قالب Vbulletin برای PHPbb

hossein2kk

Member
آقا من ماله مجید آنلاین رو می خوام برای ورژن 3 پیداش کنید ممنون می شم !

به نام خدا::
من نتونستن که قالب رو دانلود کنم.میشه آدرس مستقیم دانلود رو به من معرفی کنید؟

آقا من ماله مجید آنلاین رو می خوام برای ورژن 3 پیداش کنید ممنون می شم !!!!!!!!!!!!!!!!

JS-mahdi

Banned
راستی انگار دیگه مجانی نیست .. کسانی که دانلود کردن اپلود کنن و لینکش رو بزارن ..

با تشکر .

راستی انگار دیگه مجانی نیست .. کسانی که دانلود کردن اپلود کنن و لینکش رو بزارن ..

با تشکر .
دوست عزیز من احتیاجی به پول این قالب ندارم که دیگه مجانی نمی دم ! فقط به خاطر اینه که هیچ کس برای کار من ارزش قائل نشد و هیچکس کپی رایت را رعایت نکرد!
شما هم بهتره به جای اینکه دنبال دور زدن باشی یه فکر دیگه بکنید. البته امیدوارم منظورم را بد بر ندارید ! در ضمن نه تنها این قالب بلکه بقیه کارها و نرم افزارهای من دارای ثبت رسمی هستند و با کسانی که بخوان کرک شده یا رایگان استفاده کنند بر خورد قانونی میشه !

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
به نظر بنده كسي حق لينك دادن براي اين قالب را ندارد. چرا كه اگر جناب آقاي رمضاني مايل بود لينك را پاك نمي كردند.

من راضی نیستم کسی لینک دانلود را بگذاره و جناب mamoolhacker اگر مشخص بشه این همون قالب منه متاسفانه باید بگم براتون دردسر درست میشه !

آخرین ویرایش:

DANG3R

Member
چی می بینم ... :eek:
قالب وی بی برای بی بی ؟ ایووووول ... دمت گرم دوست من ...

alireza TNT

New Member
دوست عزیز حالا به خاطر اینکه یکم دیر رسیدیم باید پول بدیم حالا اگر برای پی اچ پی بی بی 3 درست کردی ازت میخرم
اگر من هم بودم همین کار رو میکردم واقعا توی ایران قانون کپی رایت معنی نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا