Fa قفل گذاری روی dvd

M0TRIX

New Member
سلام.

دوستان یه برنامه معرفی کنن که باهاش بتونم روی dvd خودم قفل بزارم تا ادم های معمولی نتونن رایت کنن .

یه قفلی میخوام که clone cd نتونه رایتش کنه+نرو و روی هارد هم کپی نشه . حالا مهم نیست از چه روشی استفاده میکنه فقط clone cd و نرو نتونه کپی کنه البته شنیدم ورژن های قدیمی clone cd رایت میکنن .که عیب نداره جدیداش فقط نتونن.

محتویات dvd من فایلهای زیپ شده+pdf هستن.

با تشکر

آخرین ویرایش:

M0TRIX

New Member
سلام.

مدیرای محترم اینو انتقال بدن به بخش مناسب !

یه نفرم یه برنامه معرفی کنه ممنون میشم

DiR3CToR

Member
نمیدونم جواب باید داد یه خیر قراره منتقل بشه تاپیک یا نه در هر حال چیزی که شما نیاز دارید به صورت رایگان وجود نداره دوست من در ضمن ساختار cd با dvdخیلی با هم متفاوت هست به خصوص که شما فایلهای pdf دارید باید حفاظتی داشته باشه که که همه فایلهای شما برای اجرا جواز معتبر یوزر رو تشخیص بده و اجرا شه در هر صورت اگر زیاد مهم نیست محتویات dvdتون و قرار نیست سودآور باشه براتون بهتره قفل نزارید موفق باشید

M0TRIX

New Member
سلام.

من گفتم مهم نست قفلش چی باشه نه اینکه کلا قفل گذاشتن روی DVD برام مهم نیست .

برام همه این DVD باید قفل شه البته فایلهای rar توش هست که انا برام خیلی مهمتر هستن .

یه برنامه شما معرفی کن.ببین من نمیخوام برنامه انقدر قوی باشه که هیچ جوره کپی نشه این dvd رو قراره بدم به یه نفر نمیخوام کپی کنه بده به بقیه چون من روی این dvd واقعا زحمت کشیدم.نامردیه

حالا شما یه برنامه معرفی کن چه پولی چه رایگان .ممنون داداش

DiR3CToR

Member
دقیقا چقدر متفاوت؟

بهتون پیشنهاد میکنم کتاب Cd and DVD Forensics از Paul Crowley رو تهیه کنید و مطالعه کنید به جوابهای علمی و دقیقتری میرسید

سلام.

من گفتم مهم نست قفلش چی باشه نه اینکه کلا قفل گذاشتن روی DVD برام مهم نیست .

برام همه این DVD باید قفل شه البته فایلهای rar توش هست که انا برام خیلی مهمتر هستن .

یه برنامه شما معرفی کن.ببین من نمیخوام برنامه انقدر قوی باشه که هیچ جوره کپی نشه این dvd رو قراره بدم به یه نفر نمیخوام کپی کنه بده به بقیه چون من روی این dvd واقعا زحمت کشیدم.نامردیه

حالا شما یه برنامه معرفی کن چه پولی چه رایگان .ممنون داداش

اتفاقا خیلی هم مهمه حفاظتش چی باشه در مورد فایلهای rarایده ای ندارم بهرحال باید این جایی در سیستم کاربر Extract بشه و دیگه الان یک کاربر ساده هم معنی مونیتورینگ رو میدونه و میتونه به فایلهای شما دسترسی داشته باشه ولی در مورد فایلهای PDF میشه کارهایی کرد البته اونم پیچیدست ولی قبلا برای مشتری انجام دادم بد نبوده بهرحال باید برای مورد شما از متد Licensing استفاده بشه و.... باقی قضایا در صورتی که براتون پروژتون سود آور هست و میخواید هزینه کنید میتونید با من در ارتباط باشید

silvercover

کاربر متخصص
بهتون پیشنهاد میکنم کتاب cd and dvd forensics از paul crowley رو تهیه کنید و مطالعه کنید به جوابهای علمی و دقیقتری میرسید

سپاسگذارم. اما ایشون دنبال یه قفل سادس نه کالبد شکافی dvd و cd.

DiR3CToR

Member
سپاسگذارم. اما ایشون دنبال یه قفل سادس نه کالبد شکافی dvd و cd.

جواب ایشون رو من دادم این پیشنهاد برای شما بود که سوال کردید چقدر متفاوت در یک جمله نمیشه پاسخ داد به این سوال دوست من

و اما در مورد قفل ساده چیزی به این اسم نداریم محافظت ها رو با حد مقاومتشون سطح بندی میکنند قفلی ابتدایی این میشه که شما بیای با WinRAR کل اطلاعاتتو RARکنی و یه پسورد هم روش بزاری و به هر کسی که اعتماد داشتی بهش پسورد بدی! مبحث امنیت با وجود نداشتن قانون کپی رایت در کشورمون پیچیده تر از این صحبتاست الان بیسیک ترین کاربر کامپیوتر دسترسی به همه برنامه های قفل شکنی؛ ابزارها و مقالات و انجمنهای کرکینگ داره ما دو تا راه داریم یا کلا حفاظتی نداشته باشه کارامون یا اینکه حفاظتی قابل قبول داشته باشه بهتر هست کلا ایده قفل ساده رو همه با هم از ذهنمون بزاریم کنار

M0TRIX

New Member
سلام.

اقا کلا rar رو بیخیال ! در مورد فایلهای pdf چه نظری داری ؟ کلا 5 تا فایل pdf دارم که اگه نباشن اموزش ناقصه !

یه برنامهای چیزی معرفی کنید !

اصلا چه پسوندی راحت قفل میشه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا