قبل از خرید آنتی ویروس به این نکات دقت کنید

turbo_boy2006

New Member
معرفی کمپانی Eset
ایست یا Eset یک شرکت امنیتی IT در جمهوری اسلواکی واقع شده است که از سال 1992 با ترکیب دو شرکت شروع به کار کرد. این شرکت به عنوان موفق ترین شرکت های امنیتی در سال های متمادی بوده است. شرکت Eset دفاتر مختلفی در شهرهای مختلف دنیا داشته و نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش ارائه می کند. سه نسخه مشهور نرم افزار ارائه شده کمپانی Eset برای ویندوز های خانگی محصول Eset internet securoty و محصول eset nod32 antivirus و نسخه Eset Smart Security می باشد. که البته این نسخه در ورژن های جدید با نسخه اینترنت سکیوریتی جایگزین شده است. به عقیده بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه کامپیوتر و امنیت اطلاعات این آنتی ویروس یکی از سریع ترین و بهترین برنامه برای محافظت کامپیوتر در مقابل انواع ویروس ها، تروجان ها و کرم های اینترنتی است.
اگر قصد دارید آنتی ویروس نود 32 رو انتخاب کنید شاید برای شما هم سوال باشه چطور این محصول رو با اطمینان تهیه کنید

نحوه تشخیص آنتی ویروس اورجینال نود 32 چگونه است؟ ( تفاوت لایسنس ارجینال نود 32 و تقلبی غیر اصلی )

کد لایسس اورجینال آنتی ویروس نود 32 و یا سایر نسخه های آنتی ویروس eset به صورت یک کد 20 رقمی ارائه می شود. با توجه به این که در حال حاضر در کشور تحریم هستیم تمامی لایسنس های موجود با پیشوند های مختلف که برای کشورهای مختلف ارائه می شوند کارایی یکسانی دارند. برخی پیشوند ها عبارتند از RN -BH – AF – درصد زیادی از لایسنس ها هم با کلید تصادفی هستند و قانون خاصی ندارند. هیچ راهی برای تشخصی لایسنس ارجینال از ظاهر یک کد لایسنس وجود ندارد.

og-consumer-005.jpg

نحوه تشخیص لاینسس ارجینال نود 32 eset از تقلبی
  1. دانلود از سایت رسمی: آنتی ویروس حتما از سایت رسمی آنتی ویروس به نشانی Eset.com دانلود شود و نه از سایت های داخلی زیرا اکثر سایت های داخلی اقدام به دستکاری در آنتی ویروس می کنند. لینک موجود در سایت ما هم لینک مستقیم از وب سایت eset می باشد.
  2. کد لایسنس 20 رقمی است: کد لایسنس خریداری شده را مستقم بدون هیچگونه کم و کاستی و به صورت کامل در برنامه وارد کنید.
  3. برنامه جانبی نصب نکنید: دقت کنید برای فعال سازی آنتی ویروس هیچ برنامه جانبی نیاز ندارید (نسخه های ایرانی اقدام به کرک کردن آنتی ویروس میکنند).
  4. تشخیص اصل بودن: در صورتی که با وارد کردن لایسنس آنتی ویروس فعال و آپدیت شد لایسنس دریافتی شما یک لاینسس ارجینال است.
  5. بررسی جزئیات لایسنس: در صفحه help نرم افزار باید تاریخ و مشخصات لایسنس خریداری شده نمایش داده شود در غیراین صورت نسخه ارجینال نیست
  6. با خرید لایسنس نود 32 از وب سایت نودسرو original-nodsrv.com لایسنس ارجینال دریافت خواهید کرد.

این مقاله به جهت جلوگیری از سردرگمی کاربران مجید آنلاین تهیه شده است. امیدوارم از این مطلب استفاده لازم را برده باشید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا