قطع شدن هاست یا دامین

mahan_barati

New Member
سلام به همگی .
من به تازگی یه هاست مثلا نا محدود وارز خریدم برای تالارم . 2 ، 3 روز اول راه اندازی تالار هیچ مشکل نبود . اما بعدا نمی دونم چرا مدام دسترسی به تالارم قطع می شه و وقتی با استفاده از فیلتر شکن می خوام وارد بشم مشکلی نیست . تازه اون ساعاتی رو هم که وصله هر چند دقیقه ای وصل و قطع می شه . کسی می دونه مشکل از چیه ؟ از هاست یا دامینه .
اگر از هاست یا دامینه میشه از فروشندش شکایت کرد و پول رو پس گرفت؟؟؟

mahan_barati

New Member
یه سوال دیگه ، می شه طریقه تست کردنش هم توضیح بدید.
و سوال بعدی ، پس چرا وقتی با فیلتر شکن و وی پی ان می رم مشکلی ندارم

parmishost

Member
سلام
به احتمال زیاد از هاست هست ولی چون با فیلتر مشکل نداره شاید از isp یا آی پی ایران باشه.

pasargadteam

Active Member
سلام به همگی .
من به تازگی یه هاست مثلا نا محدود وارز خریدم برای تالارم . 2 ، 3 روز اول راه اندازی تالار هیچ مشکل نبود . اما بعدا نمی دونم چرا مدام دسترسی به تالارم قطع می شه و وقتی با استفاده از فیلتر شکن می خوام وارد بشم مشکلی نیست . تازه اون ساعاتی رو هم که وصله هر چند دقیقه ای وصل و قطع می شه . کسی می دونه مشکل از چیه ؟ از هاست یا دامینه .
اگر از هاست یا دامینه میشه از فروشندش شکایت کرد و پول رو پس گرفت؟؟؟

با درود

مشکل شما بر میگرده به هاستینگ و isp ایران , برخی دیتاسنترها ip هاشون با isp های ایران مشکل دارند. گاهی سایت رو بالا میارند و گاهی با فیلترشکن ها میارند بالا.

از این مشکل ها رو من با دیتاسنتر XLhost داشتم.

سایتتون رو هم بزارید که ما اینجا تست کنیم و ببینم مشکل شما رو داریم یا نه.

بهتره هاست رو عوض کنید.
اگر گارانتی بازگشت وجه دارند پس بگیرید.

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
ادرس سایت رو برای من پیام خصوصی کنید که پابلیک نشه.ببینم مشکل از چی هست
کاربرا در انتخاب سرویس وارز دقت نمیکنند .
مطمینا شما هم گول قیمت ها رو خوردید.

pasargadteam

Active Member
آدرس سایتم www.patogh.info

---
کسی می تونه یه هاست وارز مطمئن و تست شده رو به من معرفی کنه

من آقا نیما رو بهت معرفی میکنم. با توجه به چیزایی که دیدم آدم موفقی در ضمینه هاست وارز است. بهتره از اینشو بخری در همین بحث هم شرکت کرده اند شناسه : nimafire

سایتت برای من راحت کار میکنه و مشکلی نداره.
اما در نهایت پیشنهاد میکنم با توجه به دادشتن بیش از 4500 کاربر , درخواست حمایت ازشون کنید و هر کدام 500 تک تومان و نه بیشتر بدهند میشه باهاش یک لایسنس راحت خرید و حمایتت کنند. (پیشنهادی بود). :rose:

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
سلام
ببنید در این لحظه اسپید سرور رو من چک کردم. پایین بود
http://host-tracker.com/check_res_ajx/5231676-0/
حتی تا 10 ثانیه هم تاخیر داشت که میشه گفت امار خوبی نیست.
البته انگار سرور شما از هند هست و من اطلاعی از شبکه هند ندارم اما تا این لحظه تعریفی نشنیدم.
حتی تا این لحظه بعد از مدت ها کار ندیدم کسی از سرور هندی ادعای وارز بودن بکنه.
خودتون دقت کنید هند یکی از مراکز معتبر IT در دنیا هست. من نمیدونم به کپی رایت در اینترنت حساس هستند یا نه.اما اگر شما مثلا ویندوز غیر قانونی د رهند نصب کنید زندان هم میرید.

mahan_barati

New Member
-به من گفتن که این هاست از فرانکفورد آلمانه
- چرا وقتی من رو لینک می زنم یه صفحه می یاد که فقط نوشته 403
---
یه سوال ، اگه من vBulletin رو روی هاست آمریکا نصب کنم ، هاستم رو می بندن ، یا vBulletin پاک می کن

nimafire

find / -name Support > u
المان وارز نیست

من الان از همون لینکی که دادم. سرعت رو 15 زد که از دیشب چک کردم سرعت کمتر هست

کلا هاست شما حذف میشه.

اگر هاست وارز نیاز دارید من میتونم در اختیارتون بزارم.اگر مایل بودید به من پیام خصوصی ارسال کنید

ممنونم

mahan_barati

New Member
نیما جان ، میتونی لیست مشخصات هاست هات رو به همراه قیمت یا برام ایجا بذاری ، و یا به صورت خصوصی برام بذاری.
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا