فونت بكار رفته تو كتاباي درسي چيه؟؟

سلام به همه
من يه سوال داشتم
فونتي كه تو كتاباي درسي به كار ميره چيه و اگه اونو دارين يه لطفي بكنين به من هم بدينش. ممنون ميشم
فعلا

d@nial

Well-Known Member
sara_gonjeshk گفت:
سلام به همه
من يه سوال داشتم
فونتي كه تو كتاباي درسي به كار ميره چيه و اگه اونو دارين يه لطفي بكنين به من هم بدينش. ممنون ميشم
فعلا
بهتر بود سوالتون رو تو انجمن دیگه ای مطرح میکردین!

منظورتون کتابهای درسی کدوماست؟ تو ادبیات و اینجور کتابها نستعلیقه و .....

راستي ورود دوبارتون رو به مجيد انلاين خوش اومد ميگم ، امیدوارم پابرجا باشه :wink:

فونت زر هست
اگه هم منظورت نستعليغه كه برنامه خودشو داره حالا كدومو مي خواي؟

منظور من همین فونت نسخی هست که توی کتابای درسی به کار میره . فونت خاصی نیست ولی من هرچی گشتم میون فونتای ویندوز پیداش نکردم.
ببخشید که این تاپیک رو تو این انجمن نوشتم.
حالا یه سوال دیگه : چطوری میتونم توی برنامه ورد یه کسر بنویسم مثلا یک هزارم رو به زبون ریاضی بنویسم؟
ممنون میشم از شما
اگه ممکنه همون فونت زر یا هرچی هست رو برام اینجا بزارین خواهشا
بازم مرسی
فعلا

ببین دوست عزیز اون نسخ با برنامه مریم ویا نامه هست ولی کتابا رو با برنامه نامه می نویسن
توی وورد هم می تونی از بالا در گوشه سمت راست دو نماد رو زیر هم کشیده ابتدا سلکت کن بعد اونو بزن نماد ریاضی می شه باز اگه مشکلی بود من در خدمتم

ممنونم
ببخشید کدوم دو نماد؟
همونی که Aو Z رو زیر هم نوشته؟ اگه اونه من امتاحان کردم ولی میگه Word found no valid records to sort

mazoolagh

Active Member
در مجموعه office ابزار equation editor براي نوشتن فرمولهاي رياضي هست كه ميتونين با نصب MathType اونرو upgrade كنيد كه فرمولهاي رياضي رو در صفحات وب هم نشون بده دقيقا مشابه word

تنها راهنماي فارسي اش اينجاست http://www.mehrnet.org/mathml

ببخشید تو دوتا پست دارم می نویسم
اولی رو که فرستادم تازه یادم اومد که باید بگم من واسه همون ورد می خوام.میدونید من دارم یه قسمت از پایان نامه خواهرم رو تایپ می کنم و این مشکلات رو درباره فونت و کسر و این چیزها داشتم. این برنامه توی ورد هم کار میکنه؟
مرسی
فعلا

فکر کنم کار کنه ببین برنامه نامهرو بریز کارت حله باز اگه مشکلی در باره دانلود فونت داری برو اینجا فونت دانلود کن
www.sonycard20.com
1001 فونت جدید اگه باز هم مشکلی بود من در خدمتم

mazoolagh

Active Member
اون موقع بود! و خودم از گوگل پيداش كرده بودم.

احتمالا" مشكل فضا داره چون IPش resolve ميشه ولي جواب نميده.

hosein021

New Member
سلام.
اگر ورد شما 2010 می تونید از این راه بروید و اصلا نیازی به نصب برنامه ای نیست.
تو قسمت بالا دنبال Insert بگرد.روش کلیک کن.
بعد برو روی Equation روش کلیک کن.
بعدش بیا روی Insert New Equation کلیک کن.
حالا تو قسمت بالا تو حرف x و y به صورت کسری می بینید.روش کلیک کن و بعد قالباش می یاد.
می تونی با انتخاب کردن قالبی که بصورت کسری نیازتان را بر طرف کنید.

Alimsmng

New Member
فکر کنم کار کنه ببین برنامه نامهرو بریز کارت حله باز اگه مشکلی در باره دانلود فونت داری برو اینجا فونت دانلود کن
www.sonycard20.com
1001 فونت جدید اگه باز هم مشکلی بود من در خدمتم
سلام
میدونم این تاپیک برای خیلی وقت پیش هستش اما منم میخوام این برنامه رو بریزم
لینکتون کار نمیکنه
اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا