قرار گرفتن كل صفحه در مركز

امیر جان من کوچیک شما سجاد هستم نه ساجد

شرمنده آقا سوتی تایپی من بود

امیدوارم دوستان دل گیر نشده باشن . باور کنید من دارم فقط به اطلاعات خودم اضافه می کنم .

چرا ناراحت بشیم. اینجا جای بحث کردنه. بالاخره باید بحث بشه تا برای همه موضوع روشن بشه.

چرا می گید "وقتی شما میخوای طراحیت به روز باشه و احیانا قصد داری که صفحات رو در validator سایت w3c چک کنی اون وقت نباید از این دستور استفاده کنی" ؟ وقتی validator خود 3w ، این تگ رو خطا نمی گیره ؟ خودتون کد زیر رو تست کنید . البته من خودم کمتر از این تگ استفاده می کنم ولی اینجوری هم نیست که بگیم کاملا منسوخ شده و 3w ازش خطا می گیره و فقط و فقط css برای این کار خوب هست .

دستور center منسوخ شده هست ولی هنوز هم تو بیشتر DOCTYPE هم پشتیبانی میشه و فقط در XHTML 1.0 strict این دستور دیگه پشتیبانی نمیشه. شما منعی برای استفاده از این دستور نداری ولی خوب برای اینکه عادت بکنید به استفاده از معادل های جدیدتر من پیشنهاد میکنم از اون استفاده نکنید چون براش در CSS معادل داریم و دیگه احتیاجی به اون دستور نیست. فقط همین

برای در وسط صفحه قرار دادن بلوک دو راه وجود داره با CSS که یکیش رو بالا گفتم و یکی دیگه هم هست
که اون یکی رو هم یکی از دوستان تو صفحه قبل گفت اگر اشتباه نکنم

mab designer

New Member
سلام... اصولي ترين و راحت ترين و مطمئن ترين راه تو طراحي وب اينه كه تمام طراحي خودت رو تو يه جدول با يك سطر و يك ستون قرار بديو اندازه طول و عرضش رو برابر
750 =width
height=100%
و قبل از شروع تگ تيبل يه تگ سنتر باز كني و آخر صفحه يعني بعد ار تگ پاياني تيبل سنتر رو ببندي... اين چيزي كه گفتم يكي از استانداردهاي جهاني طراحي وب هست... اميدوارم به دردت بخوره... يا علي!

جدیدترین ارسال ها

بالا