فولو كردن قسمتي از فيلم

mostafa2010

New Member
آيا با نرم افزار اديوس ميشه قسمتي از فيلم را فولو كرد و سوژه اصلي را فوكوس كرد ؟؟؟:paint:

mostafa2010

New Member
دوستاني كه اطلاعاتي راجب اين موضوع دارند لطفا راهنمايي كنند ... اينجا انجمن اديوس هست نا سلامتي !!!

mostafa2010

New Member
فولو = مات
مثلا عكس خودت تو ...چهره خودت شفاف و واضح است ولي بكگراند پشت سرت بصورت فولو يا همون مات هست . آيا افكت خاصي داره اديوس يا پلاگين خاصي داره ؟

studio max

Member
فهمیدم . یعنی بگراند تار میکنی که فقط سوژه یا همون عکس خودت رو بدون تار بزاری من اینکار رو برای یه کلیب آهنگ درست کردم . ولی بزار بیشتر به طلاعت برسونم که چنین چیز رو بیشتر توی دوربینهای فیلم حرفه ای هست ولی از ادیوس
میشه این کار روکرد . میری از ادیوس فیلتر ماسک من از ادیوس 6 کار میگیرم ولی به یه شرط روش کار کردن با ماسک رو بلد با شی که باستفاده از ابزار انتخاب کارت انجام میشه . آموزش ماسک هم توی انجمن گذاشتم میتونی سر بزنی

mostafa2010

New Member
بله دوست من اينو ميدونم كه با چرخوندن رينگ فوكوس دوربين بايد اين كار را انجام داد ولي ميخواستم بدونم با اديوس هم ميشه همچين كاري رو انجام داد مثل عكس پايين ...
تصوير پشت سر سوژه كاملا فولو و مات هست...

22259.png

studio max

Member
بله میشه بالاتوضیح دادم . با ماسک در ادیوس باید ماسک روبلد باشی و از ابزار انتخاب استفاده کنی

Barizn

Member
اقا از شما بعید بود شما که تدوینگری ندونی فولو چیه؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا