قيمت طراحي صفخات وب

END

New Member
يك سايت معرفي كنيد تا از قيمت هاي طراحي صفحات وب اطلاعات كسب كنم

با سلام:
دوست عزيز اين موضوعي نيست كه كسي جواب شما را بدهد چون از نظر همه جواب به اين موضوع شما ... است.شما بايد خودتان برويد دنبالش و اون چيز مورد نظر تون را پيدا كنيد.
اين مطلب فقط به عنوان راهنمايي بود و قصد جسارت ندارم.
با تشكر

با سلام:
دوست عزيز اين موضوعي نيست كه كسي جواب شما را بدهد چون از نظر همه جواب به اين موضوع شما ... است.شما بايد خودتان برويد دنبالش و اون چيز مورد نظر تون را پيدا كنيد.
اين مطلب فقط به عنوان راهنمايي بود و قصد جسارت ندارم.
با تشكر

MrMohi

Active Member
MPSatan گفت:
END گفت:

سلام سايت نميخواد كه
:lol: :lol: :lol: :lol:
من صفحه ي اول 30 هزار تومان ميگيرم
بقيه صفحات 15 هزار تومان
بقيشم تو
http://www.mpsatan.iranseek.com/webdesign.htm
ببين :arrow:

مهرداد

آقا مر30 اطلاعات خوبي بود.

در اين سايت كه صحبت از گرافيك ميشه بايد يه همچين آماري هم به كاربران داده بشه

:wink: :lol:

iRWEBDES

Active Member
MrMohi گفت:
MPSatan گفت:
END گفت:

سلام سايت نميخواد كه
:lol: :lol: :lol: :lol:
من صفحه ي اول 30 هزار تومان ميگيرم
بقيه صفحات 15 هزار تومان
بقيشم تو
http://www.mpsatan.iranseek.com/webdesign.htm
ببين :arrow:

مهرداد

آقا مر30 اطلاعات خوبي بود.

در اين سايت كه صحبت از گرافيك ميشه بايد يه همچين آماري هم به كاربران داده بشه

:wink: :lol:

خواهش ميكنم :arrow:

مهرداد

pasargad-ir

Active Member
Re

سلام

قربون طراحي يه سايت بستگي به طرف داره.

بايد ببيني چقدر مي توني طرف رو تــــيـــــغ بزني.

تو قرار عمومي مشهد همه بچه ها مي گفتن كه اگه واسه يه اداره دولتي قراره كاري رو انجام بدين قيمت رو بالا ببريد.

در ضمن من براي اين كار تعرفه هام رو بخش بخش كردم.

مثلا
هر افكت جاوا 500
موزيك واسه صفحه 500
انيميشن فلش هر كيلو بايت 1000
طراحي صفحه اول 30.000
هر صفحه معمولي 10-15.000
ثبت موتور جستجوگر 50.000

ولي بازم مي گم به قيافه طرف نگاه كن يه چيزي رو هوا بگو.................. :lol:

مرسي

amirnezhad

Member
در مورد قيمت دادن من هم نظرم اينه كه بستگي به كاري كه مي خواهي انجام بدهي داره!
و واقعا نميشه با توجه به نوع صفحه هم قيمت داد. يعني من حتي با اينكه گفته ميشه صفحه اصلي ... تومان و بقيه ... تومان هم موافق نيستم.

به نظرم خود قيمت و زمان اجراي پروژه يه بخش مهم از مراحل ابتدايي كار است! و بايد خيلي حساب شده و با دقت باهاشون برخورد كرد.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا يك نكته اي رو كه ميخواستم بگم اينه كه يك طراح واقعي روي كار خودش نرخ نميذاره! يعني نميگه من فلان صفحه رو فلان تومن ميزنم..
چون كار طراحي يك كار سليقه اي هستش در نتيجه بستگي به طراح داره ميتونه صفحه رو با 1 هزار تومن سر و تهشو هم بياره يا اينكه با 20 هزار تومن هم قانع نشه! من هميشه به مشتري هام اينو ميگم وقتي كه ازم قيمت ميخوان.. هيچ وقت بهشون قيمت قطعي نميدم! ميگم كه اين كار كار سليقه اي هستش هر چقدر كه پشتم گرمتر باشه بهتر ميتونم روش كار كنم و وقت بذرام..
منم بهتون پيشنهاد ميكنم وقتي ميخواين به كسي قيمت بدين هيچ وقت قيمت صفحه اي ندين و هميشه قبلش اينو بگيد كه چقدر واسه كار سرمايه گذاري كردن!؟ مثلا طرف ميگه فلان تومن اون وقت شما حساب كار دستتون مياد كه مشتري چه جور مشتري هستش و ميتونيد قيمت بدين..و حتما هم بين قيمتهايتون تفاوت بذاريد مثلا هر قيمتي كه ميذاريد با طراحيش باشه! ضمنا يك چيزي كه هست اين كارها چون نرخ نداره و به قول معروف قوانيني براي قيمتهاش نيست هر طراح ميتونه بر حسب كارهايي كه ميكنه قيمت بده..
پيشنهادم هم اينكه كه سعي كنيد قيمتها رو پايين ندين..چرا ؟! اول اينكه بازار كار خراب ميشه..دوم اينكه كلاس كار خودتونو مياريد پايين ...
الان توي كشور هاي خارجي پولهايي كه براي طراحي سايت ميگيرن خيلي وحشتناكه اگر بتونيد از خارج كشور كار بگيريد نونتون تو روغنه :wink:
مطمئن باشيد كه كساني كه اهلش هستند ارزش كار رو درك ميكنند، و شما با اين كار مشتري هاي خاص خودتونو پيدا ميكنيد.

موفق باشيد

مجيد

MrMohi

Active Member
Majid گفت:
سلام

آقا يك نكته اي رو كه ميخواستم بگم اينه كه يك طراح واقعي روي كار خودش نرخ نميذاره! يعني نميگه من فلان صفحه رو فلان تومن ميزنم..
چون كار طراحي يك كار سليقه اي هستش در نتيجه بستگي به طراح داره ميتونه صفحه رو با 1 هزار تومن سر و تهشو هم بياره يا اينكه با 20 هزار تومن هم قانع نشه! من هميشه به مشتري هام اينو ميگم وقتي كه ازم قيمت ميخوان.. هيچ وقت بهشون قيمت قطعي نميدم! ميگم كه اين كار كار سليقه اي هستش هر چقدر كه پشتم گرمتر باشه بهتر ميتونم روش كار كنم و وقت بذرام..
منم بهتون پيشنهاد ميكنم وقتي ميخواين به كسي قيمت بدين هيچ وقت قيمت صفحه اي ندين و هميشه قبلش اينو بگيد كه چقدر واسه كار سرمايه گذاري كردن!؟ مثلا طرف ميگه فلان تومن اون وقت شما حساب كار دستتون مياد كه مشتري چه جور مشتري هستش و ميتونيد قيمت بدين..و حتما هم بين قيمتهايتون تفاوت بذاريد مثلا هر قيمتي كه ميذاريد با طراحيش باشه! ضمنا يك چيزي كه هست اين كارها چون نرخ نداره و به قول معروف قوانيني براي قيمتهاش نيست هر طراح ميتونه بر حسب كارهايي كه ميكنه قيمت بده..
پيشنهادم هم اينكه كه سعي كنيد قيمتها رو پايين ندين..چرا ؟! اول اينكه بازار كار خراب ميشه..دوم اينكه كلاس كار خودتونو مياريد پايين ...
الان توي كشور هاي خارجي پولهايي كه براي طراحي سايت ميگيرن خيلي وحشتناكه اگر بتونيد از خارج كشور كار بگيريد نونتون تو روغنه :wink:
مطمئن باشيد كه كساني كه اهلش هستند ارزش كار رو درك ميكنند، و شما با اين كار مشتري هاي خاص خودتونو پيدا ميكنيد.

موفق باشيد

مجيد

آقا مجید براووووو...من هم با نظرات شما 100% موافقم

طبق معمول زدی تو خال...تجربه های با ارزشی داری

xara

New Member
به نظر من قيمت دادن بصورت هر صفحه .... تومان واقعا روش منسوخ شده و مخصوص صفحات
ساده و ايستا (Static) است كه ديگه هيچ كس اين سايت ها را نگاه هم نميكنه
اگر اجازه داشته باشم قيمت را بگم ما (شركت ايكام ) براي طراحي و ايجاد يك سايت ، سايت را بعنوان يك پروژه واحد نرم افزاري بررسي كرده و بر اساس هدف مشتري راهكارهايي را به وي
ارايه ميكند و در صورت پذيرش ، نرم افزارهاي server side مربوطه براي وي در سايت وي نصب ميشود
البته اين موضوع را هم بگويم كه ما فقط روي پروژه هاي PHPو Perl كار ميكنيم
نمونه سايت ها اگه تبليغ نباشه :
myisfahan.com
mmtpp.com
dataecom.com

saeidberlin

New Member
مجیدخان درست میگه

سلام دوستان من فقط یک تجربه از این موضوع را دربرلین به شما میگویم البته به دنبال فرمایش اقا مجید و در تایید گفته هایش در اینجا برای دو یاسه صفهه مهمولی نه خیلی حرفه ای چیزی حدود 300 تا350ایرو پول میدن .مجیدخان درست میگه .با تشکر

وب

Member
متاسفانه مشكلي هست كه بايد چاره براي آن پيدا كرد.
همين قيمت ها رو ميگم

سلام خسته نباشيد
سايتهايي كه ما داريم كار مي كنيم در سه كلاس پيش بيني شده اند :
كلاس الف: 20.000
كلاس ب : 15.000
كلاس پ : 10.000
سايتهاي ما بسيار جذاب هستد و فكر مي كنم كه ارزش ديدن را داشته باشند !
http://www.tashil.com

a_mollaei

Member
Majid گفت:
سلام

ضمنا يك چيزي كه هست اين كارها چون نرخ نداره و به قول معروف قوانيني براي قيمتهاش نيست هر طراح ميتونه بر حسب كارهايي كه ميكنه قيمت بده..

آقا ما ميتونيم بياييم و اينكارو براي خودمون انجام بديم. يعني يه جورايي صنف وب سايت كارها رو را بندازيم. اونوقت كسي مثل يه شر كت كه نمي خوام اسمشو ببرم. براي سايتي در حد يه سايت نيمه حرفه اي 40 مليون تومن پول نمي گيره و كسايي هم مثل بچه هايي كه اينجا قيمتشونو گفتن انقدر قيمت پايين نمي دن.

چطوره؟؟؟ :wink:

amirnezhad

Member
a_mollaei گفت:
Majid گفت:
سلام

ضمنا يك چيزي كه هست اين كارها چون نرخ نداره و به قول معروف قوانيني براي قيمتهاش نيست هر طراح ميتونه بر حسب كارهايي كه ميكنه قيمت بده..

آقا ما ميتونيم بياييم و اينكارو براي خودمون انجام بديم. يعني يه جورايي صنف وب سايت كارها رو را بندازيم. اونوقت كسي مثل يه شر كت كه نمي خوام اسمشو ببرم. براي سايتي در حد يه سايت نيمه حرفه اي 40 مليون تومن پول نمي گيره و كسايي هم مثل بچه هايي كه اينجا قيمتشونو گفتن انقدر قيمت پايين نمي دن.

بابا بيخيالش، كدوميكي از اين صنف هايي كه دور و برتون ميبينين تا بحال بجز دعوا توش چيزي وجود داشته كه ما بخواهيم دوميش باشيم؟ :roll: مثلا همين كتابفروشها و انتشاراتي ها كه مثلا قشر فرهنگي جامعه هستن‌!؟ من خودم بخواطر يكي از كارها باهاشون در ارتباط بودم و تنها چيزي كه توشون نديدم هدف مشترك بود. تنها چيزي كه ميشد خيلي راحت ديد پشت هم زدن و ...
بجاي اين كارها بياين و خودتون ارزش كاري رو كه مي كنين بدونين!!! مي خواهين بهتون آدرس چند تا آدم رو بدم كه يك وب كامل 10 صفحه اي رو با تايپ همه مطالب و ثبت اسم و فضا کلا 100000 تومان حساب می کنن ؟؟؟
تا وقتی اینها هستن شما هی بدو دنبال اینکه ای وای امروز تو صنف اینطوری شد فردا چطوری میشه ....

