قالب اختصاصی برای یک سایت

شروع موضوع توسط baran17862 ‏5 جولای 2016 در انجمن جوملا (Joomla)

1. baran17862

baran17862 Member

امتیاز دستاورد:
    18
    سلام
    من چندتا قالب برای جوملا طراحی کردم که میخوام اونارو تو سایتم بفروشم و میخوام وقتی کاربر قالب را خرید، فقط بتونه روی یک سایت و روی یک جوملا اون را نصب کنه . باید چکار کنم که قالب کپی نشه و فقط برای یک سایت باشه ؟
    درضمن بگم که همون قالب را دوباره بتونم بفروشم و کاربر بعدی هم نتونه کپی کنه و.....:rose:

نوشته شده توسط baran17862 در ‏5 جولای 2016
  2. Graphessional

Graphessional Active Member

امتیاز دستاورد:
    43
    راهی قطعی وجود نداره چون بهرحال شما کد رو در اختیار خریدار قرار دادید و خریدار اگه وارد باشه می تونه کد رو ویرایش کنه. مگر اینکه کدهای قالب رو رمزنگاری کنید (مثلاً با یون کیوب) که اونوقت دیگه اصلاً کسی قالبتون رو نمی خره.

نوشته شده توسط Graphessional در ‏23 مارس 2017
  3. aligolii

aligolii Member

امتیاز دستاورد:
    18
    با ioncube کد گذاری کنید و در انجمن ها به همراه اسکرین شات برای فروش قرار بدید.

نوشته شده توسط aligolii در ‏28 مارس 2017
    mehditayebi از این پست تشکر کرده است.
  4. mehditayebi

mehditayebi New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    دوست عزیز اکثر وب سایت هایی که این نوع خدمات میدن اخر به این نتیجه رسیدن که این نوع حرکت " رمز گذاری " بروی قالب ها یا افزونه ها کارایی نداره و بیشتر باعث میشه کاربر از سایتتون دور بشه . مهمترین این وب سایت ها می شه به Theme Forest و اکثر شرکت های بزرگی که خدمات طراحی قالب انجام میدن اشاره کرد .
    بهتره راه این هستش که در هنگام خرید از اون شخص اسم دامنه رو هم بپرسید که امکان پشتیبانی فقط به اون دامنه بدید . چون سیستم های اپن سورس از اسمشون مشخص و هدفشون هم معلوم است . اکثرا فقط موقع خرید تعیین میکنند که قابل پشتیبانی بروی چند تا دامنه می باشد .

موفق باشید ..:rose:

نوشته شده توسط mehditayebi در ‏7 آوریل 2017

به اشتراک بگذارید