قالبهای رايگان و ...

با سلام:

وب شيعيان حزب الله با ارائه خدمات به شرح زير در خدمت شماست:

۱. بيش از ۲۰ قالب برای وبلاگ (مخصوص پرشين بلاگ و بلاگ اسکای)

۲. بيش از ۱۱۰ کد جاوا برای وب نويسان

۳. بخش موسيقی (کويتی پور - آهنگران - هلالی - مهران مديری - افتخاری و ...)

۴. آموزش ترفندهای مختلف کامپيوتر و اينترنت

۵. تصاويری زيبا برای دسکتاپ شما

۶. و ...

اگر اينترنت رايگان (در روز ۱۴ ساعت) ميخواهيد هر چه زودتر با ايميل:

[email protected]

تماس حاصل کنيد و در خواست اينترنت رايگان کنيد.

f_mostafa_f

Active Member
من سایت های هم رسته شما رو که قبلا دیده بودم معمولا از طراحی خوبی برخوردار بودند...

دلیلش هم این بود که برای تبلیغ هم شده خوب پولی به این شرکت های طراحی معتبر میدادند تا سایتهای بسیار زیبا خلق کنند...

مثلا نمونش سایت حوزه علمیه...الآن آدرسش خاطرم نیست ولی آقا چه طراحیی...چه خرجی....

ولی سایت شما بویی از طراحی و زیبایی و تکنولوژی نبرده دوست من....

mohsenshahbazi

Active Member
خداییش این وبلاگ چیه اینقدر تبلیغشو میکنین ...

آخه حتی اون دکمه هاش هم ماله سایت تبیانه ...!!!؟؟؟

محسن

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اشکال نداره حرف ما رو همه جا سانسور میکنن !
داداش اگه بحث تبلیغ آزده چرا یه در میون گیر میدید !

***به علت توهين ويرايش شد***
دوست عزيز اگر حرفي براي گفتن داريد مودبانه وگرنه بعضي از خيابانهاي شهر مناسب حرفهايي كه نوشته بوديد است نه اينجا وقتي دو مرتبه پست شما توسط مدير انجمنها ويرايش شده و باز ادامه ميدهيد حتما قصد و غرضي در كار است!.
مرتبه آخري بود كه تذكر داده شد و ويرايش شد مرتبه بعدي دسترسي شما بسته خواهد شد
***چيذري***

f_mostafa_f

Active Member
آرتا در مورد تبلیغات تا حدودی راست میگه...

یکی از بچه ها دو سه بار تبلیغ وبلاگشو کرد ، بارزام رفت وبلاگشو تخته کرد...

ولی هیشکی با این بابا کاری نداره که تا حالا حداقل خودم 2بار تبلیغ کردنشو دیدم...

R_chizari

Active Member
f_mostafa_f گفت:
آرتا در مورد تبلیغات تا حدودی راست میگه...

یکی از بچه ها دو سه بار تبلیغ وبلاگشو کرد ، بارزام رفت وبلاگشو تخته کرد...

ولی هیشکی با این بابا کاری نداره که تا حالا حداقل خودم 2بار تبلیغ کردنشو دیدم...

دوست عزيز اين انجمن همانطوري كه از نامش پيداست مربوط به معرفي وبلاگ و سايت است. ايراد شما بي مورد است.

چيذري

f_mostafa_f

Active Member
شما اون لینکی که من گذاشتم رو یه نیگاه بکنید تا متوجه منظور من بشین...

لطفا به مسائل دقیقتر و عمیقتر توجه کنید ، سطحی نگری جز تاسف دیگران حاصلی ندارد...

من منظورم تنها این موضوع نبود جناب مدیر...

پاسخ

با سلام:

f_mostafa_f عزيز نوشته بودند که ...

دوست گرامی برای ما بيشتر محتوا مهم بوده است تا طراحی وب و خوشبختانه توانسته ايم با امکاناتی که به کاربرانمان ميدهيم نظر آنها را جلب کنيم.البته سخن شما هم کاملا درست است و بايد حتما به طراحی وب هم رسيد که ما در اين راه از همه کسانيکه بتوانند ما را در اين راه کمک کنند اسقبال ميکنيم.

mohsenshahbaz عزيز نوشته بودند که ...

دوست عزيز به نظر ميرسد برای شما اصلا محتوا و امکانات وب مهم نبوده است٬اما دوست گرامی اگر حرف شما در مورد آن ۳ شکل بالای وب است بايد بگوييم که ما با وب تبيان توافق کرده ايم که در عوض استفاده کردن آن ۳ عکس لينک سايت آنها را در وبمان قرار دهيم.

- در مورد دوستانی هم که در مورد تبليغ نوشته بودند بايد گوييم که اين بخش مخصوص ارائه تبليغ وب است همان طور که جناب آقای مدير هم حرف ما را تاييد ميکنند.

حال به نظر شما بهتر نيست بجای اينکه اگر يک وبی شروع به دادن امکانات به کاربران خود را ميکند بجای مخالفت با آن به ديگران هم گوييم تا بتوانند از امکانات آن اسفاده کنند.

با تشکر از همه دوستانی که نظر مخالف يا موافق وب داده اند.

