قرعه کشی هاست رایگان..

ArvinAki

New Member
هاست نقره ای ، به مناسبت دهه فجر، سه پلن 50 مگابایتی معمولی را به کسانی که در قرعه کشی مربوط ، شرکت نمایند ، هدیه می دهد. برای شرکت در قرعه کشی ، باید نام و نام خانوادگی - تلفن و آدرس ایمیل خود را به ایمیل [email protected] با موضوع HSG ارسال کرده و منتظر قرعه کشی که در روز 22 بهمن ماه انجام می شود ، باشید!
برای اطلاعات بیشتر در مورد پلن هایی که به شما هدیه می شود ، اینجا کلیک کنید.
توجه داشته باشید که ، این هاست ، بدون دامنه می باشد و در صورت درخواست ، ثبت می شود یا خود شما باید از قبل دامنه داشته باشید! این هدایا ، فقط به دامنه های معتبر اختصاص می یابد! یعنی ما به این هاست ها ، نامی به عنوان yourname.hostsilver.com یا yourname.tk اختصاص نداده و نام دامنه باید دارای پسوندهای.com , .org , .net , .ir و از این قبیل باشد.
www.HostSilver.com

ArvinAki

New Member
خب..
از اونجا که این قرعه کشی خیلی استقبال داشته ، زمان ثبت نام رو یه 6 روز افزایش دادم..
یعنی قرعه کشی هم جمعه بعد انجام میشه..
تشکر..

pitzalooloo

New Member
هاست نامحدود لینوکس رایگان

سایت وب افروز ؛ به مناسبت دهه فجر انقلاب به قید قرعه به صورت رایگان هاست نامحدود لینوکس با بیش از 130 سی ام اس اپن سورس Open source cms اهداء می کند . این پکیج در حالت معمول معادل 150,000 تومان است که به صورت رایگان اهداء می گردد . بدون هیچ گونه محدودیت در هاست و نام دامین .

برای اطلاعات بیشتر از نوع پکیج ها و ثبت نام به http://www.webafrooz.com مراجعه کنید .

:rose:

qkarim

New Member
دهه فجر مبارک باد

در صورتی که این آگهی هاست نامحدود که برای دهه فجر قرعه کشی می شه صحت داشته باشه جای امیدواری داره .
فقط یه سوال : این قرعه کشی تا کی اعتبار داره ؟
:-?

smtp_ftp

Member
اگر اینطوری باشه که خیلی خوبه من تا به حال همچین چیزی ندیدم من شرکت می کنم خدا کنه که برنده بشممممممممممممم

smtp_ftp

Member
اگر اینطوری باشه که خیلی خوبه من تا به حال همچین چیزی ندیدم من شرکت می کنم خدا کنه که برنده بشممممممممممممم:rose::paint:

mahroom

New Member
عجیبه !!!

سایت وب افروز ؛ به مناسبت دهه فجر انقلاب به قید قرعه به صورت رایگان هاست نامحدود لینوکس با بیش از 130 سی ام اس اپن سورس Open source cms اهداء می کند . این پکیج در حالت معمول معادل 150,000 تومان است که به صورت رایگان اهداء می گردد . بدون هیچ گونه محدودیت در هاست و نام دامین .

برای اطلاعات بیشتر از نوع پکیج ها و ثبت نام به http://www.webafrooz.com مراجعه کنید .

این یه مقدرا اغراق آمیز به نظر می آید البته درست نیست که بدون دلیل به کسی ایراد گرفت ولی معمولا اگر این صحت داشته باشه ریسک بالایی یه چون کسی معمولا بهترین سرویسش رو رایگان با قرعه کشی نمی ده پس یا صاحبان سایت اهل ریسک بالا هستن یا اینکه ....... به هر حال من یکی که نمی تونم نظر خاصی بدم چون به ندرت می شه همچین چیزی دید یا یه برنامه اصولی و ستاد بحرانی چیزی دارن که یه وقت کاراشون به هم نخوره یا همین طور بی خودی یه چیزی به سرشون خورده که انجام بدن !!!!

:-?:sad::shock::lol:

pitzalooloo

New Member
به هر حال این هم نظریه ...

این یه مقدرا اغراق آمیز به نظر می آید البته درست نیست که بدون دلیل به کسی ایراد گرفت ولی معمولا اگر این صحت داشته باشه ریسک بالایی یه چون کسی معمولا بهترین سرویسش رو رایگان با قرعه کشی نمی ده پس یا صاحبان سایت اهل ریسک بالا هستن یا اینکه .......

:-?:sad::shock::lol:

دوست عزیز همون طور که خودتون میگید بهتره بی دلیل از کسی ایراد گرفته نشه .
درسته که این کار ریسکش بالاست ولی همون طور که حدس زدید روی یه حساب کتاب خاصی این هاست ها اهداء می شه و خوب هاست نامحدود است برندگان قرعه کشی که نامحدود نیستن .
به هر حال پیشنهاد می کنم همه رو با یک سنگ محک امتحان نکنید .

qkarim

New Member
سوء تفاهم ...

دوست عزیز همون طور که خودتون میگید بهتره بی دلیل از کسی ایراد گرفته نشه .
درسته که این کار ریسکش بالاست ولی همون طور که حدس زدید روی یه حساب کتاب خاصی این هاست ها اهداء می شه و خوب هاست نامحدود است برندگان قرعه کشی که نامحدود نیستن .
به هر حال پیشنهاد می کنم همه رو با یک سنگ محک امتحان نکنید .

من یه جورایی به محروم حق می دم ... من اولش دیدم احساس کردم یه سایت هاست رایگانه بعد گفتم دیگه قرعه کشی چیه ؟ بعد دوزاریم افتاد متوجه شدم الان تو قرعه کشی هاست رایگان می دن وگرنه باید پول بدی !!!! به هر حال از مرحوم به دل نگیر بی خیال .... سوء تفاهم شده ... :green:

mahroom

New Member
جوابیه :

سایت وب افروز ؛ به مناسبت دهه فجر انقلاب به قید قرعه به صورت رایگان هاست نامحدود لینوکس با بیش از 130 سی ام اس اپن سورس open source cms اهداء می کند . این پکیج در حالت معمول معادل 150,000 تومان است که به صورت رایگان اهداء می گردد . بدون هیچ گونه محدودیت در هاست و نام دامین .

من قضاوتی نکردم . مثلا ایرانسل هر روز یه طرح می ده یه چیز رو گرون می کنه یه چیز رو ارزون اونا یه ستاد بحران دارن که یه وقت اگه دچار مشکل شدن الکی ریسک نکنن واسه طرح ها من این رو گفتم ، یعنی اگه این طور باشه خوبه اگر نباشه بی برنامه یا اصطلاحا یلخی هست . ولی من در مورد شما قضاوت خاصی نکردم درسته تا من با یه چیزی کار نکردم جزئیاتش رو نمی دونم چطور قضاوت کنم .

pitzalooloo

New Member
جسارتی نکردیم ...

ما جسارتی نکردیم ... شما لطف دارید .

جدیدترین ارسال ها

بالا