قفل روی سی دی و فشرده سازی ؟؟؟؟؟؟؟

barf

Member
سلام با تشکر از کسانی که در سوالات پیش من را راهنمایی کردند

سوال: من پروژه ای دارم حدود 30-40 صفحه سرعت برنامه اومده پایین چه طوری میتونم اون فشرده کنم وسرعتش و بالا بیارم؟
سوال 2: یک برنامه عالی عالی عالی عالی عالی برای قفل گذاری روی سیدی می خوام آیا می تونید راهنمایی کنید ؟

:wink: با تشکر برف

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
خوب واسه سوال 1 یه راهش اینه که اگه عکس زیاد داری اونا رو از خارج فراخوانی کنی منظورم اینکه بذاری تو یه پوشه کنار برنامه بعد از اونجا بخوایش
2- قفل که زیاده اما قفل های رایگان خیلی هاشون کار نمیکنن ولی یکی از بهترین قفل ها که mmbرو هم ثاپورت میکنه قفل شتابه که قیمت بالایی هم داره و کارش حرف نداره البته اگه از نسخه اصلیش استفاده کنی
امید وارم تونسته باشم کمک کنم

armin_mx

Member
در مورد برنامه دوم هم يه نرم افزارهاي زيادي هست كه هيچ كدوم جواب نمي دن
ولي از بينشون يكي كه مسئول مخفي كردن فايل هاست رو برات مي زارم ولي اين هم با دستگاه هاي رايتر چند تايي و clone Cd ورژن 5 به بالا رايت ميشه به هر حال بايد روي سي دي قفل فيزيكي گذاشت
در ضمن اين با اين برنامه نمي شه اطلاعات رو روي كامپيوتر كپي كرد به نظر من برنامه جالبيه
http://www.greatwallsoft.com/cdsecure.exe
CD Secure 2.0
اينم تو ضيحات بيشتر در موردش:

قفل گذاری بر روی CD ها يکی از خواسته های بسياری از افراد است ، هيچ کسي مايل نيست CD خود را که با تلاش فراوان جمع آوری ، تهيه و عرضه نموده است ، به آسانی کپی شود و نسخه ی غير اورجينال آن در دست مردم باشد.
CD Secure محصولی از شرکت Great-Wall Software نرم افزاری برای جلوگيری از کپی کردن اطلاعات درون CD و دستيابی غير مجاز به آنهاست ! اين نرم افزار از تکنولوژی SDH Secure-Data-Hide برای محافظت استفاده می کند که اصول کار سيستم به اينگونه است که اطلاعات درون CD را از ديدگاه کاربر و نرم افزارهای رايت مخفی می نمايد ولی نرم افزار درون خود CD (مانند Autorun و .. ) قادر به شناسايی اطلاعات می باشد . اصول کار با نرم افزار در 4 مرحله خلاصه می شود :
1.فايلها و پوشه هايی که می خواهيد کپی نماييد را در يک پوشه قرار دهيد
2. با استفاده از ابزارهای CD-Image-Maker اطلاعات درون پوشه را به فايل CD Image تبديل نماييد.
3. با استفاده از نرم افزار فايل CD Image را باز نماييد گزينه ی sensitive folders or files را انتخاب و Hide نماييد.
4. سپس Image CD فايل را ذخيره و توسط برنامه رايت نماييد !
اگر از AutoRun در CD استفاده نمی کنيد , سعی کنيد که آدرس دقيق فايلها را به ياد داشته باشد تا با دادن آدرس مستقيم بتوانيد به فايل هاي خود دسترسی پيدا کنيد.

