قیمت این کارا چند؟؟؟

poriaabaci

Member
سلام دوستان عزیزم روم سیاه اینا کار من البته منتال ری هستن نه وی ری من میخام برم واسه یه شرکت طراحی داخلی کار بزنم کار با این سطح کیفیت رو چقدر قیمت بدم؟؟؟؟؟؟فقط مدل سازیش با منه ها طرح رو خودشون میدن ؟متری بگیرم یا هر عکس؟؟؟؟؟ ممنون بازم شرمنده بازاری ا دیگه به خدا خیلی مشکل شده برام لطفا راهمناییم کنید

پیوست ها

• bed room final.jpg
    bed room final.jpg
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 30
  • dinning room copy.jpg
    dinning room copy.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 34
  • enter final copy.jpg
    enter final copy.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 29
  • kitchen final.jpg
    kitchen final.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 34
  • living rom final copy.jpg
    living rom final copy.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 34

ariae

Member
قیمت نمیدونم ولی میگم ای کاش همینارو با وی ری میزدی که بتونی قیمت بهتری بگی!

3D Art

Member
درود پوریا جان
یه توصیه از من به شما ....! منتال ری خیلی قویه ولی اگر حرفه ای باشی .
اگر باهاش هی تست بزنی نمیتونی کار خوب ارائه بدی
دوباره به وی ری برگرد
در مورد قیمت کار :
متری گرفتن رو فراموش کن چون خیلی مصخره هست ! مگه داره مصالح میبره که متری بگیری!
الان با این وضع بازار یه آدم خیلی حرفه ای واسه کار تمام وقت نهایت 500 میگیره حالا شما رو 400 حساب کن

poriaabaci

Member
دوست عزیز ممنون آقا میدونم منتالم افضاح ولی اینا کار در این حد میخان حالا میشه بگید ارزش یه دونه از این کارا یه عکسش چند ممنونم واسه راهنماییتو

(Hamid)

Well-Known Member
اگه تهران کار میکنی هر کدومشو 70 تومان بگیری خوبه،آگه شهرستانی که 40 تومان بدن راضی باش
من اون کار ویلا رو با 20 شیت نقشه و یه 3D ،گرفتم 150، کار هست ولی پول نه:sad:

Hamed

Active Member
سلام
آقايون اشتباه نكنيد بازار پركار پولم هست مگه من كار نميكنم برا يه دونه صندلي من 70 هزار پول ميگيرم ولي به شرطها...
اولن صاحب كار چجورياست...تو چي باهاش طي كردي...بعدن بازم كار داره؟؟؟بعد همه اينارو در نظر گرفتي يه قيمت بده من اينارو نميدونم ولي برا هر نما 50 بعيده بيشتر بده كاراه پرضحمتي نبوده بعد مردم الان محافض كارن يادت باشه برا مودن تو بازار بعضي جا ها بايد ضرر كني تا وقتي بازار گرم شد يكي از آدماي اين كار تو باشي سياست تو كار واجب...:green:

موفق باشي جون

علي علي

Fa

Well-Known Member
دوست عزیز ممنون آقا میدونم منتالم افضاح ولی اینا کار در این حد میخان حالا میشه بگید ارزش یه دونه از این کارا یه عکسش چند ممنونم واسه راهنماییتو

البته رو كار هنري نميشه قيمت گذاشت ولي هموني كه دوستان ميگن :green:

ariae

Member
سلام. حالا چقدر گرفتین بابت این کار؟ چطوری باهات حساب کردن؟ یعنی فریمی حساب کردن یا کلی؟

البته فکر کنم بخاطر اینکه صاحب کار زیاد هزینه نکنه ، به شما گفته که در همین حد کار از شما می خواد! در نتیجه فکر کنم هر رندرکمتر از 40 تومن داده باشه!!!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا