قوانین این فروم - - - خیلی مهم حتما بخونید

sam_sam

Banned
اینجا هیچ نظمی نداره و مدیر هم که میبینید معنی نداره اینجا . خودمون بهش بها میدیم و بهش جون میدیم .

من بخودم اجازه دادم که قوانین بذارم برای بهتر شدن اینجا . قوانین هم همون قوانین اسلی است . من یاداوری میکنم .

اگر کسی سئواب در مورد مایا داره و میخواد بهش جواب داده بشه فقط در تاپیک ( آموزش مایا با سام ) سوئالش را بنویسه . در اسرع وقت جواب داده میشه . در صورت دانستن .
اگر میخواهید سریع جواب بگیرید برید اونجا سئوال کنید . من فقط به سئوالات اونجا پاسخ میدم . بعضی از دوستان یا برای هر سئوال تاپیک میزنن یا یه سئوال را تو همه تاپیک ها تکرار میکنن . لازم نیست این کار را بکنید .

فقط برید اونجا بپرسید . برای خودتون هم بهتر لازم نیست برای جوابتون همه این تاپیک ها را زیر و رو کنید .
همون جا جواب میگیرید .

خلاصه همین .

سام

sam_sam

Banned
باز شما اومدی گیر بدی ؟ نمیبینی چی وضعی است اینجا ؟ هر کی برای یه سئوال یه تاپیک میزنه ؟ تو خیلی به من گیر میدی اصلا نه حال کل دارم نه هیچی و خواهش میکنم به من گیر نده خواهش کردم . بیخیال ما شو شما . ما خیلی بی شعور . لطفا بیخیال شو !!!!!!!!!!!!
قانون را هم به من یاد نده ! تو مثل اینکه سایه به سایه من را تعقیب میکنی !

sam_sam

Banned
ببینم اینکه میگم همه یه جا سئوال کنن بده ؟ اینجا کسی به غیر از من هست که به سئوالات بتونه جواب بده ؟!!!! بابا قشنگ به خاطر خودشون میگم یه سئوال را 10 جا میپرسن و بعد یادشون میره کجا پرسیدن و مجبورا دوباره بیان سئوال کنن ! شما چرا یاد گرفتین بی دلیل به این و اون گیر بدین ! ببینم به من چی میدن اینجا بی خودی وقت میزارم اینجا ! که یکی مثل شما بیاد هی و هی به من گیر بده ؟
ببین من دلم برا این چند نفری که اینجا میان سئوا میکنن خوش است . اگر شما میخواهی بازم به من گیر بدی فقط یه کلمه بگو آره همین و خودت را اذیت نکن . من خودم میرم بدون هیچ ناراحتی . چون تا حالا 2 بار من را بن کردند الان هم اگر مطوئن بودند من بن شم دیگه نیتونم بیام بن بودم . پس ترور عزیز خواهش میکنم پا رو دمب من نذار . مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا