهیه یونیرفم لیاوت
2- طراحی لوگو
3- تعیین فونت متن و تیتر و سوتیتر
4- تهیه عکی (اینکه عکس داریم، عکس از اینترنت میاریم، عکس میریم میگیریم یا عکس طراحی میکنیم)
5- مورد آخر بند 4 خیلی مهم هست و شاید تا 200 هزار تومن هم هر عکس هزینه ببره
6- ویرایش و غلط گیری
7- تعداد دفعات اصلاح از طرف مدیر
8- تعداد صفحاتی که مدیر میتونه اضافه کم یا عوض کنه (این خیلی مهمه چون بعضیا پدر در میارن بابت این تغییرات
9- نظارت بر چاپ و ...

sirblackice

New Member
سلام
من واقعا گیج شدم؛ نیاز به کمک دارم به شدت و به سرعت؛ اگر کسی از دوستان کمکی کنه ممنونش میشم.

من باید برای یه پروژه صفحه آرایی یه کتاب دو جلدی 1200 (هر جلد 600 صفحه) صفحه‌ای قیمت بدم ولی انقدر اینور اونور قیمت‌های مختلف شنیدم گیج می‌زنم نمی‌دونم واقعا چقدر قیمت بدم.

من همین الان دارم یه کتاب 130 صفحه‌ای رو رو صفحه‌ای 20 تومن می‌بندم ولی اگر این 1200 صفحه‌ای رو بگم صفحه‌ای 20 تومن فکر کنم طرف فرار کنه! :خخـ واقعآ تمی‌دونم چه قیمتی بدم که طرف فرار نکنه! :(

خواهشآ یکی کمکم کنه! :(

اینم نمونه‌های کتاب:

نمونه کتاب اول

نمونه کتاب دوم

payam800

New Member
با سلام می خواستم بدونم اگه بخواهیم یه مجله 56 صفحه ای از ابتدا طراحی و صفحه آرایی کنیم صفحه ای چند تومان می شود؟

مینو_ا

New Member
سلام.
می خواستم بدونم قیمت صفحه بندی توی ورد و ایندیزاین چقدر فرق داره؟
و اینکه قیمت صفحه بندی یه گزارش 750 صفحه ای (صفحه بندیش مثل کتابه) توی ورد حدوداً چقدر میشه؟
ممنون میشم یکی بهم جواب بده

javani

New Member
سلام
من واقعا گیج شدم؛ نیاز به کمک دارم به شدت و به سرعت؛ اگر کسی از دوستان کمکی کنه ممنونش میشم.

من باید برای یه پروژه صفحه آرایی یه کتاب دو جلدی 1200 (هر جلد 600 صفحه) صفحه‌ای قیمت بدم ولی انقدر اینور اونور قیمت‌های مختلف شنیدم گیج می‌زنم نمی‌دونم واقعا چقدر قیمت بدم.

من همین الان دارم یه کتاب 130 صفحه‌ای رو رو صفحه‌ای 20 تومن می‌بندم ولی اگر این 1200 صفحه‌ای رو بگم صفحه‌ای 20 تومن فکر کنم طرف فرار کنه! :خخـ واقعآ تمی‌دونم چه قیمتی بدم که طرف فرار نکنه! :(

خواهشآ یکی کمکم کنه! :(

اینم نمونه‌های کتاب:

نمونه کتاب دوم

یعنی شما بابت یه کتاب 130 صفحه‌ای، نزدیک 3میلیون گرفتی؟!! مگه چند روز کار برده و کتاش چی بوده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا