قابله توجه هه مدیران 3d و کاربران عزیز (؟؟؟ )

hosienmax100

3D Artist
سلام

از اینکه این جوری تاپیک زدم معذرت (اگه دوس داشتین delet کنین )

از بچه ها هم میخوام جدن نظرشونو بگن حتمآ شما هم متوجه شدین : دی

1) این گالری چرا این جوریه : دی چرا حذف ابجکت آماده تو قوانیین نیست : دی چرا بیشتر شده تست رندر تا گالری : دی

ضمنآ بحثی که رو کارها میشه همیشه عجیبو غریبه کلن : (به کسی بر نخوره ها منطقی باشید )

من عددی نیستم ولی اگه توجه کنین کلن اوجا یا پست نمیدم یا کم میام (بعضی از بچه ها گله مند میشن چرا میای یو نظر

نمیدی :دی

2) هرسه مدیر فک کنم مکس کار هستن بخش مایا رو یا تکونش بدین یا فکری براش بکنین :دی حیفه :دی اسمایله جدی

3) ای کاش یه خبرنگار هم داشتیم با حال می شد : دی

4) اول سرچ بعد تاپیک هم جالب میشه اون بالا نوشته بشه __چرا چون دیال آپ هستیم نمیتونیم تاپیک هارو بریم ببینیم ..

5) من کاره ایی نیستم فقط خواستم تاپیک بزنم تا بچه ها رو بدونم با من هم عقیده هستن یا نه .............

6 مدیرا جان من ببخشید ........بهرحال به قوله داداشی علی مجید ماله خودمونه خودمون باید بابه میلمون تغییرش بدیم :دی

آرزوی موفقیت دارم for all

ali3dtech

Member
سلام

از اینکه این جوری تاپیک زدم معذرت (اگه دوس داشتین delet کنین )
سلام حسین جان
فقط اسم تاپیکت زیاد جالب نیس وگرنه مشکلی نداره...
خیلی هم خوبه

1) این گالری چرا این جوریه : دی چرا حذف ابجکت آماده تو قوانیین نیست : دی چرا بیشتر شده تست رندر تا گالری : دی

متوجه منظورت نشدم از حذف آبجکت آماده... اگه منظورت استفاده نکردن از آبجکت آماده باشه باید بگم که هرکسی یه تخصصی داره... ینی یه نفر مدلسازی حرفه ای کار میکنه یه نفر انیمیت یه نفر ... و یه نفرم نورپردازی و تکستچرینگ. برای اینجور دوستان تری دی کار قطعا فقط اتلاف وقته اگه بخوان بیان خودش مدل هم بکنن و وقتشونو روی این مسائل هم بزارن...
البته نادیده گرفته نمیشه که کسی که کل کار رو خودش انجام بده از لحاظ مالکیت کار و جلوه ای که داره توی دید ناظر فرق میکنه... اما خب فکر میکنم اگه هرکسی توی تخصص خودش پیشرفت نشون بده و کار بکنه و این تخصصا بیان کنار هم قرار بگیرن تا یه تیم رو تشکیل بدن خیلی مفید تر و کارامد تر میتونن به نتیجه ی خودشون برسن. چون اینطوری وظیفه ی هرکس کاملا مشخصه و فقط توی حوضه ی مسئولیت خودش کار میکنه (این برای من تجربی بوده) و دیگه هم اینکه وقتی کسی اینطوری تخصصی کار میکنه قطعا میتونه پیشرفت بیشتری توی کارش داشته باشه و کاری که بهش محول میشه رو به بهترین وجه انجام بده...

اما برای اینکه میگی چرا بیشتر شده تست رندر خب دلیل نمیشه... حتما کسایی که بیشتر فقط رندر و نور و متریال کار میکنن بیشترن... گرچه که کارهای مدلسازی و چیزای دیگه هم زیاد میبینیم...

