قفل نرم افزاری براساس شماره سریال hard

***UNIQUE***

Active Member
سلام
من یه قفل نرم افزاری میخوام که براساس شماره سریال hard باشه یعنی دفعه اول ه اجرا میشه شماره سریال هارد رو بگیره و دیگه فقط رو اون hard بتونه اجرابشه.
شما این قفل رو دارید؟
با تشکر

MnavidM

Active Member
سلام.

منظورت برنامه آماده هست ؟

يا اينكه خودتون اين برنامه رو بنويسيد ؟

برنامه از رو سيدي اجرا ميشه يا هارد ... مشخص كنيد .

نويد.

***UNIQUE***

Active Member
نه ندارم میخواستم ببینم کسی داره ؟
منظورتون رو متوجه نشدم ؟از رو cd رو System نصب میشه دیگه !
این برنامه یک Windows Apllication است اما مثل Winoows Service رو سیستم عمل میکنه! D:

MnavidM

Active Member
سلام.

برنامه آماده مخصوص این کار ندیدم .

اما خودتون می تونید بنویسد ، کافی تابع مورد نظر جهت گرفتن شماره سریال رو در زبان مربوطه پیدا کنید .

بعد خودتون با روش های مختلف می تونید برای برنامتون قفل بزارید .

نوید.

sh_sepehr

Member
میشه بگین در Vb از چه تابعی میشه برای بدشت آوردن کد هارد استفاده کرد ؟ !!!

night11

Member
از این استفاده کن

کد:
Public Declare Function GetVolumeSerialNumber Lib "kernel32" Alias "GetVolumeInformationA" (ByVal lpRootPathName As String, ByVal lpVolumeNameBuffer As Long, ByVal nVolumeNameSize As Long, lpVolumeSerialNumber As Long, ByVal lpMaximumComponentLength As Long, ByVal lpFileSystemFlags As Long, ByVal lpFileSystemNameBuffer As Long, ByVal nFileSystemNameSize As Long) As Long

Public Function VolumeSerial(DriveLetter) As Long
    Dim Serial As Long
    Call GetVolumeSerialNumber(UCase(DriveLetter) & ":\", 0&, 0&, Serial, 0&, 0&, 0&, 0&)
    VolumeSerial = Serial
End Function

Example
کد:
MsgBox VolumeSerial("C")

***UNIQUE***

Active Member
سلام
این فایل رو ببینید
دستورش در vb6 هم همراهشه .
اما مشکلم کامل حل نشد Sample اون هم در .net اطلاعات رو نمیده اجرا میشه اما بعضی جاها bug میده و کلا" کار نمیکنه
این لینک رو هم ببینید
http://www.activexperts.com/activmonitor/windowsmanagement/wmi/samples/hw/#Win32_SerialPort.htm
ممنون میشم دوستانی که میتونن این مشکل رو حل کنند من رو هم راهنمایی کنند

پیوست ها

• WMI Functions.part1.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • WMI Functions.part2.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • WMI Functions.part3.rar
    113.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6

***UNIQUE***

Active Member
سلام
با تشکر از توجهتون
شما باید اون فایل vbp. رو با VisualStudio.net باز کنید بعد خودش شروع به ساخت یه پروژه میکنه بعد از اینکه کارش تموم شد یه پروژه vb.net با source در اختیار شماست اون رو اجرا کنید.
امیدورام مشکل حل شده باشه.
اگر مشکل غیر از اینه لطفا" متن Error رو بنویسید شاید بتونم برای اجراش کمکتون کنم
- چون برای من اجرا میشه اما در tabPage Information بعد از اجرا اطلاعات سیستمم رو نمیده و کلا" کار خاصی انجام نمیده(یا به عبارتی من نتونستم باهاش درست کار کنم)! -
موفق باشید

***UNIQUE***

Active Member
راستی شما فقط قسمت اول فایل رو Download و اجرا کردید !!(یا شماره انداز سایت مشکل داره؟)

جدیدترین ارسال ها

بالا