قيمت نصب، نگهداري، پشتيباني و ساپورت vb؟

blue_rays

Member
سلام و خسته نباشيد خدمت همه ي دوستان.:)
ببخشيد نميدونستم اين سوال رو كجا بايد مطرح كنم براي همين اينجا مطرح كردم.
يه بنده خدايي از من خواسته براش هاست بخرم و VB نصب كنم با امكانات جانبي و ... و خلاصه پشتيباني كنم و بك آپ گيري امنيت و بقيه كار ها هم به عهده ي من هست. فقبط ممكنه طراحي قالب رو خودم به عهده نگيرم كه يكي از دوستاش هست اون احتمالآ انجام بده. سايتي هم كه ميخاد رسميه و انجمن موبايله و خودش هم مغازه ي موبايل داره.
اگه به جاي VB چيز ديگه اي بخاد قيمتش فرق ميكنه؟
مي خاستم ببينم از دوستان كساني كه وارد هستن بپرسم و نظر بگيرم كه چقدر قيمت بدم بهش؟
كلآ براي راه اندازي چقدر بگم و براي پشتيباني ماهانه چقدر؟
ممنون ميشم كمك كنيد
مرسي:rose:

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام
دوست عزيز بستگي به ميزان سختي كارتون داره .فقط نصب ونگهداري نيست. ببينيد بايد بخش هاي مختلف ايجاد كنيد با دسترسي هاي مختلف و...ومهمترين مساله اي كه بايد در نظر بگيريد لايسنس فروم هست كه قيمت هاي مختلفي داره.... به نظر من بهترين قيمت را خودتون ميتونيد تعيين كنيد.
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

ajomehri

Member
والا خوده لایسنس که حدود 200 تومن آب میخوره (180 دلار اگه اشتباه نکنم)
فارسی سازی هم حدود 50 تومن می کنن معمولا که یک بار برای همیشه هستش
قالب هم همین حدود 50 هست نرمالش
50 تومنم بگیریم نصب و راه اندازی
برای نگهداری و ساپورت دیگه به نظرم مثلا 3 ماهه اول 100 تومن و هر پلاگین اضافی که درخواست بشه 5 تومن منطقیه و اگر نیاز به فارسی سازی داشت 5 تومن اضافه

sortme

Member
دوست عزیز شما myBB نصب کنید و انقدر هر سر کیسه نمیشوید برای چیزهایی که ارزش ندارن و فقط شرکتش به فکر درامد از راه های مختلفه و میخواد با یک ادیتور و چند تا امکاناتی که برای خیلی از سیستم های دیگه فراهمه خرج یک سایت رو به دست بیاره و سیستم بی ارزش خودش رو به فروش بگذاره در صورتی که خودشون هم نمیدونن میخوان بفروشن یا نه و سر فروشش خودشون هم نمیدونن چه قیمتی بذارن و به چه شکل مدیران انجمن های وی بی رو سر کیسه کنن! اون هم سیستمی که ارزشی نداره حتی برای یک هزار تومنی!

پیشنهاد میکنم مای بی بی نصب کنید و اگر هم موردی بود در پیغام خصوصی به بنده بگید تا راهنمایی بیشتری بکنم و اگر هم نیازی نیست که خب برید همون وی بی رو نصب کنید.

سپاس

blue_rays

Member
دوست عزیز شما myBB نصب کنید و انقدر هر سر کیسه نمیشوید برای چیزهایی که ارزش ندارن و فقط شرکتش به فکر درامد از راه های مختلفه و میخواد با یک ادیتور و چند تا امکاناتی که برای خیلی از سیستم های دیگه فراهمه خرج یک سایت رو به دست بیاره و سیستم بی ارزش خودش رو به فروش بگذاره در صورتی که خودشون هم نمیدونن میخوان بفروشن یا نه و سر فروشش خودشون هم نمیدونن چه قیمتی بذارن و به چه شکل مدیران انجمن های وی بی رو سر کیسه کنن! اون هم سیستمی که ارزشی نداره حتی برای یک هزار تومنی!

پیشنهاد میکنم مای بی بی نصب کنید و اگر هم موردی بود در پیغام خصوصی به بنده بگید تا راهنمایی بیشتری بکنم و اگر هم نیازی نیست که خب برید همون وی بی رو نصب کنید.

سپاس

خيلي ممنون از راهنمايي همه ي دوستان عزيز.
با توجه به راهنمايي هاي جناب سورتمه بهتره كه از يه سيستم مجاني استفاده كنم. mybb مجانيه ديگه اگه اشتباه نكنم. درسته؟
اگه ميشه يه سايت واسه دانلودش معرفي كنيد. فارسي ساز آماده داره؟ قالب آماده هم اگه باشه خيلي بهتره ميگم خودش انتخاب كنه.
با اين اوصاف به نظرتون چقدر بگيرم واسه راه اندازي و پشتيباني؟ گفته دامين با خودشه ولي هاستو بايد من تهييه كنم. اگه هاست خوب هم سراغ داريد معرفي كنيد ممنون ميشم. قيمتشم لطف كنيد .بايد امروز جواب بدم.
خيلي خيلي ممنون از راهنماييتون:)
يه قيمت تقريبي بگيد من امروز بگم بهش
بازم ممنون:rose:

آخرین ویرایش:

ajomehri

Member

سپاس
شرمنده ها ولی یک فروم وفق mybb نام ببرید ؟ این شرکت vb اصلا پول الکی نمی گیره و خدماتی که میده فوق العادس و اگر تو گوگل سرچ کنی بالاترین cms هایی که تو صفحه اول معمولا لیست میشن همه از vb استفاده کردن از seo بودن این کار هرچی بگیم کم گفتیم اصلا باید به عنوان نمونه کامل seo شناخته بشه و همه برای seo کردن سعی کنن ملاک های vb رو در نظر بگیرن و پیاده کنن.
شما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد هر هک و پلاگینی که فکرشم نمی کنی تو سایت رسمیش مجانی برای داتلود هست فقط کافیه یک بار لیسانسشو بخری والسلام و دیگه نگران هک شدن سایتت هم نباشی :rose:

sortme

Member
یک فروم موفق؟؟

عجب حرفی زدید :دی

پلاگین های مای بی بی هم مجانی هست و در ضمن مای بی بی پلاگین هایی رو داره که اگر بخواهید خریداری کنید باید بیش از پول یک لایسنس وی بی رو پرداخت کنید

با پرسش این سوال واقعا همه شبهه ها برطرف میشه

همه ی مدیران سیستم های مدیریت محتوا میدونن که بیشترین انجمن های موفق رو مای بی بی داره
لطفا به ادرس های زیر مراجعه کنید که بیش از 80 هزار تا یوزر دارن و تازه اول کارشون هم هست و تازه اگر به انجمنی های خارجی مای بی بی مراجعه کنید میتونید بیش از 200 هزار یوزر رو شاهد باشین

www.iran-forum.ir

سیستم : MyBB

تعداد کاربران : بیش از 80 هزار کاربر و با یکی از بالاترین بازدید روزانه

=====

http://www.parsclubs.com

تعداد کاربران : بیش از 40 هزار کاربر

======

http://www.patogh4u.net

کاربران : بیش از 20 هزار تا کاربر

====

واقعا زشت هست که شما معنای انجمن موفق رو میپرسید

لطفا به انجمن زیر مراجعه کنید :

www.generaleshop.com

این انجمن روزی 30 الی 60 کاربر درونش ثبت نام میشوند و انجمن جدیدی هم هست و میزان ثبت نام روزانش با انجمن مجید انلاین و انجمن پاتوق و انجمن پرشین فروم برابری میکنه
و در ضمن انقدر seo قوی رو داره که در حال حاضر SEO وی بی واقعا عقب تر هست

اگر باز هم اسم سایت بخواهید باز هم انجمن ها 70 هزار کاربری و غیره رو بهتون از مای بی بی معرفی میکنم

و در ضمن بهتر هست بدونید اکثر انجمنهایی که بیش از 200 هزار کاربر دارن از مای بی بی هستند.

همه میدونن که این سیستم رایگان برابر دو تا سیستم غیر رایگان وی بی هست.

با لایسنس های بیهوده مدیران انجمن ها رو سر کیسه میکنن و برای تمدیدش هم پول میگیرن (انقدر ادم های سود جو واقعا نوبر بوده) و وقتی به در بسته میخورن از راه های جدید تر با اضافه کردن چند امکانات فقط نامش رو عوض میکنن و ورژن اضافه میکنن و ده درصد روی قیمت لایسنس ها اضافه میکنند و حتی کسانی که یک بار برای لایسنس پول دادند و ورژن های قبلی رو داشتند رو برای تمدیدش اجبار میکنن که باید 190 دلار رو باز هم پرداخت کنن ..
اون هم عده ای وی بی نصب میکنن با تصور امنیت بالا و همچنین ادیتور . . . میخوان خرج یک سایت رو در بیارن

فقط و فقط راهنمایی بود

سپاس

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا