قالب وبلاگ - پاييزان !

Erfan

Active Member
سلام

طرحي كه داريد مشاهده ميكنيد يه قالب براي وبلاگ هستش .. هنوز upload اش نكردم ... قبلش خواستم نظرخواهي كنم ... براي سيستم ام تي و ورد پرس هستش ..

دوتا هودر براش انتخاب كردم كه به نظرم هر دوشون بهش مياد ...

سعي كردم در عين سادگي زيبا در بياد .. حالا ميخوام بدونم تونسته ام يا نه ؟ تا بقيه كارهاي وب خودم رو بذارم ... ؟

مخلصيم, بارزام @

Erfan

Active Member
يه توضيح در مورد قالب هاي وبلاگ :

در بين دوستان و عزيزان قالب وبلاگ رو طوري فرض ميكنن كه يه ستون سمت چپ و ستون ديگري در سمت راست قرار ميگيرد كه فرد نويسنده ميتواند مطالب خود رو در ستون سمت چپ بنويسد و لينك و ديگر اجزار وبلاگ را در ستون راست قرار دهد ...

حالا ميتونه برعكس باشه .. به علاوه كلي مخلفات و ...

در اينجا يه خورده سليقه بد نيست كه همين تئوري رو جوري ديگه پياده سازي كنيم ... كمي ايده و ... كه هم قشنگ در بياد و هم زيبا و استاندارد ..

در حال حاظر وبلاگ هاي زيادي رو ميبينم كه به نحوهاي گوناگوني طراحي شده اند ... بنا اينكه همگي در يك خط قدم برميدارند ...

اگر بازم توضيح خواستيد تا بدم !

مخلصيم, بارزام @

royaieabi

Member
سلام
خوبی؟
منو یادته؟
طرحت قشنگه و تناسب رنگ هم داره
اما باید اون پاییزان رو بهتر بنویسی
یعنی میشه که خیلی بهتر بنویسی
یه دونه برات نوشته بودم که بهش افکت بده استفاده کن ببین چه جوری میشه
موفق باشی
شبت آبی
رویای آبی

Erfan

Active Member
روياي آبي مرسي ..

آره يادمه ... مگه ميشه كسي لطفي به ما بكنه و ما فراموشش كنيم ... چشم .. انجامش ميدم ...

مخلصيم, بارزام @

mostafa_cs

Well-Known Member
خیلی شیک شده آقا محمد!
دستت درد نکنه.
من که شخصا خیلی خوشم اومد
پیروز و سربلند باشی...

Mandana

Active Member
ایول محمد.قشنگ شده.فقط به نظر منهم روی فونت و رنگ پاییزان کار کنی بهتر تره.موفق باشی پسر خوب
ende.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
كار قشنگي شده محمد. البته اگر يكمي بيشتر از رنگ سبز روشن و زرد استفاده ميكردي خيلي خوب بود.

موفق باشي

Erfan

Active Member
ممنون از نظرات ...

پس مشكلات طرح شد فونت و استفاده از رنگ سبز در نشان دادن خزون ..

مخلصيم, بارازم @

NAKOOT

Well-Known Member
سلام بارزام جونم ...
خیلی قشنگ شده ... فقط از رنگهای مکمل نارنجی هم استفاده کن ...
راستی لطف می کنی در مورد طریقه طراحی و آپلودش یکم توضیح بدی ...
ممنون ...

Erfan

Active Member
خدمت شما عزيز عرض كنم كه ابتدا طرح اوليه رو در فتوشاپ ميزني ... البته خيلي ساده ... بعد جزئيات رو تكميل ميكني .. و بعد روي طرح ابتدايي يه خورده بيشتر كار ميكني ... تا جلوه هاي قشنگ تري بگيره ... بسته به نيازت داره ..

بعدش عكس ها رو تكه تكه ميكني و يا بهتر بگم به اچ تي ام ال استاندارد تبديل ميكني .. و بعدش اگر آشنايي با سيستم هاي وبلاگ نويسي داشته باشي .. بسته به نيازت تگ هاي اون سيستم رو روي قالب ست ميكني ...

بازم بگم ؟

مخلصيم, بارزام @

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
سلام ..

خیلی خوب شده ..

به نظر من به اون نوشته پاییزان میشه یه مقدار افکت داد تا از این سادگی در بیاد . اون برگ زیرش هم خیلی عالی انتخاب شده .
به نظر من اگه از اون برگ با سایزهای کوچکتر با ترنسپرنسی تو زمینه هم استفاده بشه خیلی خوب میشه ..

طرحت همین الان هم حرف نداره ..

Erfan

Active Member
مرسي عزيزان ..

دارم سعي ميكنم با يه دست نوشته كار رو تكميل تر كنم ... به محض تكميل كار ميذارم براي نظرخواهي نهايي ....

مخلصيم, بارزام @

AMiR

Active Member
سلام
خيلي جالب شده فقط
همون كلمه پاييزان رو اگه افكت InnerGlow نديد بهتره فكر كنم Drop shadow كافي باشه +Storke

MEHDICO-CO

Member
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mandana

Active Member
عزیزم این پست جاش اینجا نبود.متن کامل پستتون رو براتون با پیغام خصوصی می فرستم تا به خود بارزام هم پیغام خصوصی بزنید.صحبت های خصوصی توی پیغام خصوصی
balloony.gif

ممنون و موفق باشید
128fs318181.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا