قویترین و مطمئن ترین قفل نرم افزاری برای انواع فرمت فایل (فیلم، صوت، تصویر) چیست؟

m.pakseresh

New Member
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تجربه در زمینه نرم افزار. لطفا به من کمک کنید و با توجه به تجربه ای که در زمینه نرم افزار دارید مشکل منو حل کنید. :-?

من شدیدا به یک قفل نرم افزاری قدرتمند که بتونه کار حفاظت از اطلاعات و فایلهای مورد نیاز برنامه ام را انجام بده نیاز دارم.

اگر کسی از دوستان هست که چنین قفلی را میشناسه خواهشا معرفی کنه چون کارم خیلی گیره.

در ضمن قیمتش هم برام مهم نیست فقط خواهشا داخلی باشه که مشکل تحریم و مصیبتهای دیگه رو نداشته باشه.
راستی من برنامه ام رو با دات نت نوشتم پس حتما دات نت هم ساپورت کنه. بازم از همتون ممنونم :rose:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تجربه در زمینه نرم افزار. لطفا به من کمک کنید و با توجه به تجربه ای که در زمینه نرم افزار دارید مشکل منو حل کنید. :-?

من شدیدا به یک قفل نرم افزاری قدرتمند که بتونه کار حفاظت از اطلاعات و فایلهای مورد نیاز برنامه ام را انجام بده نیاز دارم.

اگر کسی از دوستان هست که چنین قفلی را میشناسه خواهشا معرفی کنه چون کارم خیلی گیره.

در ضمن قیمتش هم برام مهم نیست فقط خواهشا داخلی باشه که مشکل تحریم و مصیبتهای دیگه رو نداشته باشه.
راستی من برنامه ام رو با دات نت نوشتم پس حتما دات نت هم ساپورت کنه. بازم از همتون ممنونم :rose:
نهایت قدرت یک قفل نرم افزاری اینه که بجز برنامه شما فایل ها با هیچ ابزار دیگه ای قابل پخش نباشه، جلوی کپی
کردن شون رو نمی گیره.

فایده ای نداره، هر کاری کنید به هر حالت نهایتا باید تصویر رو روی نمایشگر نشون بدهید و صدا به کارت صوتی
ارسال میشه. در سخت ترین شرایط صفحه نمایش رو Capture کرده و با خروجی کارت صوتی ترکیب می کنند
و یک فایل جدید با کیفیت نزدیک به نسخه اصلی می سازند. روی فایل هاتون هولوگرام ترجیحا متحرک بگذارید
موثر تر از اینه که رمز گذاری اش کنید.

mbnsoft.ir

New Member
نهایت قدرت یک قفل نرم افزاری اینه که بجز برنامه شما فایل ها با هیچ ابزار دیگه ای قابل پخش نباشه، جلوی کپی
کردن شون رو نمی گیره.

فکر کنم منظور دوستمون m.pakseresh از قفل نرم افزاری هم همین بود که نشه فایلهای برنامه رو بدون خود برنامه باز کرد و به محتویاتشون دست پیدا کرد.

برای چنین کاری نرم افزار های زیادی توی بازار وجود داره که امکاناتشون متفاوته. مثلا قفل شتاب یکی از اونهاست که شاید بتونی نیازت رو باهاش بر طرف کنی. ولی یکی از دوستان توی سایت برنامه نویس یه بار تستش کرده بود و نتیجه رو اعلام کرد. یه مشکلی با بعضی از فرمت فایلها داره که الان درست یادم نمیاد چی بود. یه قفل ایرانی دیگه هم هست که اسمش فکر کنم مهروموم باشه. چون خیلی وقت پیش دنبالش بودم خیلی نمیدونم چطوری کار میکنه. میتونی خودت یه تحقیقی بکنی توی اینترنت و ته و توش رو در بیاری. موفق باشی.

m.pakseresh

New Member
ممنون از راهنمایی دوستان. درسته من میخوام که نشه به محتوی فایلهام دست پیدا کنند. من نسخه دموی قفل مهروموم رو از طریق سایتشون گرفتم و تستش کردم. عالی جواب داد البته دمو بود و فقط میشد باهاش چند فایل محدود رو قفل گذاری کرد. از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی راجب نرم افزار mohromoom دارند یا تست گرفتند از نسخه اصلیش راهنمایی کنند تا اگه ok هست خرید کنم. مرسی
آدرس سایتشون هم اینه http://mohromoom.com

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا