قانونی نبودن نرم افزار مجید آنلاین

abolfazlgoodarz

New Member
سلام فکر کنم نسخه نرم افزار مجید آنلاین که همون انجمن Vbulletion باشه غیرقانونیه! - چون که صحه اول فروم عنوان صفحه رو نگاه کنید؛ نوشته MajidOnline Forums - Powered by vBulletin
فکر کنم از نظر سئو هم مشکل پیش بیاره که احتمالا اورده.

mamadshoshteri

New Member
اولا سرور مجیدآنلاین تو آمریکاس و سرورهای آمریکایی هیچکدوم از اسکریپت نال پشتیبانی نمیکنن و وارز نیستند دوما به فرض هم که نال باشه که چی ؟

فعلا که بهترین فروم فارسیه حالا یا نال یا قانونی

سرور میزبانی وب :فعال

آی پی سرور: 173.192.65.48

محل سرور: United States
us.gif

مشخصات سرور: nginx

موفق باشید

maysam.m

Well-Known Member
غیر قانونی نیست و لایسنس اون رو خریداری کرده اند.
شما چطور به این نتیجه رسیدی که انجمن بزرگی مثل مجید آنلاین داره از نسخه نال وی بی استفاده میکنه؟!

abolfazlgoodarz

New Member
غیر قانونی نیست و لایسنس اون رو خریداری کرده اند.
شما چطور به این نتیجه رسیدی که انجمن بزرگی مثل مجید آنلاین داره از نسخه نال وی بی استفاده میکنه؟!
اولا که من در نهایت احترام صحبت کردم و عرض کردم که فکر کنم. دوما که من از عنوان صفحه اول مجیدآنلاین گفتم و این رو گفتم که حتی برای اینکه رتبه سایت هم پایین نیاید - و حالا دلیل اینکه عنوان صفحه چرا تغییر کرده را کاری هم بهش نداریم - بهتر است رسیدگی شود. در این که فرم مجید خان یکی از بهترین های ایران است شکی نیست!
+پیوست: معمولا اسکریپت ها و سیستم هایی که رایگان هستند و یا نال شده هستند عنوان تمام صفحات به Power by X-cms تغییر می کند مانند سیستم همین انجمن ، اینترفوتو

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام فکر کنم نسخه نرم افزار مجید آنلاین که همون انجمن Vbulletion باشه غیرقانونیه! - چون که صحه اول فروم عنوان صفحه رو نگاه کنید؛ نوشته MajidOnline Forums - Powered by vBulletin
فکر کنم از نظر سئو هم مشکل پیش بیاره که احتمالا اورده.
سلام

مجید آنلاین از سال 2006 که از vBulletin استفاده میکنه مجوز اون رو از همون ابتدا خریداری کرده و مجوز استفادشو داره.
برای تصدیق این صحبت میتونید این آدرس رو ببینید: (کلید Ctrl+F را بفشارید و دنبال کلمه majidonline بگردید)
http://www.vbulletin.com/links.php?linkcatid=computers_internet

مطئمنا اگر مجید آنلاین بصورت غیر قانونی استفاده میکرد اجازه نداشت آدرسشو اینجا ثبت کنه.

در مورد اینکه کلمه Powered by vBulletin در عنوان سایت نوشته شده هم باید گفت این دلیل بر اینکه غیر قانونی استفاده میشه نیست. بصورت پیشفرض عنوان سایت به همین شکل هستش که نام سایت رو مینویسه و بعد این کلمات رو که برای مجید آنلاین هم همینطور هستش. شما اگر سایر انجمنها رو هم چک کنید اکثر اونها همین جمله رو در عنوانشون دارن

پس فکرتون اشتباه بود :)

موفق باشید
مجید

abolfazlgoodarz

New Member
سلام

مجید آنلاین از سال 2006 که از vBulletin استفاده میکنه مجوز اون رو از همون ابتدا خریداری کرده و مجوز استفادشو داره.
برای تصدیق این صحبت میتونید این آدرس رو ببینید: (کلید Ctrl+F را بفشارید و دنبال کلمه majidonline بگردید)
http://www.vbulletin.com/links.php?linkcatid=computers_internet

مطئمنا اگر مجید آنلاین بصورت غیر قانونی استفاده میکرد اجازه نداشت آدرسشو اینجا ثبت کنه.

در مورد اینکه کلمه Powered by vBulletin در عنوان سایت نوشته شده هم باید گفت این دلیل بر اینکه غیر قانونی استفاده میشه نیست. بصورت پیشفرض عنوان سایت به همین شکل هستش که نام سایت رو مینویسه و بعد این کلمات رو که برای مجید آنلاین هم همینطور هستش. شما اگر سایر انجمنها رو هم چک کنید اکثر اونها همین جمله رو در عنوانشون دارن

پس فکرتون اشتباه بود :)

موفق باشید
مجید

بلی حق با توئه؛ منم گفتم شاید ندیدی!
تایید شد که مجید آنلاین لایسنسش قانونیه.:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا