قرار دادن امكان جستجو روي متن فارسي

F_spyker

Member
چرا نمي شه.حتما مي شه.
GoogleSearch
يك سرچ فلشي كه فارسي هم كار مي كنه!!
البته يه خورده درد سر هم داره ها(براي گرفتن API)
راستي از Iflashdes كش رفتم و براي اينكه كپي رايت رو رعايت نكرده باشم لينك نمي دم :twisted:
www.iflashdes.com
www.iflashdes.net

webdg

Member
جناب فريد خان:
فارسي چش نيست اگه اونا(ماكرومدياييها) آدم بودن اول زبون آدم رو درست مي كردن بعد زبون خودشونو.
آره جونم.
حالا اگه ميتوني يه راهنمايي توپ به من بده.

webdg

Member
آقاي اميرـاس
ما كه xmlرو درستو حسابي بلد نيستيم ولي بخاطر شما هم كه شده از آب بابا يه كم بالاتر ميريم.
اگه ميشه اون فكرت رو (اگه عمليه) بهمون بگو.
مرسيييييي...........

amozesh

Member
با سلام
براي اينكه هيچ جوره به مشكل نخوريد مي توانيد توسط loadAndSend مورد سرچ خودتون رو به سرور بفرستيد و جواب رو براي فلش بفرستيد
من كه تا حا لا به مشكلي بر نخوردم

fafa^mx

Member
فلش فارسيرو ساپورت ميكنه!يكمي فقط دستو پا شكسته!كاراكتر فارسيم كاراكتره!اونيم كه دوستمون معرفي كرده بود يه وب سرويسه كه اونم ايكس ام ال آتپوت هست!چندين راهم برا سرچ داري!قشنگترين راه استفاده از كلس XPath هست که دیگه کارت میشه مثل SQL .بعد همینجوری میای پایین اون ته مها میتونی از متد های ایکس ام الیه ساده و ایندکس ها استفاده کنی!

fafa^mx

Member
اين درخواستت بيشتر شبيه تهديد بود!!حالا اگه ميتوني ...!واه واه!چه حرفا چه چيزا!

webkhan

Member
اگه فلش پروفشنال 7 رو داشته باشي از طريق كامپوننت هايي مثل XML connectorبه راحتي ميتوني يه سرچ خوب در محيط Flash Aplication داشته باشي

webdg

Member
مثل اينكه منظورم رو درست نگفته ام.
من قصد دارم يك متن رو Load كرده و سپس با يك دكمه كلمه يا عبارت ورودي توسط كاربر را در آن متن جستجو و در صورت وجود نشان دهم.ضمنا پروژه من يك مالتي مديا است و تحت سرور نمي باشد.
با تشكر فراوان.

webdg

Member
آقا فريد
قصد جسارت بهتون نداشتم.
من تازه با Forum آشنا شده ام وهنوز با فرهنگ كلامي و روحيه حساس اساتيد اون آشنا نشده ام.
به هر حال از تذكرتون ممنونم.

fafa^mx

Member
متعسفانه مثله اينكه شما نگرفتي چي شد چون تمام اين راها كه دوسستان و من گفتيم هيچ احتياجي به محيط لوكال نداره!در ضمن XML Connector هم به نوعی میاد از يXPath استفاده میکنه!تنها چیزی که اینجا به محیط لوکال احتیاج داره WebService هاست!که مام به اونها برای اینکار احتیاج نداریم!شمام خاکی باش!اینجا همه این مدلین!

naghmeh.com

New Member
دوستان من ميخواستم بدونم چه جوري ميشه داخل فلش يه جايي رو تعريف كرد كه تو اون بشه xml كانكت شده رو سرچ كرد .
يعني با اينترنت كاري نداشته باشيم .
مثلا يه سي دي مولتي مديا كه بشه توش يه سرچ در مورد اعضا گذاشت ......

F_spyker

Member
من يه چيزي ساختم كه تقرييا اين كار رو انجام مي ده ونيازي به XML و اين جور چيزا نداره.هذ وقت كامل شد مي ذارم براي دانلود.

webdg

Member
من تونستم يه چيزهايي بسازم (بدون xml ) سورسش رو قرار دادم براي رفع نقص و پيشنهاد.
از دوستان ممنون ميشم اگر كمك كنند.

fafa^mx

Member
براي باره دوم :
تمامه اين راها كه گفته شد هيچ احتياجب به اينترنت نداره!اينها روي حالت آفلاين هم به راحتي كار ميكنه!

webdg

Member
آقا فريد:
گفته بودي قشنگترين راه استفاده از كلاس xpath و sqlserver .
اگه ممكنه همونو درس بده (نهضتييييي)
خيلي هم مرسي.

جدیدترین ارسال ها

بالا