قالب سايت با فتوشاپ ( لطفاْ نظر بدين )

pedi

Member
تو مايه هاي مال خودت فقط جاي اون عكسه عكس هري پاتر باشه.

مرسي پدرام

آقا عادل همه مراحل ساخت اين قالبو خودت ساختي؟يا توي آموزشي بوده؟خيلي خفنه

a_mollaei

Member
آقا مشكل هك كردن لوگوي netfirms رو اگه مديرا اجازه بدن من برات ميگم چه بايد بكني.

adelnet

Member
mohsen-saeed گفت:
آقا عادل همه مراحل ساخت اين قالبو خودت ساختي؟يا توي آموزشي بوده؟خيلي خفنه

نه عزيز خودم ساختم . البته محل قرار گرفتن {منوها} تقريبا شبيه به مجيد آنلاين ولي همه رو خودم ساختم.

adelnet

Member
a_mollaei گفت:
آقا مشكل هك كردن لوگوي netfirms رو اگه مديرا اجازه بدن من برات ميگم چه بايد بكني.

:) خيلي باحالي بابا برام بگو لطفا . مديرا هم كارشون درسته اجازه ميدن . مگه نه :( :?:

البته اگه اجازه ندادن بيا تو اين تاپيك كه با اين موضوع درست كردم:
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=13721

ببين شوخي نكن
ما كه الان 6-7 ماهه داريم فتوشاپ كار ميكنيم هنوز بلد نيستيم يه دكمه بسازيم. ميگم قبلا با هيچ برنامه گرافيكي ديگه كار نكردي؟
كارت واقعا عاليه.

adelnet

Member
sara_gonjeshk گفت:
ببين شوخي نكن
ما كه الان 6-7 ماهه داريم فتوشاپ كار ميكنيم هنوز بلد نيستيم يه دكمه بسازيم. ميگم قبلا با هيچ برنامه گرافيكي ديگه كار نكردي؟
كارت واقعا عاليه.

چرا کار کردم . با برنامه ی paint در ویندوز کار کردم :) :D :p :arrow:

gollpesar

Member
حالا بگذريم از اين همه تعريف ... ما اومديم اينجا چيزي ياد بگيريم . نيومديم از هم تعريف بكنيم .

آقا عادل كاري ندارم چند وقته داري كار مي كني ! يا هر چيز ديگه . فقط خواهش مي كنم كه اگه برات زحمت نيست آموزششو بزاري !

ممنونت مي شيم !

adelnet

Member
آخه چيشو آموزش بدم . شما بگين كدوم قسمتشو نميتونين بسازين تا براتون بگم .
اگه هم مي خوايد ترتيب ساختن لايه هارو بگم.

logical_82

Member
ايول آقا دمت گرم
راستي بلدي وقتي از فتوشاپ خارجش كردي بصورت مجزا واسش تيبل ببندي كه بدون نياز به فريم هر چقدر خواستي وسطش بنويسي و مشكلي به عكسهاي صفحه نرسونه اگه بلدي به من هم ياد بده كه آخره مشكلمه داره منو مي كشه

adelnet

Member
logical_82 گفت:
ايول آقا دمت گرم
راستي بلدي وقتي از فتوشاپ خارجش كردي بصورت مجزا واسش تيبل ببندي كه بدون نياز به فريم هر چقدر خواستي وسطش بنويسي و مشكلي به عكسهاي صفحه نرسونه اگه بلدي به من هم ياد بده كه آخره مشكلمه داره منو مي كشه

آره . اول باید اسلایسش کنی تو فتوشاپ . بعد تو notepad یا یه برنامه html بازش کن و اونجاهایی که میخوای بنویسی رو انتخاب کن و :
<=...IMG SRC> رو به این تغییر بده : <...= TD background >

جدیدترین ارسال ها

بالا