فونت نستعلیق برای فتوشاپ

to remember sb

مدیر انجمن
سلام دوستان
می خوام یه متنی رو تو فتوشاپ تایپ کنم ولی به فونت نستعلیق نیاز فوری دارم اخه می خوام خیلی خیلی کارم زیبا بشه اگه کسی داره برام بذاره خواهشا !!
ممنون:rose:

Saeed

Well-Known Member
تو Word تایپ کن ببین درست میشه.
اوون فونتی که من یادمه تو Word درست بود همه کلماتش

موفق باشی :cool:

باز هم صحبت ، صحبت نسخه Me هست ...

فکر کنم شما منظورتون از برخی قسمت ها ، اولین کلمه ای هست که تایپ میکنید . برای اینکه با این مشکل مواجه نشین جمله خودتون رو با یک space شروع کنید ...

winsent

Banned
...!

واقعا ممنونم
لطف کردین فقط اینکه من خودم این فونت رو داشتم و اینکه این فونت تو فتوشاپ بد تایپ می شه بعضی از کلمات رو ناقص می زنه !! چی کارکنم ؟؟:cry:

سلام.
من خودم دارم تو فتوشاپ از این فونت استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم!
شاید نسخه ادوب فتوشاپ شما MiddleEastern یا همون فارسی (خاورمیانه) نیست...

to remember sb

مدیر انجمن
از تمام دوستان به خاطر راهنماییاشون تشکر می کنم :rose:
من با هیچ کدوم از این راه ها مشکلم حل نشد تو word درست تایپ می شه ولی فتوشاپ ...
به هر حال مجبور شدم از صفحه ی word عکس بگیرم (با برنامه snight 8 ) و بعد روی اون کار کنم

sharktech

کاربر فعال
با این روش کیفیت کارتون پایین میاد.

شما میتونین نوشته خودتونو توی برنامه دیگه ای مثل فلش یا هر برنامه دیگه ای که خروجی وکتور میده بنویسین و خروجوی وکتور رو توی کارتون استفاده کنین.

یادمه که متن نوشته شده توی چلیپا توی خود فلش به صورت وکتور paste میشد, میتونین از این برنامه هم استفاده کنین.

to remember sb

مدیر انجمن
با این روش کیفیت کارتون پایین میاد.

شما میتونین نوشته خودتونو توی برنامه دیگه ای مثل فلش یا هر برنامه دیگه ای که خروجی وکتور میده بنویسین و خروجوی وکتور رو توی کارتون استفاده کنین.

یادمه که متن نوشته شده توی چلیپا توی خود فلش به صورت وکتور paste میشد, میتونین از این برنامه هم استفاده کنین.

متاسفانه با این برنامه ها آشنایی ندارم ممکنه بیشتر راهنماییم کنید ؟
ممنون:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا