فیلم کوتاه تبلیغ نوشابه ساندیس

چند روزی تو فکر بودم که یه فیلم کوتاه درست کنم.
گفتم در مورد بیابان و تشنگی باشه و بهترین راه اینه یه کلیپ تبلیغاتی برای نوشابه مورد علاقه ام ساندیس بسازم.
این کلیپ با کم ترین تجهیزات ساخته شده یه سه پایه و دوربین a2200 canon و یه بازیگر حرفه ای
. دوستان نگاه کنید و نظر خودتونو بگید.به زودی چندتا فیلم کوتاه در مورد با جلوه های ویژه …

sandis.jpg

دانلود ویدئو

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام خوب بود،به نظر خودتون خیلی کلیشه ای نشده؟
کلا تبلیغات ما همش این سبکی هستش اما این نقل همون علم بهتر است یا ثروت خودمونه
رنگش خوب بود و به جا فلر داده بودید
منتظر کارای بعدیتون هستیم:rose:

member99

Member
تماشا کردیم / خسته نباشی / زحمت کشیدی / حقیقتش مورد پسند ما نبود / فقط کیفیت تصورت (دوربینت) خوب بود / وگرنه نه بازیگرت خوب بود و از همه مهمتر هیچ فیلم نامه ای نداشت / و اینکه وسط بیابون نوشیدنی خنک از کجا اومده! به هرحال امیدوارن توی انجام کارای بعدیت بیشتر روی ایده اش کار کنی / موفق باشی

والا من چون توي كار تيزر تبليغاتي هستم ، نظرم در مورد اين نوع سبك براي ساختن كليپ توي چندتا از كاراي ديگران من ديدم ونميخام بگم كه تكراري هست ، ميشه ايده ي بهتري داد براي ساختن كليپ تبليغاتي .
وحالا درمورد اين كليپ ميشه گفت يه خورده بيشتر بايد به مخاطب فهموند كه اين كليپ درمورد چي هست ومخاطب كه اينو ببينه يعني در لحظه ي اول كلا ساختار اين كليپ براش جا بيوفته
واز اون طرف من فقط از اين كليپ به عنوان ديد يه مخاطب ميتونم اينو بگم كه فقط براي رفع تشنگي هست براي تبليغ اون نوع مارك از اون نوع نوشيدني نيست فقط يه جورايي داره ميگه كه تو بيابان بايد تشنگي رو رفع كرد .
گفتم بايد يك نوع مقدماتي رو از اين نوع تبليغ براي اون شركت سازنده به مخاطب ابلاغ كرد كه اره اين نوع واز اين نوع مارك بخرند.
ببخشيد كه سرتون رو درد اوردم فقط نظره شخصيم بود شايد ديگران نظر هاي بهتر ومتفاوتي رو داشته باشند .:rose:

mnh40

Well-Known Member
منم با نظر دوست خوبمون سبلان گرافیک موافقم ولی در کل خیلی جالب بود فقط کاشکی وقتی به نوشابه میرسید یه آهنگی براش میزاشتی به نظرم جالبتر میشد ولی خوب در کل خوب بود من که خوشم اومد و اینکه از سلیقت خوشم اومد :paint:

موفق باشی
:rose:

Saeed2vfx

Member
برادر من قبل از اینکه دوربینتو بگیری دستت ، 5 دقیقه بشین راجع به ایده کارت فکر کن.
فقط میتونم بگم 11 مگ شارژ اینترنتم حروم شد !‌ :mad:

آخرین ویرایش:
برادر من قبل از اینکه دوربینتو بگیری دستت ، 5 دقیقه بشین راجع به ایده کارت فکر کن.
فقط میتونم بگم 11 مگ شارژ اینترنتم حروم شد !‌ :mad:

وسط دانلود بودما - كنسلش كردم.

هميشه اول بايد فكر كني و اولين ايده هايي كه مياد تو ذهنت رو بريزي دور
بعد از پيدا كردن يك ايده خوب روي كاغذ طرح هاي سادشو بكشي يه جوري كه خودت متوجه بشي
بعد روش فكر ميكني كه چه طور اين ايده اجرا بشه و با چه روشي
خلاصه يه نقش پلن كامل آماده ميكني و در آخر كار شروع ميكني به اجرا.

چند روزی تو فکر بودم که یه فیلم کوتاه درست کنم.
گفتم در مورد بیابان و تشنگی باشه و بهترین راه اینه یه کلیپ تبلیغاتی برای نوشابه مورد علاقه ام ساندیس بسازم.
این کلیپ با کم ترین تجهیزات ساخته شده یه سه پایه و دوربین a2200 canon و یه بازیگر حرفه ای
. دوستان نگاه کنید و نظر خودتونو بگید.به زودی چندتا فیلم کوتاه در مورد با جلوه های ویژه …

مشاهده پیوست 88397

دانلود ویدئو

سلام
من بيكار شد دانلودش كرديم و ديدم .
Trashy
بازيگرت رو به دوربين نيشخند ميزنه.
اون شهر و آبادي ها رو اقلا حذف ميكردي .
صداگذاري واقعاً ضعيف بود . حتي صداي باز شدن قوطي نوشابه رو هم نزاشتي.
صورت بازيگرت و لبهاش با اين همه تشنگي و اين طرز راه رفتنش ترگل و ورگل هست. لباشم خشك نشده.

خيلي بهتر از اين ميشد درستش كرد. خيلي بهتر -

در ضمن من چند تا از اموزش هاي افتر افكت و سينما 4 دي وبسايت شما رو دانلود كردم شما كاملاً كلمات انگليسي رو اشتباه تلفظ مي كنيد.
خواهشاً اسم ابزارها و اصطلاحات آموزشي رو درست عنوان كنيد.

موفق باشيد.

Satrop_design

New Member
آقای سازنده اگر به چشم و گوش مخاطبت میخای احترام بزاری راه زیادی باید طی کنی.من از 10 به این کار به سختی 1 میدم و اونم فقط برای اینکه انگیزتو از دست ندی

جدیدترین ارسال ها

بالا