غیره قیمت این جور کارا چیجوریاس؟!

ardavan18

Active Member
سلام.جمیعاٰ خسته نباشید دوستای آریایی.....
یه سوال...
من برای یک دفتر تبلیغاتی.کار مدلینگ انجام دادم...فقط یه مشکلی هست اونم رنج قیمت اینجور کاراس...اگه حوصله داشتین... لطف کنین یک نظر در مورد قیمت بهم بدین....
این رندرهایی که گذاشتم resize شده....رندرهای اصلی 3000×4500 هستن....
کلا 5.6 تا رندر میخوان...کلی یا جزیی راهنماییم کنین........
مرسی دوستان مجید آنلاینی...:rose:

پیوست ها

• 444444444BIGmajdi online.jpg
    444444444BIGmajdi online.jpg
    56.9 کیلوبایت · بازدیدها: 53
  • 3333333333bIGmajid online.jpg
    3333333333bIGmajid online.jpg
    58.3 کیلوبایت · بازدیدها: 60
آخرین ویرایش:

K1-CGMaster

Well-Known Member
دوست عزیز رنج و نرخ خاصی برای کار های 3D مشخص نشده
ولی باید در حد دیگران و در حد کار خودت بگیری و مشتری هم که چک و چونه صد درصد می زنه :green:

من باشم برای این کارها با این اندازه چیزی حدود از 60 تومن تا 80 تومن می گرفتم

ardavan18

Active Member
دوست عزیز رنج و نرخ خاصی برای کار های 3D مشخص نشده
ولی باید در حد دیگران و در حد کار خودت بگیری و مشتری هم که چک و چونه صد درصد می زنه :green:

من باشم برای این کارها با این اندازه چیزی حدود از 60 تومن تا 80 تومن می گرفتم

مرسی آقا کیوان.....چک و چونه مثل ارث پدریه واسه مشتری... خودمم هم میدونم رنج نداره داداش... حدودی میخواستم بدونم چیجوریه....چون تعرفه نداره.تعیین قیمت سخته.....مشتریم که میبینه همه چی چکیه یهو 100 تومان به خودش تخفیف میده:cool:....میدونی چی میگم دیگه:green:
این قیمتی که گفتی کلا بود؟؟؟ مدلینگ با 5.6تا رندر رزولوشن بالا؟؟

ardavan18

Active Member
سلام
بستگی به کارفرمات داره که ارزش کار رو می فهمه یا نه

بین 100 تا 200 کافیه .:)

مرسی ارباب ارچ واسه نظر و وقتی که گذاشتی....
کارفرما ارزش کارو میفهمه:wink: فقط قیمت به خودم سپرده...نمی خوام یه مبلغی بگم که زیاد باشه و مشتری بپره :green:

K1-CGMaster

Well-Known Member
آهان شرمنده اندازه و تعداد رندرات رو ندیده بودم
با توجه به اینکه اندازه ها خیلی بزرگن و تعداد هم تقریبا زیاد
شما حداقل 100 تومن حساب کن (البته اگه می بینی دست به جیبه بیشتر ولی حد اقل همین)
:rose:

ardavan18

Active Member
آهان شرمنده اندازه و تعداد رندرات رو ندیده بودم
با توجه به اینکه اندازه ها خیلی بزرگن و تعداد هم تقریبا زیاد
شما حداقل 100 تومن حساب کن (البته اگه می بینی دست به جیبه بیشتر ولی حد اقل همین)
:rose:
بازم مرسی آقا کیوان:rose:.....هنوز قیمت ندادم.....امروز میگمم...حدوداً بین 150 تا 200 میگم....ولی اگه باز ادیت نداشت .....ولی همه مشتریا اول که میان دست به جیبن.وقتی کارو گرفتن ازت.آه و ناله هاشون شروع میشه :green::sad:

max vray

کاربر VIP
سلام داداش:green:
کمتر از 250 نده که کلاس کاریت میاری پایین بعدش بهش بگو کمی تخفیف میدم تا مشتری شی اگه هم گفت نه گرونه بهش بگو برو یک دوری بزن بعد بیا میبینی از من کمتر کسی واست نمیزنه فقط طرف پویا نفرست که کار از دستت میپره:green::lol:

ardavan18

Active Member
سلام داداش:green:
کمتر از 250 نده که کلاس کاریت میاری پایین بعدش بهش بگو کمی تخفیف میدم تا مشتری شی اگه هم گفت نه گرونه بهش بگو برو یک دوری بزن بعد بیا میبینی از من کمتر کسی واست نمیزنه فقط طرف پویا نفرست که کار از دستت میپره:green::lol:
چاکرمممم....تحویل دادم تموم شد.....150 گرفتمم.....آخه یه جورایی آشنا بود نمیشود سر کیسه کرد:green:
جات خالی امروز پویا رو دبدم.....مثل همیشههه:neutral:
نوکرمم دادا

جدیدترین ارسال ها

بالا