قالب اختصاصی برای یک سایت

سلام
من چندتا قالب برای جوملا طراحی کردم که میخوام اونارو تو سایتم بفروشم و میخوام وقتی کاربر قالب را خرید، فقط بتونه روی یک سایت و روی یک جوملا اون را نصب کنه . باید چکار کنم که قالب کپی نشه و فقط برای یک سایت باشه ؟
درضمن بگم که همون قالب را دوباره بتونم بفروشم و کاربر بعدی هم نتونه کپی کنه و.....:rose:

Graphessional

Active Member
راهی قطعی وجود نداره چون بهرحال شما کد رو در اختیار خریدار قرار دادید و خریدار اگه وارد باشه می تونه کد رو ویرایش کنه. مگر اینکه کدهای قالب رو رمزنگاری کنید (مثلاً با یون کیوب) که اونوقت دیگه اصلاً کسی قالبتون رو نمی خره.

aligolii

Member
سلام
من چندتا قالب برای جوملا طراحی کردم که میخوام اونارو تو سایتم بفروشم و میخوام وقتی کاربر قالب را خرید، فقط بتونه روی یک سایت و روی یک جوملا اون را نصب کنه . باید چکار کنم که قالب کپی نشه و فقط برای یک سایت باشه ؟
درضمن بگم که همون قالب را دوباره بتونم بفروشم و کاربر بعدی هم نتونه کپی کنه و.....:rose:
با ioncube کد گذاری کنید و در انجمن ها به همراه اسکرین شات برای فروش قرار بدید.

mehditayebi

New Member
سلام

دوست عزیز اکثر وب سایت هایی که این نوع خدمات میدن اخر به این نتیجه رسیدن که این نوع حرکت " رمز گذاری " بروی قالب ها یا افزونه ها کارایی نداره و بیشتر باعث میشه کاربر از سایتتون دور بشه . مهمترین این وب سایت ها می شه به Theme Forest و اکثر شرکت های بزرگی که خدمات طراحی قالب انجام میدن اشاره کرد .
بهتره راه این هستش که در هنگام خرید از اون شخص اسم دامنه رو هم بپرسید که امکان پشتیبانی فقط به اون دامنه بدید . چون سیستم های اپن سورس از اسمشون مشخص و هدفشون هم معلوم است . اکثرا فقط موقع خرید تعیین میکنند که قابل پشتیبانی بروی چند تا دامنه می باشد .

موفق باشید ..:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا