قالب mg ورژن 1 و 2 آماده ي دانلود !

YTERROR

Active Member
:) دو تا برش و 4 تا تیبل و چند خط کد Css دیگه این حرفا رو نداره سر جمع یک طراح ظرف 1 ساغت با هزینه کمتر از 10 تومان انجم میده بهتره حرقشم زده نشه

PHP_Empire

Member
حرفت رو کاملا قبول دارم اگه میزد که این قالب رو از اینجا ورداشتم تبدیل به مامبو کردم
یا همینطوری بر می داشت مشکلی نبود اما اینکه می گه کپی رایت رو رعایت کنید خیلی ستمه
وبلاگم رو بخون تا قبل از این گفته هیچ حرفی نزده بودم
ضمنان این طرح ها متعلق به گرافیست شرکتمون یعنی آقای نوید رحیمی راد هست
فک کنم همتون با Navid_Design این انجمن آشنا باشین :)

بعضی ها هنوز اینگار باور ندارن
من ترجیح داده بودم سکوت کنم اما اینگار واقعا نمیشه :sad:

فایل پیوست رو ببینین اسکرین شات PSD قالب .

در حال حاضر شواهد نشون میده که علی آقا این قالب رو درست کرده !!!
محمدرضا نمیخواد بیاد از خودش دفاع کنه ؟
73.gif

YTERROR

Active Member
در حال حاضر شواهد نشون میده که علی آقا این قالب رو درست کرده !!!
محمدرضا نمیخواد بیاد از خودش دفاع کنه ؟

بهرته دوست عزیز هیزوم نپاشی روی آتیش

حرفت رو کاملا قبول دارم اگه میزد که این قالب رو از اینجا ورداشتم تبدیل به مامبو کردم
یا همینطوری بر می داشت مشکلی نبود اما اینکه می گه کپی رایت رو رعایت کنید خیلی ستمه
وبلاگم رو بخون تا قبل از این گفته هیچ حرفی نزده بودم
ضمنان این طرح ها متعلق به گرافیست شرکتمون یعنی آقای نوید رحیمی راد هست
فک کنم همتون با Navid_Design این انجمن آشنا باشین

حرف شما درست نوید هم همه می دونن کارش خوبه و ..... حق هم با شما ولی نمیشه همچین قضیه ای رو آدم بزرگش کنه بهتره هر کس رو با فکر خودش آدم نگاه کنه بیتشر کار محمدرضا تا جایی که من دیدم کار تست بوده تا بخواد کار بکنه چون قالب مامبوی هم تبدیل کرده نه منوهاش درست نه ماژولهاش درسته نه بلوکهاش درسته نه .......

ولی در کل تا همین اندازه که PSD قالب مشخص شده بسه چون نه چیزیه که ارزش همچین حرفهای رو داشته باشه نه .... چون اگه مبنا به یک قالب حرفه ای بد این همه تمپلت مونستر و .......

به نظر من بهتره قضیه رو تموم شده فرض کنیم و سایرین از این به بعند اگه هم ی خوان از فالب سایتی استفاده کنند یک اشاره کوچک هم بکنند کفایت می کنه هر چند دیگه این قدر قالب زیاده که کمتر به این جور مشکات طرفین می خورن

موفق و پیروز باشید

NaviD.R.R

Member
خیلی جالب بود دوستان ، موفق باشی محمدرضای عزیز ، نمی گم این Template خیلی حرفه ای هست یا ... ولی وقتی داری ازش استفاده می کنی ، حداقل بگو Base کار رو از کجا ورداشتی !!

بهرته دوست عزیز هیزوم نپاشی روی آتیش

من قصد اینکارو ندارم ... آخه مگه میشه دو نفر دو تا قالب عین هم درست کنن ؟!؟ بالاخره یک از روی دیگری کپی کرده ولی کپی رایت رو رعایت نکرده ... میخوام بدونم کدومشون بودن ! همین ! نمیدونم چرا اینجا هر چی پست میکنیم همه از این چیزا میگن ؟! :neutral:

Mohammadreza

Well-Known Member
من دو سه روزی به خاطر امتحانات نتونستم بیام نت !
حالا که اومدم دیدم چه جنجالی به پا شده !
گفتن که بگو base کار رو از کجا برداشتی !
ببینید من نه محمود فرشچیانم که بخوام تذهیب بکشم نه ....
من کل این قالب رو با یه گوشه تذهیب کوچیک درست کردم !
اونم از یه نفر از گرافیست ها که دوستمه داخل یه فایل زیپ بیش از 500 تا از این گوشه تذهیب ها بهم داد و استفاده کردم و این قالب ها رو درست کردم !
الانم چون در شهر خودم نیستم و داخل یک کافی نت هستم و هیچ امکاناتی ندارم که بخوام تصویر فتوشاپی که خودم کار کردم رو بزارم ببینید
بعدشم می شه بگین سیستم مدیریت محتوای پارس دو چیه ؟ اصلا ربطی به مامبو یا جوملا داره ؟
از همه ی اینا گذشته برای من مهم نیست که چی می گن چی میشه آخه من قصد داشتم که بشینم و پی اچ پی رو حرفه ای کار کنم و دیگه دیزان و .. رو بزارم کنار
و با حرف عادل کاملا موافقم !
این کار بزرگی نبود ! ( کار خودم ) همینطور که گفتم با یه گوشه تذهیب و به قول عادل با چند تا کار اضافی کوچیک دیگه اینو ساختم !
بگم : " من با کسی درگیری و ناراحتی ندارم و دوستم ندارم داشته باشم "
نمی خوام زحمت شما رو نقض کنم چون به هر حال برای هر مدیریت محتوایی هست شما زحمتش رو کشیدی !
ولی این فایل پی اس دی که گذاشتین هیچی رو نشون نمی ده !

thekhosrow

Member
نظر شخصي من اينه كه هر دوشون از يك سري تذهيب كه توي نت هر روز براي دانلود ميبينيم استفاده كردن شباهت قالب ها هم بهمين خاطر هستش و اينم يك سوء تفاهمي بيش نيست..

از اين سوء تفاهم ها پيش مياد ,جاي بيان كردن اين سوء تفاهم ها هم توي پ.خ هاي 2طرف قضيه هست.

~~~~
شاد و سربلند باشيد.

PHP_Empire

Member
دوست عزیز تا اونجای که می دونم اسمای شما با اسم عکس های ما یکه ؟
نکنه اسم عکس ها هم تو اینترنت واسه دانلود موجوده ؟
زیاد این چیزا واسم مهم نیست اما بنا به اصرار دوستان فقط امدم شفاف سازی کنم همین امیدوارم به هر حال موفق باشید :)

NaviD.R.R

Member
دوستان لطفا به این عکس نگاه کنید و خودتون قضاوت کنید ، در مورد حرف دوستانی که می گن تذهیب ها تو نت هست و هر دو شون استفاده کردن !! چه طور میشه چند تذهیب دقیقا با یک شکل و یک رنگ و یه استایل در کنار هم توسط دو نفر مختلف قرار بگیرن ؟!!
واسم مهم نیست محمد رضا جان ، ایشالا موفق باشی و من شاهد کارای خودت باشم...
http://i11.tinypic.com/4qed55s.jpg

thekhosrow

Member
عجب آدم هايي هستيد شما ! براي اينكه ... خودتونو... واقعا كه..... .!!
از حرف هاي من چرا سوء استفاده ميكنيد ؟

من گفتم اون 2نفر باهم حرف بزن مشكل رو حل كنند چرا انجمن رو به حاشيه ميكشيد.. .
(ديگه توي اين تاپيك پست نميدم!)

NaviD.R.R

Member
عجب آدم هايي هستيد شما ! براي اينكه ... خودتونو... واقعا كه..... .!!
از حرف هاي من چرا سوء استفاده ميكنيد ؟

من گفتم اون 2نفر باهم حرف بزن مشكل رو حل كنند چرا انجمن رو به حاشيه ميكشيد.. .
(ديگه توي اين تاپيك پست نميدم!)

عزیز من این طرحها کاره منه که برای آقای علی صالح چند وقت پیش طراحی کرده بودم....

Mandana

Active Member
بچه ها لطفن بحث رو ادامه ندین تا خود صادق بیاد تصمیم بگیره.می با صادق دیشب در این باره حرف زدیم، اما چون سایت برام باز نمی شد موکول به فردا( امروز) شد.می هم این طرح نوید رو قبلن دیده بودم و الان گیج شدم.اما صادق گفت منظور محمد رضا جان، فقط از نظر کد نویسی اش! بوده.می در این باره چیزی نمی دونم و دلیلی بر ادامه ی بحث نمی بینم.لطفن کسی اینجا پست نزنه تا خود صادق بیاد و قضیه رو مشخص کنه.متاسفانه می دسترسی برای پاک یا قفل کردن تاپیک ندارم
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا