قفل نرم افزاري كولاك و كرك آن

Foozool

New Member
میشه یک فایل EXE را بدون اینکه سورسش را داشت با این قفل محافظت کرد؟؟؟

Foozool

New Member
شدنی نیست؟؟؟ اصلآ نرم افزاری هست که بتونه سورس یه فایل EXE را نشون بده ؟ تا این کدهای قفل کولاک را داخلش قرار داد...

moein273

Member
Foozool گفت:
شدنی نیست؟؟؟ اصلآ نرم افزاری هست که بتونه سورس یه فایل EXE را نشون بده ؟ تا این کدهای قفل کولاک را داخلش قرار داد...
8O معلومه كه هست پس decompiler و خيلي چيزهاي ديگه براي چي هستن؟

Foozool

New Member
معین جان میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی ...مثلآ اگه من بخوام یه فایل EXE که سورسش را هم ندارم با این قفل محافظت کنم باید چکار کنم؟ با چه نرم افزاری میشه تو سورس برنامه چند خط اضافه کرد ؟

moein273

Member
Foozool گفت:
معین جان میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی ...مثلآ اگه من بخوام یه فایل EXE که سورسش را هم ندارم با این قفل محافظت کنم باید چکار کنم؟ با چه نرم افزاری میشه تو سورس برنامه چند خط اضافه کرد ؟
ببين دوست عزيز اكثرفايلهاي exe پك شده هستند پس اول بايد آن پك بشن بعد ميشه اونها رو به سورس اصلي و يا به سورس زبان ديگه اي در آورد البته اين رو هم بگم بعضي از فايلها با يه سري ترفند اين قابليت هارو از دست ميدن.

Foozool

New Member
معین جان میشه چند تا نرم افزار برای این کار معرفی کنی... این فایل EXE هم که من می خوام این کدها را توش اضافه کنم یه Autorun هست...یعنی در واقع من فقط می خوام همین چند خط کد این قفل را داخل سورس اون فایل قرار بدم تا بشه از قفل استفاده کرد...

Foozool

New Member
:( هیچ کس نیست ما را به راه راست هدایت کنه؟؟؟ معین جان قرار بود لینک اون برنامه هایی را که گفتی برای دی کمپایل کردن فایل EXE هست بدی عزیز...بالاخره میشه این کدهای کولاک را تو یه فایل EXE بدون داشتن سورس قرار داد یا نه؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنی... :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا