فیلترینگ و یا عدم دسترسی به شبکه‌های اجتماعی

vesal20

New Member
یکی از مسائلی که در کشور ما وجود دارد، مسئله امکان فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی خارجی است، شبکه هایی همانند وی چت که روزی کاربران زیادی را به خود جذب کرده بود بعد فیلترینگ کاربران خود را از دست دادند و البته فیلترینگ اخیر تلگرام و اینستاگرام. به دلیل حضور خیل عظیمی از کاربران در این شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از کسب و کارها از این فضای ایجاد شده برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌کنند که البته فضایی بسیار مناسب هم هست اما این را نباید فراموش کنید که اگر روزی به هر دلیلی دسترسی به شبکه‌های اجتماعی قطع شود و شما تنها به آن‌ها متکی باشید به شدت متضرر خواهید شد؛ در صورتی که کنترل کامل وب سایتتان در دستان شماست و با همچین مشکلاتی مواجه نخواهید شد.

در دنیایی که شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند بین عموم مردم جای خود را به خوبی باز کنند نمی‌توان اهمیت و تاثیر شبکه‌های اجتماعی در شناخته شدن کسب و کارها را نادیده گرفت اما فراموش نکنید که به شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان یک استراتژی برای بهبود کسب‌و‌کار خود نگاه کنید نه تنها نقطه اتکای خود.

اگر زمان کافی برای طراحی یک وب سایت را ندارید و یا از طراحی وب سایت چیزی نمی‌دانید و یا اینکه هزینه سفارش یک وب سایت برای کسب و کارتان مقرون‌به‌صرفه به‌نظر نمی‌رسد، باید سایت ساز Drag & Drop سی می پلاس را به شما معرفی کنیم.

با استفاده از سایت ساز سی می پلاس در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن می‌توانید سایت شخصی مخصوص به کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا