قطع شدن

mahmud319

Member
سلام: من یه برنامه ساختم و توی اون دوتا آهنگ گذاشتم.زمان اجرا به خوبی اجرا میشه و دکمه استپ را هم گذاشتم برای زمانی که نخواد گوش کنه.
نکته: حالا
زمانی که داره اجرا میشه اگه برم صفحه بعد بدون اینکه بزنم استپ آهنگ تا تمام شدن تو صفحات دیگه هم اجرا میشه که من این را نمیخوام. چیکار کنم؟؟؟؟
مرسی از همه

9up

Active Member
اگه درست منظورتو فهمیده باشم می خوای وقتی صفحه رو عوض کردی آهنگ اتوماتیک استاپ بخوره؟

mahmud319

Member
دقیقا

بله دقیقا منظورم همین بود. اگه با یه مثال راهنمائی کنید خیلی عالی میشه. مرسی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
همون کد مربوط به توقف موزیک رو توی پیج استارت صفحاتی که نمیخوایی موزیک پخش بشه بزار

9up

Active Member
این هم یک نمونه
هم فابل exe وجود داره و هم mbd
امیدوارم همونی باشه که می خواستی

پیوست ها

• Music Stop.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 50

mahmud319

Member
آره یه همچنین چیزی. اما: من گفتم دکمه playهست و stop داره موزیک. موزیک بک گراند نیستش

آخرین ویرایش:

mahmud319

Member
ممنونم. توجه بفرمائید. من چندتا پیج دارم توی یکی از اینها اومدم چندتا آهنگ گداشتم شماره یک و شماره دو الی آخر و روبروی هر کدام دوتا آیکون گذاشتم یکی play و یکی stop .
حالا موقعی که یک آهنگ پلی می کنیم و بعد از چند لحظه میخوام برم صفحه بعد کاربر نمیزنه stop بعد بره صفحه بعد. میزنه next در صفحه بعد آهنگ هنوز داره پخش میشه.
راه حل که جالب نیست: پایین صفحه نوشتم قبل از رفتن به صفحه ی دیگر بر روی stop بزنید.
حالا شما چی میگید.؟؟

آخرین ویرایش:

amirali_mj

Member
خب شما کد
کد:
AudioStop()
رو بزار روی دکمه Next Page ، در این صورت اگه هر کدوم از آهنگ ها Play باشه با زدن گزینه Next Page آهنگ Stop میشه

mahmud319

Member
عیبی در مثال شما دوست عزیز:من چندتا آهنگ دارم و اون که شما گذاشتی یکی.
خیلی خوبه زمانی که میری صفحه بعد قطع میشه اما زمانی که بر میگردی به صفحه بدون play کردن خودش play میشه

mahmud319

Member
کد AudioStop() هم گذاشتم تو next نشد
میشه با مسنجر این مشکل را برام حل کنی( با هم چت کنی. ممنون میشم)

mahmud319

Member
برای اینکه بشه دوتا بحث یه سوال دیگه. یه توضیح میشه در مورد shapeبدبد. هیچی در مورد طریقه ساختش نمیدونم.
یه نمونه دیدم یه دایره رو صفحه اول مدیا گذاشته بود اما من نمیدونم چه جوری و اصلا کلا باید چیگار کنم. بازم مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا