فونت..همان مشكل هميشگي

آيا شما فونت كرانه را خراب مي بينيد؟ (لينك آن در امضاي م?

• مجموع رای دهندگان
    4

yafatemeh

Member
:D سلام
آقا ما از وقتي كه سايت را تاسيس كرديم تا به حال خدا مي داند كه چند نفر آمدهاند به سايت و باديدن يك سري حروف بي معني آنرا ترك كرده اند.... :cry:
من charset=utf-8 قرار می دهم و از فونت tahoma هم استفاده می کنم که استاندارد ویندوز باشد ولی خیلی مشکلات پیش می آید که مرا ناراحت می کند... :x
یکسری از افراد ک و ی را اشتباه می بینند (که چگونگی درست کردن آن را بلدم...ولی م یخواهم همه ی مشکلات با هم رفع شود) :roll:
یکسری دیگر از کاربران حروف فارسی را قاطی می بینند :roll:
یکسری دیگر با وجود تطابق سیستم عاملشان با سیستم عامل من(ویندوز ایکس پی)فونت را مشاهده نمی کنند... :roll:
.
.
.
:evil: آقا ما اگر بخواهیم به طور اساسی این مشکل فونت را ریشه کن کنیم چه کار کنیم ؟
:D متشكرم

yafatemeh

Member
Re: سلام

:D سلام :
اقا دست شما درد نكنه ولي :
1- اينجا من چند تا برنامه مي بينم كدامش را دانلود كنم؟ ممكن است لطفا اسمش را هم به من بگوييد؟
2- يعني با نصب اين برنامه همه ي مشكلات من حل است؟
:wink: امضاء : آدم فضايي
esteghlalfans گفت:
سلام
آقا شما مي تونيد از اين برنامه استفاده كنيد كه بدون هيچ تغييري در فايل هاي سيستم كيبرد شما رو به استاندارد 98 تبذيل مي كنه :
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=7773&release_id=86864

سلام
آقا اين رو كه شما بگيريد صفحه هايي كه شما مي نويسيد تويه هر ويندوزي كه ببينيد درست نمايش داده مي شوند.....
در ضمن اون برنامه اي كه HIGHLIGHT شده رو بگيريد!!!

yafatemeh

Member
:D خيلي ممنون..
فقط يك سوال برايم پيش امد:
بعد از نصب وضعيت صفحه هايي كه پيش از نصب اين برنامه انها را درست كرده ام چه مي شود؟
ايا بايد دوباره همه ي انها را به سرور خود بفرستم؟يا خودشان به طور اتوماتيك درست مي شوند؟ :?
:wink: آدم فضايي
esteghlalfans گفت:
سلام
آقا اين رو كه شما بگيريد صفحه هايي كه شما مي نويسيد تويه هر ويندوزي كه ببينيد درست نمايش داده مي شوند.....
در ضمن اون برنامه اي كه HIGHLIGHT شده رو بگيريد!!!

سلام

آقا شما بايد صفحه هايي رو كه قبلا نوشتي رفع ايراد كني و بعدا دوباره بفرستيشون!!!

yafatemeh

Member

:D سلام:
آقا چگونه رفع ايراد كنم؟..يعني بايد دوباره آنها را بنويسم؟
مطلب بعدي اينكه اين برنامه چگنه بايد با ان كار كرد؟...وقتي ران شد و آيكن آن در قسمت پاييننمايش داده شد آن وقت شروع به كار مي كند :? !!؟

esteghlalfans گفت:
آقا شما بايد صفحه هايي رو كه قبلا نوشتي رفع ايراد كني و بعدا دوباره بفرستيشون!!!

yafatemeh

Member

:D سلام:
آقا چگونه رفع ايراد كنم؟..يعني بايد دوباره آنها را بنويسم؟
مطلب بعدي اينكه چگونه بايد با اين برنامه كار كرد؟...وقتي ران شد و آيكن آن در قسمت پايين نمايش داده شد آن وقت شروع به كار مي كند :? ؟

esteghlalfans گفت:

behsa

Member
گل پسر اين يه برمامه stan alone نيست كه ران بشه. فقط مياد كيبورد استانداردو در اختيارت ميگذاره. حالا شما بايد كاركتر هاي اشتباه را تصحيح كني.

سلام

1-بله وقتي لوگش اومد پايين تو استارت آپ درسته !!!!
2-حروف غلط رو فقط ريپليس كن !!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا