قالي بافي و فتوشاپ

o-m-i-d

Member
آقا دست شما درد نكنه .. .چرا از فكر بوريا بيام بيرون ؟ مگه ايرادي داره ؟ بوريا مگه نقطه نمي زنه ؟ با فتوشاپ هم بايد بشه نقطه زد... آقا مگه مي شه راهي نداشته باشه ؟ در مورد رشته اي كه داري يه كم ميشه توضيح بدي
؟؟

memol_515

Active Member
من هم گفتم با فتوشاپ ميشه اين كار رو كرد، اما وقت ميبره. شما راه بهتري پيدا كردي، به ما هم بگو. بين بچه هاي سايت كه كسي چيز ديگه اي نميدونست.

موفق باشي

o-m-i-d

Member
سلام دوست من امید وارم دیر نشده باشه...
من طراح فرش هستم اما قالی باف نیستم البته رشته تحصیلی ام اینه...
راجع به سوالت بگم همونطور که دوستان گفتن نرم افزار بوریا هست که قیمتش تا آخرین اطلاعات من 2 میلیون و 320 هزار تومن هست
اما اینکه بخوای با فتوشاپ کار کنی خیلی هم سخت نیست فقط مهارت میخواد البته من خودم هیچ وقت با فتو شاپ طرح نزدم
در ظمن شما وقتی طرح رو میزنی میدی یه نفر واست نقطه میزنه...اینو هم بگم که نقطه زدن کار یسری افراد کمیاب هست!!!
استاد بنده خودش با فتوشاپ طرح میزنه خیلی تمیز و دهن پر کن اما هر چقدر که تو گوشش میخونیم بیا روشش رو بهمون بگو
به خرجش نمیره و آموزش نمیده...
خوب بسه دیگه خیلی تایپ کردم فقط خواستم بگم:
1-از فکر بوریا بیا بیرون
2-با فتوشاپ میشه طرح زد اما مهارت میخواد
3-میتونی از طراح های آماده استفاده کنی (فروشگاه مجید آنلاین) بعد خودت ویرایش کنی
امید وارم بدردت بخوره سوالی داشتی در خدمتم:cool:

جواب سوالاي بالايي من رو نداديناااا ....

memol_515

Active Member
خوب اگه واقعا ميصرفه برات 2 مليون پول بابت بويا بدي، خوب بده. نيازي هم نيست از فكرش بياي بيرون...
راههاي طرح زدن با فتوشاپ رو هم كه بنده عارض شدم. راه ديگه اي نداره. اگر هم داشته باشه ظاهرا تا الان كه فقط در دست استاد اين دوستمون هست و بس!

مورد سوم رو هم درواقع فكر ميكنم منظورشون كلا طراحيه يه فرش بوده. با اون طرحهاي اسليمي و گل و بوته و اينا كه در فروشگاه عرضه شده، ميتوني طرح بسازي و تازه بايد بعدش همون طرح رو چهارخونه اي كني.

alizap

Member
آقا دست شما درد نكنه .. .چرا از فكر بوريا بيام بيرون ؟ مگه ايرادي داره ؟ بوريا مگه نقطه نمي زنه ؟ با فتوشاپ هم بايد بشه نقطه زد... آقا مگه مي شه راهي نداشته باشه ؟ در مورد رشته اي كه داري يه كم ميشه توضيح بدي
؟؟

خیلی خیلی شرمنده!!!
دیر جواب دادم...

1-چرا ازفکر بوریا بیام بیرون:اگر از نظر مالی مشکلی نداری عالیه.
2-بوریا مگه نقطه نمیزنه: بویا خوراک نقطه کردنه...
3-با فتوشاپ هم میشه نقطه زد و استادم راهشو بهم گفت اما من (CENCORESD) فراموش کردم!!!
4-در مورد رشته اي كه داري يه كم ميشه توضيح بدي: رشته من یه رشته نوپاست که هنر جوی خیلی کمی هم داره...
بنده خودم تو مشهدم و کلا داخل استان خراسان(شمالی-جنوبی-رضوی) همین یک هنرستان وجود داره (پسرانه)
و البته هنرستان دخترانه طراحی فراوونه... و از بد روزگار ما مجبوریم با نصوان رقابت کنیم (به خانوما بر نخوره)
راستی کل طراح های آینده که از خراسان میرن واسه دانشگاه 16 نفر هست که یکیش داره خیلی زیاد تایپ میکنه و
سر ملت رو درد میاره...
بازم سوالی بود در خدمتم

o-m-i-d

Member
خیلی خیلی شرمنده!!!
دیر جواب دادم...

1-چرا ازفکر بوریا بیام بیرون:اگر از نظر مالی مشکلی نداری عالیه.
2-بوریا مگه نقطه نمیزنه: بویا خوراک نقطه کردنه...
3-با فتوشاپ هم میشه نقطه زد و استادم راهشو بهم گفت اما من (CENCORESD) فراموش کردم!!!
4-در مورد رشته اي كه داري يه كم ميشه توضيح بدي: رشته من یه رشته نوپاست که هنر جوی خیلی کمی هم داره...
بنده خودم تو مشهدم و کلا داخل استان خراسان(شمالی-جنوبی-رضوی) همین یک هنرستان وجود داره (پسرانه)
و البته هنرستان دخترانه طراحی فراوونه... و از بد روزگار ما مجبوریم با نصوان رقابت کنیم (به خانوما بر نخوره)
راستی کل طراح های آینده که از خراسان میرن واسه دانشگاه 16 نفر هست که یکیش داره خیلی زیاد تایپ میکنه و
سر ملت رو درد میاره...
بازم سوالی بود در خدمتم

آقا دست شما درد نگيره ... ايشاالله موفق و پيروز باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا