قالب رمضان مخصوص سیستم ویبولتین

demonse2

Member
با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز
با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان تصمیم گرفتم مانند سال های گذشته قالبی را برای سیستم انجمن ساز ویبولتین درست کنم تا در این ماه عزیز تمام دوستان بتونند همینطور که به جسم و روح خود میرسند ۱ حال هم به انجمن های خودشون داده باشند . این قالب برای ویبولتین ورژن ۳ طراحی شده است که انشاالله در طی چند روز آینده برای سیستم وردپرس و ویبولتین ورژن ۴ نیز قالب هایی را آماده خواهم کرد .
توجه داشته باشید که برای اولین بار در طراحی قالب های سیستم ویبولتین من از خصوصیت آژاکس برای قسمت بالایی انجمن استفاده کردم که شما میتوانید بر روی کلیک بر روی نوشته ای قسمت ورود و … را نمایان کنید .
برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست که دو هکی که در پوشه Hack قرار داده ام را بر روی ویبولتین خود نصب کنید .
نمونه :

نمونه ای از صفحه هک مخصوص قالب رمضان در بخش تنظیمات سیستم :

مخصوص نسخه ۳٫۸٫۷

آموزش : شما برای فعال کردن ورود آژاکسی حتما باید هر دو هکی که قرار داده شده است را نصب کنید

این قالب به صورت رایگان از طرف وب سایت آریانت منتشر شده است و غیر قالب فروش میباشد

منبع : آریانت

پیوست ها

• Ramazan By Ariyanet.zip
    990.2 کیلوبایت · بازدیدها: 31

sparksun

Member
محمد اگر از رنگ قهوه ای استفاده می کردی به نظر من بهتر بود برای بک گراند
البته این نظر شخصی من هست ، در هر حال کار بسیار زیبایی انجام دادی

demonse2

Member
محمد اگر از رنگ قهوه ای استفاده می کردی به نظر من بهتر بود برای بک گراند
البته این نظر شخصی من هست ، در هر حال کار بسیار زیبایی انجام دادی

ممنون بهرام جان

البته دوستان میتونند هر بک گراندی که دوست دارند بزارند فقط کافیه عکسی که میخواهند را به اسم background-nontan.jpg در پوشه image قرار بدند .

v.b.f1

Active Member
با سلام خدمت دوست عزیز واقعا زیبا بود کلا من از کسایی که کارهایی رو واسه رمضان انجام میدن خیلی خوشم میاد اگه کسی توی این انجمن علاقه نشون بده به این کارا قول میدم غوغایی واسه قالب های ویبولتن راه بندازم که تو هیچ انجمنی نباشه

جدیدترین ارسال ها

بالا