ضمنآ بحثی که رو کارها میشه همیشه عجیبو غریبه کلن : (به کسی بر نخوره ها منطقی باشید )
بیشتر توضیح بده حسین جان... جملت ناواضحه... منظورت از عجیب و غریب چیه؟

2) هرسه مدیر فک کنم مکس کار هستن بخش مایا رو یا تکونش بدین یا فکری براش بکنین :دی حیفه :دی اسمایله جدی
این بحث رو هم باید بگم که فعالیت بچه ها ربطی به مدیران نداره... این خود شمایید که باید توی انجمن با فعالیت خوبتون انجمن رو پربارتر و پرشورتر نشون بدین... وظیفه مدیرا فقط کنترل و نظم و ترتیب دادن و اداره کردن این قسمتا هس نه چیز دیگه

3) ای کاش یه خبرنگار هم داشتیم با حال می شد : دی
خبرنگار برا چی ...؟؟؟

4) اول سرچ بعد تاپیک هم جالب میشه اون بالا نوشته بشه __چرا چون دیال آپ هستیم نمیتونیم تاپیک هارو بریم ببینیم ...
این دیگه به مدیران کل مربوط میشه... اما فکر نمیکنم خیلی سرعت گیر باشه ها... اما اگه هس توی قسمت عمومی یا نظرات و اینجور جاها این مسائل رو مطرح کنی زودتر به نتیجه میرسی حسین جان

5) من کاره ایی نیستم فقط خواستم تاپیک بزنم تا بچه ها رو بدونم با من هم عقیده هستن یا نه .............
جواب این قسمتو تقریبا خودت دادی دیگه داش حسین:
بهرحال به قوله داداشی علی مجید ماله خودمونه خودمون باید بابه میلمون تغییرش بدیم :دی

دوستان هم اگه نظری انتقادی چیزی دارن بگن تا بتونیم با همکاری هم بهترین فضا رو در اینجا ایجاد کنیم

همگی موفق باشین

راستی منتقل شد به قسمت برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک سه بعدی

hosienmax100

3D Artist
علی من کاره ایی نیستم موندم جواب بدم یا نه ولی بی خیال جواب میدم : د ی

گالری :

هدفه من اینه که گالری بشه جایگاهی برا یادگیری و حسرت خوردن همین : دی

تخصص : من منظوره دیگه داشتم علی ها...ارتقاع کیفیت کارا مثه اینکه یو دوس داری همین ا باشه خب بزا باشه

ضمنآ خوشحال میشم مبحث تخصص رو کلن برام توضیح بدی .....

آبجکت آماده و کلن ذکر کمی از آبجکت آماده استفاده کردم خوب بکم فک کن ..........

من نمیخوام به کسی توهین کنم اما گالری بخش تری دی داره از مبحثه اصلیش دور میشه "انیمیشن سه بعدی " ساخت دکوراسیون یه خونه با چند تا آبجکت آماده و یه نورپردازی تکراری و یه ........vray

وظیفه ی مدیرا که همینا نیس که تو گفتی حتمآ تو اون زمینه تخصص داشتی که شدی مدیر افسری که نخوندی داداشی

چرا وقتی یه کاربر بیاد یه سوال بپرسه مدیر اون بخش راهنمایی کنه البته با همراهی بچه ها یه دلگرمی دیگه داره

حداقل برا من که اینجوریه : من نخواستم تو کار یکه به من مربوط نیست دخالت کنم اما د رمورده مایا حیفم اومد ............

ضمنآ یه چیزه دیگه شاید صد تا کاربر مبتدی داشته باشه که یه مدیر خوب بتونه همشونو حرفه ایی کنه ......

در مورد خبرنگار نمیدونم بهش چی میگن کلا کسی که بتونه خبرهای روز دنیا رو د رمورد گرافیک سه بعدی ردیف کنه مثلا

نرم افزار ها....ساخته های جدید __مجلاته جدید __مصاحبه های جدید _-و از این خلبازی ها دیگه .............

برا شما سرعت گیر نیس برا عموم هست سرعت پایینه برادر ....نخوردی نونه جو دیگه علی همیشه گندم بوده ...

ایشالله همیشه باشه ...:دی

هم عقیده بودن رو من کجا جوابه خودم دادم نکنه آلزایمر گرفته باشم ......

بابته انتقال هم ممنون ___البته اینم بگم اهل خوردنه مشروبات نیستم ولی نمیدونم چرا این تاپیک رو زدم امشب مس بودم

...

بهرحال ........من عادت ندارم اینجوری حرف بزنم ولی خب چون طرفم علی بود و میشناسمش و باهاش ندارم دیگه ...اسمایل دوس...

موفق باشی

اینجا بیشتر شد

ali3dtech

Member
علی من کاره ایی نیستم موندم جواب بدم یا نه ولی بی خیال جواب میدم : د ی
خوفه... میشنویم...

هدفه من اینه که گالری بشه جایگاهی برا یادگیری و حسرت خوردن همین : دی
ببین حسین جان... شخص من و مدیرای دیگه که نمیتونن بیان بگن بچه ها کار بزارین... میشه ؟
این خود بچه ها هستن که باید بیان کاراشونو بزارن حتی کارای سادشونو تا با انتقادات بقیه بتونن اشکالاتشونو بفهمن و زودتر پیشرفت کنن...
در مورد اینکه گفتی بشه جایی برای یادگیری هم کاملا باهات موافقم... اما حسرتش زیاد نه... فک کنم بهتره بگیم ایجاد حس رقابت...

خب حالا به نظرت برای یادگیری از کارای بقیه چیکار باید کرد؟

این نظر منه:

اولیش اینکه باید کسی که کاری رو میزاره توان پذیرش هرگونه (دقیقا هرگونه) انتقادی رو داشته باشه و به انتقادهای منطقی و حتی غیر منطقی جواب منطقی بده... البته در صورت دیدن هرگونه توهین یا مسائل دیگه مطمئن باشین که مدیرا با طرف مقابل برخورد میکنن و هیچ نیازی به درگیری نیس... چون فقط جو انجمن بدتر میشه...

دوم هم کاربرا باید جز گفتن اینکه کارت قشنگ شده و یا چیز دیگه ای بیان و واقعا انتقاد کنن... یعنی هر چیزی که به ذهنشون میرسه تا شاید بتونه به کسی که اون کار رو توی گالری گذاشته کمک کنه رو بگن... (البته منظورم از این حرف این نیست که گالریمونم همش بشه انتقاد ها... نه... از افراد حرفه ای بیشتر انتقاد کنیم و برای افراد مبتدی جز انتقاد سعی کنیم بیشتر از همه روحیه بدیم... این از هرچیزی مهمتره... البته بازم برداشت بد نشه که بخوام بگم به به چه چه کنیما... میدونم که منظورمو متوجه شدی)

سوم هم کسایی که کار توی گالری میزارن باید به قوانین انجمن توجه کنن... خودتون ببینین چقد مشکل سر همین گذاشتن یه وایر فریم ساده برای دوستان پیش میاد... اگه بگیم میگن شک داری... اگه نگیم اونوقت اگه مشکلی پیش بیاد دیگه حالا بیا و درستش کن... اگه میبینین این قوانینو گذاشتیم برای ایجاد محیط امن و مطمئن برای کسایی بوده که میخوان کاراشونو بزارن...

چیز دیگه ای فعلا به ذهنم نمیرسه

ضمنآ خوشحال میشم مبحث تخصص رو کلن برام توضیح بدی .....
تخصص...؟؟؟
خب منظور اینکه یکی کارش مدلسازیه یکی انیمیتینگه یکی نورپرداز و تکستچرینگه یکی جلوه های ویژه و...
نمیدونم بیشتر از این ینی؟
خب توی کار حرفه ای هرکسی باید یه تخصص داشته باشه و توی همون زمینه کار کنه تا یه تیم حرفه ای داشته باشیم
وگرنه که اگه همه بخوان همه چی بلد باشن، قطعا هم راندمان کار میاد پایین هم وظایف رو توی کار گروهی نمیشه درست تقسیم کرد...
نمیدونم منظورت از توضیح چی بود ...! اینارو که قطعا باید بدونی...

من نمیخوام به کسی توهین کنم اما گالری بخش تری دی داره از مبحثه اصلیش دور میشه "انیمیشن سه بعدی " ساخت دکوراسیون یه خونه با چند تا آبجکت آماده و یه نورپردازی تکراری و یه ........vray
حسین جان من که جواب اینارو دادم که...
درضمن میتونم بپرسم این "انیمیشن سه بعدی" رو از کجا خوندی؟؟؟
چون نوشته شده "گرافيك 3 بعدي"
و قطعا خیلی تفاوت بین این دو وجود داره...

وظیفه ی مدیرا که همینا نیس که تو گفتی حتمآ تو اون زمینه تخصص داشتی که شدی مدیر افسری که نخوندی داداشی
این سوالتو میگم ماندانا خانوم بیان جواب بدن... شاید اینطوری بهتر باشه...

چرا وقتی یه کاربر بیاد یه سوال بپرسه مدیر اون بخش راهنمایی کنه البته با همراهی بچه ها یه دلگرمی دیگه داره

حداقل برا من که اینجوریه : من نخواستم تو کار یکه به من مربوط نیست دخالت کنم اما د رمورده مایا حیفم اومد ............
درسته قبول دارم... اما اینم درنظر بگیر که اگه مدیرا بخوان به همه ی تاپیکا جواب بدن (منظورم نظارت کردن نیستا) که اونوقت باید صب تا شب وقتشونو بزارن فقط جواب بدن... اما مطمئن باش همه ی تاپیکارو میخونن هم من هم دیگر دوستان...
درمورد انجمن مایا هم حق میدم بهتون... چشم...

ضمنآ یه چیزه دیگه شاید صد تا کاربر مبتدی داشته باشه که یه مدیر خوب بتونه همشونو حرفه ایی کنه ......
ینی شی من نفهمیدم ...!!! ینی مدیر میتونه کاربرارو حرفه ای کنه؟ منظورت این بود؟ یا چیز دیگه ای...؟؟؟
اگه این بوده که فک میکنم کاملا در اشتباهی چون بازم تاکید میکنم این خود فرده که باید کار کنه... زوری که نمیشه که به کسی چیزی یاد داد... اینجا فقط میشه یه محیط سالم با کمک دوستان ایجاد کرد و همچنین راهنمایی کرد و روحیه داد... همین...

در مورد خبرنگار نمیدونم بهش چی میگن کلا کسی که بتونه خبرهای روز دنیا رو د رمورد گرافیک سه بعدی ردیف کنه مثلا

نرم افزار ها....ساخته های جدید __مجلاته جدید __مصاحبه های جدید _-و از این خلبازی ها دیگه .............
اتفاقا اگه منظورت این بود پیشنهاد خیلی خوبیه...
بزار یه فکری سعی میکنم بکنم ببینم بهترین کار چی میتونه باشه...
البته هرکی نظری چیزی داره بگه ممنون هم میشیم...
آها... فک کنم بهتر باشه یه گروه کاربری جدا دوستانی که میخوان توش فعالیت کنن زده بشه... نظرتون چیه؟

برا شما سرعت گیر نیس برا عموم هست سرعت پایینه برادر ....نخوردی نونه جو دیگه علی همیشه گندم بوده ...
ممنون...

ایشالله همیشه باشه ...:دی
منظورت موفق باشی بود دیگه؟
شما هم همیشه موفق باشی حسین جان

هم عقیده بودن رو من کجا جوابه خودم دادم نکنه آلزایمر گرفته باشم ......
منظورمو نتونستم درست بگم
منظورم این بود که شما که اومدی یه همچین پستی زدی نشون از اینکه به فکر انجمنی و میخوای برای پیشرفتش تلاش کنی
که زیرشم گفته بودی که علی گفته انجمن ماله خودمونه و ....
منظورم این بود حسین جون

بابته انتقال هم ممنون
خواهش میکنم... وظیفه بود...

البته اینم بگم اهل خوردنه مشروبات نیستم ولی نمیدونم چرا این تاپیک رو زدم امشب مس بودم
اتفاقا بابت تاپیک ممنونم

بهرحال ........من عادت ندارم اینجوری حرف بزنم ولی خب چون طرفم علی بود و میشناسمش و باهاش ندارم دیگه ...اسمایل دوس...
حالا که طرف قرار داد ماییم پس بزن قدش داداش حسین...
از اینکه باهام راحتی ممنونم...

بازم ممنون که اومدی و زحمت کشیدی و این حرفا رو گفتی

همگی موفق و موید باشین

hosienmax100

3D Artist
بلکه این داستان پر تلاطمه : د ی

انشالله انجمن خوبی بشه ___مایا رو هم بی خیال __ولی علی یکم برام عجیب بود

همگی موفق باشید

ali3dtech

Member
حسین جان میشه بگی کدوم قسمتش برات عجیب بود ؟

اگرم فک میکنی اینجا نمیشه بحث کرد یا پ.خ بده یا بیا توی یاهومسنجر

بازم ممنونم

Mandana

Active Member
من نیم ساعت نوشتم ارسال زدم ارورداد :|
دوباره می نویسم :اسمایله موی خود رو کشیدن:

من فکر کنم قبلن ده باری در این مورد صحبت کردم، اما برای روی گل حسین جان دوباره می گم

من قبلن یه بار د یگه هم این بحث رو با یکی از دوستان داشتم
مدیر، تنها وظیفه اش راهبری انجمن ئه.حالا بعضی ها خودشون خوششون میاد به سوالات بچه ها هم جواب بدن.بحثش جداست
کلن مدیر توی قالبها به اشتباه معنی شد
اصل کلمه ی moderator
به معنی راهبری ئه.کسی که انجمن ها رو راه ببره.جلوگیری از تخلف و غیره
مدیر نقشش ورای این چیزها نیست.کسی ئه که سعی می کنه قوانین به نحو احسن اجرا بشن
من گفتم
همه ما می تونیم مدیر خودمون باشیم
مدیر فقط به اینکه رنگ یوزر ات رنگی بشه و هر چی نیست
هیچ فرقی با کاربر عادی نداره
فقط احساس مسئولیت اش در مورد مسائل بیشتر میشه
امیدوارم توسنته باشم کمی از سوالاتتون رو جواب داده باشم

راستی اگه نظر منو بخواین
این ایده ی خبرنگار خیلی باحاله.حتمن پی اش رو بگیرین
مرسی که گذاشتین پا برهنه توی بحث شرکت کنم و موفق باشین ^.^

Sherlock_Holmes

Active Member
ايده خبرنگار ايده خوبيه...
خيلي ميتونه تو اطلاع رساني اتفاقات سايت مثل مسابقات خود سايت و يا سايتهاي ديگه و نيز بدست آوردن آخرين مطالب مربوط به دنياي سه بعدي و نيز پيگيري ايده ها و پروژه ها و انسجام خيلي از كارها و شايد پيگيري انتقادها و پيشنهادهاي بچه ها موثر باشه...

اگه مطابق قوانين سايت باشه و بشه جايگاه جديي براش ايجاد كرد كه اخبار موثق پيدا كنه و سرسري نباشه... ميشه پيگيري كرد...
يه نفر هم هست تو سايت كه كاملا مناسبه واسه اينكار... همه هم ميشناسيمش...:wink:
معرفيش كنم؟

hosienmax100

3D Artist
بی باک میگه : من ایرانیمو قانون اساسی رو محترم میشمارم

منم اینجا میگم من یه کاربر معمولیمو قوانیین سایت رو محترم ............

اگه مدیر اینه وظایفش : که دیگه هیچی :

اینم بگم من منکر خوب بودن ولایق بودن مدیرای بخشه سه نیستم مایا هم کار نمیکنم __فقط خواستم نظرم رو بگم و این که

فرق میکنه مدیریت تمامه انجمن ها با مایا __خدای نرم افزار هاست : دی

بهرحال من بابت پررویی که کردم معذرت میخوام : دی

ایمان جان معرفی کن ببینیم کیه ؟ : اسمایل تشکر

مانی از یو هم تشکر میکنم :دی

امین یکمی توضیح بده : من نگرفتم : دی

موفق باشید

amin2001

Active Member
منم با خبر نگار موافقم
در مورد مدل های آماده این حرفا هم باید بم که حسین جان همونطور که دیدی مبحث هایی که همش مدل آماده بوده رو بستیم . ولی توی بعضی کارهاحتی میشه 70% مدل هارو آماده استفاده کرد . ولی همونطور که هیشه ذکر کردم و دوستان کردن باید بیان بشه که از مدل آماده استفاده شده . و الا برخورد میکنیم
ما هم که نمیتونیم بگیم دوستان کار اینتریور نزارن :دی
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینهکه خودمون یه چیز غیر اینتریور بزاریم تو گالری که بچه ها یادشون بیفته . این کار رو هم میکنیم اینشا الله .

بحثی که من شخصا پیگیرشم الان گالری برگزیده هستش . یه جنب و جوش اساسی تو کار بچه ها ایجاد میکنه . به زودی با کمک ایمان جان و علی شروع میکنیم

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا