قدرت swish رو اینجا بشناسید. سوال بپرس!

S.Ata

New Member
سلام
من یه اسلاید شو با افکت های مختلف برای سایتم با این برنامه درست کردم.
ولی حدود 2 مگابایت شده (swf)و لودش خیلی طول میکشه!:-(
چکار کنم؟
شاید بهتر باشه که بگم که بار اولیه که با این برنامه کار کردم;-)
پیشاپیش ممنون

qwerty2004

Member
سلام به همه دوستان
من می خواستم یک عکس مثل یک سکه بچرخه و طرف دیگه اش هم یک عکس دیگه(روی دیگه) داشته باشه.
مثل دو روی سکه.

ممنون میشم کمکم کنید

LOOX

Member
سلام
چکار کنم؟
پیشاپیش ممنون

دوست عزیز ایا عکساتون اندازه و حجمشون زیاد بوده
و داخل همین نرم افزار هم کوچیکش کردین؟
اگه اینطوری باشه حتمآ عکساتونو توی برنامه فتوشاپ تغییر اندازه بدین.
البته من با سویش اشنائی زیادی ندارم در حد افکت ها
ولی در فلش که اینطوریه
چون اینا متحرک هستن به همین دلیل فکر نمیکنم با تغییر ابعاد حجمشون هم تغییر کنه:rose:

ploto_m

New Member
سلام دوستان،
من از swishmax2 استفاده می کنم ، چرا فونت های فارسی ای که روی سیستم نصبه نمیشناسه ؟
من فقط تونستم با arial بنویسم !!!!!

Amiru60

Member
سلام
چکار کنم؟
پیشاپیش ممنون
سلام حجم زیاد فایلت احتمالا به دلیل حجم زیاد عکساییه که Import کردی یا از لود خارجی استفاده کن یا حجم عکساتو کم کن.

Amiru60

Member
سلام به همه دوستان
من می خواستم یک عکس مثل یک سکه بچرخه و طرف دیگه اش هم یک عکس دیگه(روی دیگه) داشته باشه.
مثل دو روی سکه.

ممنون میشم کمکم کنید
با افکت 3D Spin میتونی فقط باید 2 تا عکسا روی هم بزاری به هر دو افکت 3D Spin بدی و تنظیماتشو درست کنی.

masoud678

New Member
سلام خدمت اساتید اگه ممکنه آموزش در حد متوسط سویش رو با برنامه adobe captivate درست کنید بسیار لازم دارم ممنون
(adobe captivate یه برنامه برای فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت آموزش برنامه ها می باشد ) ورژن هر دو برنامه فرقی نمی کنه فقط یه آموزش در سطح متوسط باشه

massoudn

کاربر فعال
سلام،
یه سوال دارم اگه شما به فلش و سوئیش مسلط هستید می تونید یک نمونه فورم طراحی کنید که:
مثل فلش که توی اکثر طراحی های جدید و قدیم یه فورم تو تماس با ما contact us طراحی کردند که با کلیک روی هر قسمت
یعنی جاهایی که باید اسم و ایمیل و باقی اطلاعات وارد بشن از قبل یک نوشته مثل Your name: نوشته شده و با کلیک کردن روی آنها نوشته محو میشه
شما می تونید با سوئیش اونو بسازید و فایلش رو بدید؟

massoudn

کاربر فعال
سلام. من یکی از کاربرهای قدیمی swish هستم و در کنار flash این نرم افزار بسیار قوی عمل می کنه. اگه سوالی در این مورد دارید بپرسید. در واقع ای ن تاپیک محل پاسخگویی به سوالات شما است.

سلام - 28/03/1389،
یه سوال دارم اگه شما به فلش و سوئیش مسلط هستید می تونید یک نمونه فورم طراحی کنید که:
مثل فلش که توی اکثر طراحی های جدید و قدیم یه فورم تو تماس با ما contact us طراحی کردند که با کلیک روی هر قسمت
یعنی جاهایی که باید اسم و ایمیل و باقی اطلاعات وارد بشن از قبل یک نوشته مثل Your name: نوشته شده و با کلیک کردن روی آنها نوشته محو میشه
شما می تونید با سوئیش اونو بسازید و فایلش رو بدید؟
ممنون.

massoudn

کاربر فعال
سوئیش

سلام - 28/03/1389،
دوست عزیز،

البته یه سایت خوبه دیگه بهت معرفی میکنم که اگه علاقمند باشی خیلی بهت کمک میکنه،
فقط حواست باشه که اگه به درستی و پله پله بری جلو و از قسمت هایی که سر در نمی آری زود رد نشی میتونه خیلی کمکت کنه.
http://www.swish-tutorials.com/
swish-tutorials.com
موفق باشی.

massoudn

کاربر فعال

جدیدترین ارسال ها

بالا