فیلم آموزش فارسی php طراحی اسکریپت تبلیغات تصادفی

rezaki

Member
php-random-ads.jpg
در این فیلم اموزشی فارسی php به طراحی اسکریپت تبلیغات تصادفی می پردازیم پس تا پایان همراه ما باشید . از مزیت های این اسکریپت ساده می توان به نمایش بنر تبلیغاتی و یا پست های ثابت تبلیغاتیدر یک جایگاه ولی به صورت تصادفی اشاره کرد که می تواند تاثیر زیادی در راندمان تبلیغات داشته باشد و همچنین با کاهش تعداد بنرها در صفحات سایت باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحه می شود الاوه بر تبلیغات امکان استفاده برای کاربردهای دیگر نیز وجود دارد .

هرگونه انتقاد ، پیشنهاد ، نظر و ... درباره کیفیت فیلم ضبط شده ، کیفیت صدام ( اگر صدام خوب نیست بگین کلا ویدیو دیگه ضبط نکنم اگر خوبه برم خواننده شم :green:) - روند فیلم و ... رو در همین تاپیک بگین چون بسیار کمک میکنه برای ادامه راه .

دانلود فیلم از ترینبیت با حجم 10.4 مگابایت

منبع : فیلم آموزش فارسی php طراحی اسکریپت تبلیغات تصادفی

لینک ویدیو در آپارات

ممنون لینک دوم جواب داد .

در حدی هست که بشه ازش به عنوان یه پروژه میان ترم استفاده کرد ؟ ( منظورم اینه استاد قبولش میکنه ؟ )

rezaki

Member
ممنون لینک دوم جواب داد .

در حدی هست که بشه ازش به عنوان یه پروژه میان ترم استفاده کرد ؟ ( منظورم اینه استاد قبولش میکنه ؟ )

اره البته اگه قسمتهایی که داخل CASE ها باید کدهای تبلیغات تون رو بنویسین رو گسترش بدید و کمی پیچیده ترش کنید ( از تگهای مختلف html ) استفاده کنید و ...
در کل برای سایتها که بسیار مفیده ول استادامون دیگه معلوم نیست چی میخان :D

من در نظر دارم یه بخش مدیریتی هم براش ایجاد کنیم با یه فایل admin.php که حاوی رمز و اینا باشه ( بدون دیتابیس ) و وقتی وارد شدی بتونی از طریق فیلد های ورودی case اضافه کنی و این فایل admin.php وظیفه اش فقط اول رمز خواستن و بعدش ویرایش این case ها باشه .

فکر کنم یه اسکریپت 2 فایلی جالب برای مدیریت تبلیغات میشه .

پ ن : البته در نوع خودش هم جالبتر میشه وقتی بدون دیتابیس باشه .

rezaki

Member
من در نظر دارم یه بخش مدیریتی هم براش ایجاد کنیم با یه فایل admin.php که حاوی رمز و اینا باشه ( بدون دیتابیس ) و وقتی وارد شدی بتونی از طریق فیلد های ورودی case اضافه کنی و این فایل admin.php وظیفه اش فقط اول رمز خواستن و بعدش ویرایش این case ها باشه .

فکر کنم یه اسکریپت 2 فایلی جالب برای مدیریت تبلیغات میشه .

پ ن : البته در نوع خودش هم جالبتر میشه وقتی بدون دیتابیس باشه .

اره این کار رو هم میتونید بکنید .
اما اسکریپتی که میگین مشابهش تو نت هست . راستش من این تبلیغات تصادفی رو برای یکی از مشتریای طراحی قالب وردپرسم کار کردم گفتم بزار یه فیلم هم ازش بگیرم بزارم برای بچه ها استفاده کنن ازش .

اره این کار رو هم میتونید بکنید .
اما اسکریپتی که میگین مشابهش تو نت هست . راستش من این تبلیغات تصادفی رو برای یکی از مشتریای طراحی قالب وردپرسم کار کردم گفتم بزار یه فیلم هم ازش بگیرم بزارم برای بچه ها استفاده کنن ازش .

واقعا دست گلت درد نکنه . مرسی از زحمتت انشاالله اگه وقت کردیم و توسعه اش دادیم حتما اسم و رسم شما به انوان استارتر محفوظه .

جدیدترین ارسال ها

بالا