فیلم کوتاه جنگی و اکشن

سلام..
قصد ساخت یک فیلم کوتاه جنگی و اکشن با محوریت جلوه های ویژه رو دارم..
تمام تجهیزات بازیگران جوره.. لباس ها و تجهیزات نظامی و نیروی انسانی همه موجوده..
تجهیزات نظامی و حتی اسلحه ها رو تا یه حدی خودمون ساختیم!!!
تو تصاویر نمونه هایی از تجهیزات قابل مشاهده هست.. البته عکسها مربوط به خیلی قبل تره.. الان تجهیزات خیلی واقعی تر داریم..
اما امکانات فیلمسازی نداریم..
حتی دوربین !!

واسه این کار با جلوه های ویژه متعدد نیاز به چیا دارم؟
جلوه های ویژه ی انفجار .. سقوط هلیکوپتر .. زخمی شدن افراد.. شلیک و ایجاد دود ... و از همه مهمتر دشمن انیمیشنی به صورت مدل سه بعدی سرباز آمریکایی که طبیعتا یه موشن کپچر حرفه ای میخواد !!
میخوام دوربین اجاره کنم.. آیا وجود ریل و پایه دوربین و ... نیازه؟
چون حرکت بدون لرزش میخوام..
ریل دوربین ساده از کجا میتونم گیر بیارم؟
کلا واسه فیلمبرداری چیا نیاز دارم؟ از مدل دوربین گرفته تا تجهیزات جانبیش..
خلاصه تصویر با کیفیت و خوب میخوام.. همین..
بودجه هم ندارم. خیلی کم.. در حد 100 تومن
حرکات دوربین واسه سبک اکشن و جنگی چطوریه؟ و از چه نماهایی باید گرفت
واسه ضبط کار باید چیا مد نظرم باشه.. کلا دیگه..
با تجربه ها نکاتشون رو بگن..
و البته پیشنهاد هم واسه سناریوی کار دارن بدهند..
ساده توضیح بدین..
ممنونم..
تصاویر هم مربوط به خودمونه. خودمم حضور دارم !!

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    117.3 کیلوبایت · بازدیدها: 103
  • 2.jpg
    2.jpg
    104.8 کیلوبایت · بازدیدها: 98
  • 3.jpg
    3.jpg
    186.5 کیلوبایت · بازدیدها: 101
  • 4.jpg
    4.jpg
    77.2 کیلوبایت · بازدیدها: 81

sajad_VFX

Member
واسه این کار با جلوه های ویژه متعدد نیاز به چیا دارم؟
جلوه های ویژه ی انفجار .. سقوط هلیکوپتر .. زخمی شدن افراد.. شلیک و ایجاد دود ... و از همه مهمتر دشمن انیمیشنی به صورت مدل سه بعدی سرباز آمریکایی که طبیعتا یه موشن کپچر حرفه ای میخواد !!
سلام
من در این مورد میتونم بگم که اگه میخوای کارت خوب از آب در بیاد باید یه نفر جلوه بصری کار حتما باشه
واسه این کار شما به یه نرم افزار 3D و یه نرم افزار واسه تراکینگ و در آخر هم برای کامپوزیتشون یه نرم افزار کامپوزیت نیاز دارین
فرضا که نرم افزار 3D شما 3Ds Max باشه شما به پلاگین های FumeFX و AfterBurn و RayFire حتما نیاز دارین و 3D کار شما باید به این نرم افزار و پلاگین ها مسلط باشه و حتما باید Pflow هم بلد باشه
حالا چرا مسلط باشه؟ چون اون چیزی رو که مد نظرتون هست رو بتونه عینا بسازه یعنی توان ساخت هر چیزی که بخواین رو داشته باشه
نرم افزار تراکینگ هم من Syntheyes بهتون پیشنهاد میدم
و واسه کامپوزیت هم یه نرم افزار کامپوزیت مثه Fusion یا Nuke یا AE میخواین که من Fusion یا Nuke رو پیشنهاد میدم چون توی فیلم میخواین مدل سه بعدی داشته باشین این دو نرم افزار خیلی بهتر عمل میکنند
اطلاع چندانی راجع به دوربین و ... ندارم
کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم، سوالی داشتین ایمیل بزنین، من زیاد تو سایت نیستم.

سلامببین من تو زمینه جلوه های ویژه هستم و میتونم بهت کمک کنم با ایملیم در ازتباط باش یا با شماره که به صورت خصوصی بهت میفرستم[email protected]

دوربین و من یه دوستی دارم که کار فیلمبرداری انجام میده داره با یسری از امکانتاتش لنز و پایه و ... فک کنم قیمتش هم روزی 100 برای تجهیزات و دوربین و 100 فیلمبرداری البته دقیق نمیدونم باید باهاش صحبت کنید. کیفیت اچ دی میگیره .

دوست عزیز سریع تماسی با من بگیر من کار جلوه ها تو مجانی میزنم فقط سریع شمارمو بهت خصوصی فرستادم فقط سریع.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
نرم افزار تراکینگ هم من Syntheyes بهتون پیشنهاد میدم

SynthEyes به هیچ عنوان قدرت Pftrack و Boujou رو نداره

و اما دوست عزیز در مورد هزینه یا شما با این هزینه باید همه کارا رو خودت بلد باشی اونم دوستمون اشاره کرد اجاره یه سری از تجهیزات ساده خودش روزی 60 70 هست مثل استدی کم

حالا ریل و ..... بماند

sajad_VFX

Member
SynthEyes به هیچ عنوان قدرت Pftrack و Boujou رو نداره

میشه یه کم در مورد اینا بگی که تو چی قدرت دارن یا تو چی ضعیف عمل میکنن!
یا چرا اونا قوی ترند
یا مثلا همون Boujou میتونه مش بسازه و مش رو به نرم افزارای تری دی اکسپورت کنه!
و خروجی هایی که اینا میدن کدومشون بهتر عمل میکنه و نرم افزارای بیشتری رو ساپورت میکنه!
کدومش امکانات بیشتر!ی داره
البته همشون در سطح جهانی هستند ولی توی دادن امکانات بر همدیگه تو بعضی مسایل برتری دارن

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
ببین من قبلا هم با شما صحبتهایی کردم

صرفا گفتن یه نرم افزار عجیب غریب که اسمش نا آشنا تر دلیلی بر حرفه ای بودنش نیست

خیلی وقتا Paint راحتتر و سریعتر از فتوشاپ جواب میده

من با هر سه شون کار کردم هر کدومشون ویژگی های خص خودشونو دارند بسته به فوتیج های متغیر هستن

جدیدترین ارسال ها

بالا