peyman136

خوب amirmxجان باید قبول کرد که این برنامه هستش ولی اگه چند پست که قبلا در همین باره بودند رو میخوندید می فهمیدید که دست این نرم افزار هم رو شده یعنی با cmdمیشه پوشه ها رو دید و اون هارو هم روی هار کپی کرد پس به این نتیجه میرسیم که برای افرادی که یکم از داس چیزی بلد باشند باز کردن این جور پوشه ها کار سختی نیستش در ضمن barfجان من یادمه یه تاپیک بود که در همین زمینه باز شده بود اون رو هم بخونی بد نیست کمکت میکنه
البته من نمیخواستم با این لحن شما رو ناراحت ویا دلسرد کنم بلاخره شما هم میخواستید کمک کنید حالا من هم از شما تشکر میکنم امیر جان

armin_mx

Member
پيمان جان ولي باز راه حل براي قفل گذاري يا همون كپي نشدن فايل هست اينكه شما فايل هايي كه با اين نرم افزار Hidden مي كنيد رو اول و آخرشون رو با يه علامت كه ويندوز اجازه نوشت رو نمي ده اضا فه كنيد
به اينصورت كه فايل Setup.exe به صورت |setup.exe|بشه در اينصورت طرف با داس هم نمي تونه فيل ها رو كپي كنه
و راه حل باز كردنش كپي كردن فايل داخل يه برنامه زيپ هست و چون كه زيپ اسم واسش هد معيني نداره يعني 10 تا فايل با يه اسم مي توني بزاري توش و بعد كه داخل زيپ يا همون برنامه و ين رار كردي مي توني اسمش رو عوض كني و كپي كنين تو محيط ويندوز الان برنامه هاي كينگ هم از هيمن نوع قفل ها استفاده مي كنن كه با تفكيك اين دو قفل به سختي مي شه بازش كرد
و اون برنامه كه اسم فايل رو عوض مي كنه رو دنبالش مي گردم و ميزارم تو همينجا
پيمان باز راه حل داره واسه كپي شدن؟؟

آخرین ویرایش:

barf

Member
آقا یون به اندازه برفهای قطب شمال وجنوب از شم دوستای عزیز ممنونم

barf

Member
آرمین جان منظورت در مورد قفل فیزیکی چیه اگه میشه راهنمایی کن

سلام
دیدم تاپیک خوبیه گفتم یک سوال بپرسم
میخوام بدونم با چه نرم افزاری میشه روی Dvd قفل گذاشت؟؟
ممنون

peyman136

منظور آرمین خرابکردن عمدی قسمتی از سیدی و کپی اطلاعات بر روی ان بعد از خرابکاری روش کارش هم اینطوری اول چند تا فایل بیخود رو سیدی کپی میکنی طوری که پشت سیدی باز بمونه بعد با خودکار یا هرچیز دیگه رو اونرو خراب میکنی بعد اطلاعات خودت رو مزنی پشتش همین
درضمن ارمین جان منمون که منظور خودت رو واضح گفتی من این روش رو بلد نبودم
در ضمن برف جان خواهش میکنم برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید مرسی

آخرین ویرایش:

armin_mx

Member
پيمان خوب توضيح داد ولي من الان تكميلش مي كنم
خوب از اينجا كه قطر سي دي 700 مگابايتي 4 سانتي متر
پس هر ميلي متر مي شه 17 مگابايت
يعني شما به عنوان 17 مگابايت يا همون ميلي متر اول مي توني پرگار رو ورداري دقيق فقط ميلي متر اول رو با پرگار يه خط كوچولو بكشي
بعد خودت داخل اتوران با اين برنامه بنويس كه اگه برنامه كه به حجم 17 مگابايت داخل پوشه اجرايي نيست برنامه اجرا نشه
HTML:
FileExist("<srcdir>\lock.txt","is_there")
If (is_there = 1) Then
 ** action
Else
Exit() 
End
خوب عزيز خودم امتحان نكردم ولي به نظرم كاري مياد يا اگه اين كد نويسي باز ايراد داره بايد با C كار كرد
نكته جالب اينجاست كه اين پوشه كپي نمي شه داخل كامپيوتر و اگه كپي هم بشه اجرا نمي شه
يعني اينكه اگه شما تو اين نوت پد هم 2 خط كد بنويسي امكان كپي باز كمتره

pckiller

Member
آقای که میگفتید CMD نمیتونی فایل های با اسم
غیر مجاز رو کپی کنه
با این دستور میشه
مثال
copy D:\|Setup|.exe C:\1.exe
دیدی میشه

electronicavr

New Member
قفل روي سي دي

سلام با تشکر از کسانی که در سوالات پیش من را راهنمایی کردند

سوال: من پروژه ای دارم حدود 30-40 صفحه سرعت برنامه اومده پایین چه طوری میتونم اون فشرده کنم وسرعتش و بالا بیارم؟
سوال 2: یک برنامه عالی عالی عالی عالی عالی برای قفل گذاری روی سیدی می خوام آیا می تونید راهنمایی کنید ؟

:wink: با تشکر برف

نرم افزاري هست به نام MoleBox Pro كه پوشه هاي شما رو همراه با exe و اتوران داخل يك فايل exe قرار ميده
همچنين با نرم افزار tz copy يا Armadillo ميتوني رو ي اين فايل exe قفل بگذاري كه البته Armadillo قفل تلفني هستش
:)

alireza3260

New Member
CD Secure

سلام
من با CD Secure ایمج گرفتم و بعد روی سی دی رایت کردم. اما ابتدای لیبل سی دی کلمات تریال ورژن اضافه شده . چطور می شه این کلمات را پاک کرد ( از لیبل سی دی حذف نمود)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی:razz:

copol

Banned
سلام
من با CD Secure ایمج گرفتم و بعد روی سی دی رایت کردم. اما ابتدای لیبل سی دی کلمات تریال ورژن اضافه شده . چطور می شه این کلمات را پاک کرد ( از لیبل سی دی حذف نمود)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی:razz:

سلام

از اين نسخه که در اين صفحه هست استفاده کنيد و فايلي اگزه هم براي رجيسترش همراهش هست .

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=77841&page=6

mobilebaz

Active Member
سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب
اونم اینکه به نظرم این کارا اصلا نمی تونه جلوی نرم افزار های قدرتمند حاضر رو بگیره.
و تقریبا تمام این روشها قدیمی هستند.

بهترین راه این هست که رو پروژتون قفل تلفنی بزارید این روش مطمئن تر هست.
روش کار هم اینه که از یه سریال منحصر به فرد مثل سریال هارد دیسک که با فرمت هارد دیسک هم تغییر نمی کنه
استفاده کنید.مشابش تو همین فروم هستش.

( در ضمن به هیچ وجه به قفل های آماده تکیه نکنید چون وقتی الگوریتم یه قفل لو بره دیگه ...)

راستی این سایت رو هم یه نگاهی بندازید :

http://www.cdmediaworld.com

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

alireza3260

New Member
سلام ممنون که راهنمایی فرمودید. اما هنوز همان کلمات Trial Version در ابتدای لیبل تعیین شده برای CD وجود دارد. لطفاشما هم یک با چک کنید شاید مورد خاصی باشه که من موقع ایمج گرفتن رعایت نمی کنم. با تشکر

rasulhajian

Member
آقا دیدم قفل سی دی اینجا داغ
من هم یک سوال داشتم منظورتون از ایمیج در همین نرم افزار برای قفل نرم افزار یعنی فایل هام رو یک بار روی سی دی بزنم بعد از اون توسط کولن ایمیج بگیرم و بعد به برنامه معرفی کنم؟

copol

Banned
آقا دیدم قفل سی دی اینجا داغ
من هم یک سوال داشتم منظورتون از ایمیج در همین نرم افزار برای قفل نرم افزار یعنی فایل هام رو یک بار روی سی دی بزنم بعد از اون توسط کولن ایمیج بگیرم و بعد به برنامه معرفی کنم؟

بله .

با کلون ، هم مي شه ايميج رو گرفت ، البته بطور معمول بهتره يکبار بر روي يک سي دي وي رايت انجامش بدين و بعد اقداماته بعدي و ...

بيشتر نرم افزارهاي CD Burner ميتونن ايميج بگيرن و فرمته بيشتره اونها iso هست .

خانواده اي از بارنرها که در ورژن هاي مختلف قابل دسترس هستن به قرار زير هستش :

1Click DVD Ripper
ADAPTEC DIRECTCD
Ahead Nero Burning ROM
Alcohol 52%
Alcohol 120%
apollo
BlindWrite.Suite
CD COOKER
CD-R DIAGNOSTIC
Clone DVD
CloneCD