a_mollaei

Member
amirnezhad گفت:
a_mollaei گفت:
Majid گفت:
سلام

بابا بيخيالش، كدوميكي از اين صنف هايي كه دور و برتون ميبينين تا بحال بجز دعوا توش چيزي وجود داشته كه ما بخواهيم دوميش باشيم؟ :roll: مثلا همين كتابفروشها و انتشاراتي ها كه مثلا قشر فرهنگي جامعه هستن‌!؟ من خودم بخواطر يكي از كارها باهاشون در ارتباط بودم و تنها چيزي كه توشون نديدم هدف مشترك بود. تنها چيزي كه ميشد خيلي راحت ديد پشت هم زدن و ...
بجاي اين كارها بياين و خودتون ارزش كاري رو كه مي كنين بدونين!!! مي خواهين بهتون آدرس چند تا آدم رو بدم كه يك وب كامل 10 صفحه اي رو با تايپ همه مطالب و ثبت اسم و فضا کلا 100000 تومان حساب می کنن ؟؟؟
تا وقتی اینها هستن شما هی بدو دنبال اینکه ای وای امروز تو صنف اینطوری شد فردا چطوری میشه ....
آقا دقيقا مشكل ما همينه الان شما برو يه جا بگو من فلان طرحو دارم.
سه سوت زيرابت خورده و طرحت هم مال اونا شده. اگه تمام بچه هايي كه تو همي سايت عضون قيمتاشونو فيكس كنن ديگه افرادي مثل كسي كه شما مثال زديد نمي تونن اينطوري كار كنن.
چرا شما كه كارت در حد مليون ارزش داره بياي به خاطر رقابت با يه سري افراد كه از سايت نويسي فقط در آمدشو مي خوان و سايتهاشون بيشتر مثل يه وب لاگ گندست تا سايت، قيمت كارتو بياري پايين؟
بعد هم ما مي تونيم اولين صنف بي مشكل باشيم.

آقا من هم ناراضیم!

مثلا 300' هزار تومان به یارو پول دادی به جای اینکه بیاد روش کار کنه پس فرداش میاد میگه آمادست کارت!

همه چیزش هم صدا میده!!!

منصفانه کار نمیکنن تو این مملکت!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
در باره قیمت ها عرض کنم خدمتتون که: ما یه تیم طراحی وب سایت هستیم. کار های گرافیکی مانند: Logo, Banner,... رو یکی از دوستان انجام میدند.
برنامه نویسی تحت وب رو مانند: asp.net رو یکی دیگه از دوستان انجام میدهن.
طراحی صفحات وب هم با منه البته با این توجه که: صفحاتی که طراحی می شن تحت لیسانس w3c.org هستند. صفحات با توجه به 4 مرورگر اصلی: Opera, IE, FireFox, NS طراحی و پیاده سازی می شند. و بطور کلی اصول کامل طراحی استاندارد جهانی به صورت کامل رعایت میشه.
این مواردی که عرض کردم خدمدتون بدون در خواست مشتری هم رعایت میشه. گروه ما اصلا زیر 400000 تومان کار قبول نمی کنیم. و شخصا بنده فقط برای طراحی صفحات به خاطر وقت , زمان ، و دانشی که دارم زیر 150000 تومان اصلا طراحی نمی کنم.
همیسه یادتان باشه که تا پیش پرداخت نگرفتید ، به هیچ عنوان کار رو شروع نکنید. برای سفا رش های خود حتما یک قرار داد کامل ببندید. و مطلب دیگه اینکه به این علت طراحان وب در اروپا ، آمریکا،... قیمت بالایی می گیرند که وب سایت های آنها بسیار استاندارد هست، کاری که بالای 90% طراحان وب ما آن را انجام نمی دهند و ارزشی برای آن قاعل نیستند. و در آخر اینکه ، درسته بالای 90% بازدید کننده های وب سایت ها از IE استفاده می کنند، اما ما همیشه یادمان باشد که وب سایت خود را سازگار با 4 مرورگر متدالول IE, NS, Opera, FireFox طراحی کنیم.
برای جهانی شدن باید در سطوح بالا نگریست و عمل کرد. یه سر به این سایت بزنید تا درک بیشتری از استاندارد را ،.... www.stylegala.com

جدیدترین ارسال ها

بالا