اگر هم ميتوانيد ما را در ساخت اين وب ياری کنيد با ايميل مديريت وب

[email protected] تماس حاصل فرماييد.

R_chizari

Active Member
f_mostafa_f گفت:
شما اون لینکی که من گذاشتم رو یه نیگاه بکنید تا متوجه منظور من بشین...

لطفا به مسائل دقیقتر و عمیقتر توجه کنید ، سطحی نگری جز تاسف دیگران حاصلی ندارد...

من منظورم تنها این موضوع نبود جناب مدیر...

روی لینک شما هم کلیک کرده بودم این اومده بود :

"متاسفانه هيچ قسمتي از اطلاعات موجود با درخواست شما مطابقت ندارد. لطفا حالت ديگري را امتحان کنيد."

خودت روش کلیک کرده بودی ؟! :)

زیاد سخت نگیر :wink:

چیذری

R_chizari

Active Member
shhezbollah گفت:
با سلام:

f_mostafa_f عزيز نوشته بودند که ...

- در مورد دوستانی هم که در مورد تبليغ نوشته بودند بايد گوييم که اين بخش مخصوص ارائه تبليغ وب است همان طور که جناب آقای مدير هم حرف ما را تاييد ميکنند.
[email protected] تماس حاصل فرماييد.

دوست عزیز
من نگفتم این بخش مخصوص تبلیغ وب است ! عرض کردم همانطور که از نامش پیداست مربوط به معرفی وبلاگ و سایت است. ببنید در توضیحات این انجمن هم نوشته شده :

"در اين قسمت مي توانيد وبلاگ و يا سايت خود را معرفي نماييد و يا هر وقت به روز شد از طريق اين انجمن به كاربران اطلاع دهید"

موفق باشید
چیذری

ARTA_ADOBE CO

Active Member
باشه آقای چیذری این دنیا هم خواهد گذشت زمان هم خواهد گذشت !

صد رحمت به همون کوچه خیابون چون آدم با مرام توش زیاده !

آخرین ویرایش:

f_mostafa_f

Active Member
لینک من سالمه...

اگر به متن لینک توجه کنید میفهمید که حاوی چی هست...

مگه شما مدیر نیستید؟

پس باید از این چیز ها دیگه اطلاع داشته باشید...بیخود که مدیر نشدید حتما...

این لینک حاوی تمامی ارسالهای ایشون هست که خودتون هم میتونید از جاهای دیگه بدست بیارید...

mohsenshahbazi

Active Member
shhezbollah گفت:
با سلام:

mohsenshahbaz عزيز نوشته بودند که ...

دوست عزيز به نظر ميرسد برای شما اصلا محتوا و امکانات وب مهم نبوده است٬اما دوست گرامی اگر حرف شما در مورد آن ۳ شکل بالای وب است بايد بگوييم که ما با وب تبيان توافق کرده ايم که در عوض استفاده کردن آن ۳ عکس لينک سايت آنها را در وبمان قرار دهيم.

با سلام

البته برای هر کاربری که به وب سایت یا وبلاگی مراجعه میکنه در نظر اول طراحی اون وبلاگ/وبسایت به چشمش میاد ...

من به شخصه در اولین نگاهی که به وبلاگ شما انداختم بدون توجه به محتویاتش از اون خارج شدم ...
چون فکر میکنم که چه مطلب مهمی بوده که نویسنده اش حاضر نبوده برای اون قالب نمایشش یه کمی وقت بزاره ...

طراحی جالب و کاربر پسند اولین قدم برای جذب بازدیدکننده است .

فکر نمی کنم اگر ایرادهای وبلاگتونهم اینجا گفته بشه ناراحت بشید ...

محسن

R_chizari

Active Member
arta_adobe Co گفت:
باشه آقای چیذری این دنیا هم خواهد گذشت زمان هم خواهد گذشت !

صد رحمت به همون کوچه خیابون چون آدم با مرام توش زیاده !

دوست عزیز
هریک از ما عقیده ای داریم و آن عقیده هم محترم است . از طرفی هر کدام از سایتهایی که در این دنیای مجازی متولد میشود هدف و منظوری دارد . این سایت هم هدف و منظور خود را بارها و بارها گفته ! قوانین سایت هم مشخص کننده روش و منش این سایت است. اگر ما بخواهیم موضوعات دلخواه خودمان را در سایتهایی که ارتباطی با آن ندارند مطرح کنیم به حدود آزادی دیگران تجاوز کرده ایم و حتما قبول دارید که این مورد دور از عقل و منطق و انصاف است ! کاربری که به این سایت مراجعه میکند به دنبال مسایل کامپیوتری (به خصوص گرافیک کامپیوتر) است . با این توضیح امیدوارم که به توافق رسیده باشیم .
البته دشنام دادن در هیچ کجا گمان نکنم مجاز باشد ! اللخصوص که شما از امکانات یک سایت به رایگان استفاده کنید و از آن به عنوان تریبون حرفهای دلخواه خود (و بدتر از همه فحش دادن) بهره بگیرید.

شاد باشید
چیذری

لطفا دوستان در مورد موضوع اصلی این تاپیک بحث کنند و این موضوع خارج از بحث را ادامه ندهند. با تشکر فراوان.

جدیدترین ارسال ها

بالا