قرار دادن نقشه محل کارم از روی گوگل مپ به روی صفحه تماس با ما در سایت خودم

ali abedian

Banned
سلام

مطمئناً شما خیلی از سایتها رو دیدید که محل کار خودشون روی توسط گوگل مپ مشخص میکنن و در صفحه تماس با ما در سایت خودشون میذارن و دقیقاً محل مورد نظرشون رو با علامتی روی نقشه مشخص میکنن

میخوام بدونم چطوری میشه اینکارو کرد .. من امتحان کردم ولی نشد .. تازه اینکه کدی رو که از گوگل گرفتم گذاشتم توی سایتم ولی چیزی از روی سایت نشون داده نمیشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

ali abedian

Banned
این هم بدون جوابه! نمی دونم از موقعی که قالب انجمن تغییر کرده دیگه هیچکی جواب سوالهای مارو نمیده!!!!!!!!!!!!

silverboy65

Member
خوب ببینید اینقدر این نقشه گوکل امکانات داره ، که نمیشه راهنمای کلی براش گذاشت و برای هر قابلیت بخش های مختلفی داره

اما این مثلا امکانات کاملی داره تقریبا ، و من خودم از همین برای سایت ها استفاده می کنم
کد:
var myLatlng = new google.maps.LatLng([COLOR=#ff0000]35.725488[/COLOR],[COLOR=#ff0000]51.418713[/COLOR]);
  var myOptions = {
    zoom: 17,
    center: myLatlng,
    mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP
  }
  var map = new google.maps.Map(document.getElementById("map_canvas"), myOptions);
  var image = '[COLOR=#ff0000]template/images/maplogo.png[/COLOR]';
  var myLatLng = new google.maps.LatLng([COLOR=#ff0000]35.725488, 51.418713[/COLOR]);
  var beachMarker = new google.maps.Marker({
      position: myLatLng,
      map: map,
      icon: image,
      title:"[COLOR=#ff0000]لابراتوار داروسازی ارس بازار[/COLOR]"
  });

این رو هم باید توی head بذارید

PHP:
<script type="text/javascript" src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=YOURKEY&sensor=false"></script>

قسمت های قرمز رو باید تغییر بدی

و در صفحه یک
کد:
<div id="map_canvas"></div>

آخرین ویرایش:
خوب ببینید اینقدر این نقشه گوکل امکانات داره ، که نمیشه راهنمای کلی براش گذاشت و برای هر قابلیت بخش های مختلفی داره

اما این مثلا امکانات کاملی داره تقریبا ، و من خودم از همین برای سایت ها استفاده می کنم
کد:
var myLatlng = new google.maps.LatLng([COLOR=#ff0000]35.725488[/COLOR],[COLOR=#ff0000]51.418713[/COLOR]);
  var myOptions = {
    zoom: 17,
    center: myLatlng,
    mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP
  }
  var map = new google.maps.Map(document.getElementById("map_canvas"), myOptions);
  var image = '[COLOR=#ff0000]template/images/maplogo.png[/COLOR]';
  var myLatLng = new google.maps.LatLng([COLOR=#ff0000]35.725488, 51.418713[/COLOR]);
  var beachMarker = new google.maps.Marker({
      position: myLatLng,
      map: map,
      icon: image,
      title:"[COLOR=#ff0000]لابراتوار داروسازی ارس بازار[/COLOR]"
  });

این رو هم باید توی head بذارید

PHP:
<script type="text/javascript" src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=YOURKEY&sensor=false"></script>

قسمت های قرمز رو باید تغییر بدی

و در صفحه یک
کد:
<div id="map_canvas"></div>

سلام
قسمت
key=YOURKEY
رو چی باید بگذاریم؟ ظاهرا یک کلید می خواد

netnazar

Member
با راییت کلیک کردن روی او نقطه طول و عرض جغرافیایی رو بگیر و بعد کد رو از اونجایی که علامت لینک داره بردار بذار توی سورس صفحه.

tarenoco

Member
سلام دوستان / با این روشی که خدمتتون می نویسم، می تونید به راحتی، مکان دقیق فروشگاهتون را بصورت علامتگذاری شده، در صفحه ی ارتباط با ما بذارید

1) ابتدا وارد اکانت جی میل خودتون بشید، لوگین کنید و پس از آن وارد آدرس زیر بشید
https://maps.google.com/

فکر کنم پورت های گوگل مپ بسته شده باشه که باید از راه های دیگه این سایت را باز کنید که خودتون بهتر از من بلدین
حالا محل دقیق خودتون را سرچ کنید یا روی نقشه علامت گذاری کنید، اسم فروشگاه را هم نوشته و سیو را بزنید

حالا سمت چپ یه علامت لینک می بینید، روش کلیک کنید
حالا اون کد های باکس دوم را کپی کنید، یعنی اونی که با <i frame شروع شده

2) وارد سرور خودتون بشید و فایل contact-form.tpl را در پوشه تم خود یافته و دانلودش کنید
حالا در انتهای کد ها بعد از {/if} کد های آی فریم گوگل مپ را به نحو زیر پیست کنید

<center><iframe width="425"
height="350" ……Code naghsheye shoma>

</p>

حالا فایل را به جای قبلی روی سرور آپلود کنید / توجه داشته باشید که چون فایل tpl را عوض کردید برای مشاهده تغییرات باید کامپایل اجباری توی تنظیمات را روشن، خاموش کنید.

حالا می تونید وارد صفحه ارتباط با ما بشید و حاصل کار را ببنید، من تصویری از فروشگاه خودم را براتون ضمیمه کردم

دو تا نکته)
1- برای دیدن مناسب گوگل مپ باید از ..... استفاده کنید چون فکر کنم شرکت زیر ساخت داستان دار کرده گوگل مپ را.

2) نقشه گوگل مپ را می تونید در صفخات دیگه ی فروشگاه خودتون نیز بذارید

یا علی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا