فولدر تبلیغاتی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با سلام در حال تهیه یک فولدر تبلیغاتی برای نمایشگاه دائمی محصولات و خدمات ایران در افغانستان هستم.
گفتم یکی از صفحات رو فعلا برای نظر سنجی رنگ بندی.استفاده از فونت 3D و عکسها جویا شوم.

طرح پشت جلد رو در این پست Add میکنم.خوشحال میشم مجدد نظر دوستان رو در این رابطه بدونم

inh7xj.jpg

طرح داخلی جلد: http://i30.tinypic.com/nnwtqg.jpg

آخرین ویرایش:

amrdesign

Member
طرح كلي شو مي پسندم ولي به نظرم فونت كابل اينجوري خيلي به نظر نمياد... حالا يا طرح 3d ساده در اومده يا كلا بهش نمياد....

رنگ بندي هم بد نيست ولي اگه از رنگاي گرم تري استفاده كني فكر كنم جذاب تر باشه...

اگه واسه عكس بزرگ دومي كه اين آقاي افغاني نشسته كنار قالي ها عكس بهتري داري هم بد نيست عوضش كني...

موفق باشي...

amir01

Well-Known Member
با صحبت جناب رحیمی موافقم و اینکه یکم با اون رنگ زمینه نتونستم کنار بیام چون تو چاپ هم یه مقدار از شفافیتش کم میشه خیلی تیره میشه.
مؤید باشی...
یاحق...

h-akhavan

Member
سلام:)
همونطور که رحیمی جان و آلوچه جان گفتن رنگ بکش خیلی هم جالب نشده و البته فکرر کنم که از عکسهای ایرانی استفاده کنی بهتر باشه مثل صنایع دستی ایران یا مهندسین ایرانی یا خودروهای ایرانی و... چون نمایشگاه خدمات و محصولات ایرانه دیگه؟ و یا میتونی از یک نفر ایرانی و یک نفر افغانستانی در کنار هم استفاده کنی ...
در کل طرح خوبیه و امیدوارم بتونه تاثیر گذار باشه.:d

mehdinasiri

پارس لند گروپ
طرح كلي شو مي پسندم ولي به نظرم فونت كابل اينجوري خيلي به نظر نمياد... حالا يا طرح 3d ساده در اومده يا كلا بهش نمياد....

رنگ بندي هم بد نيست ولي اگه از رنگاي گرم تري استفاده كني فكر كنم جذاب تر باشه...

اگه واسه عكس بزرگ دومي كه اين آقاي افغاني نشسته كنار قالي ها عكس بهتري داري هم بد نيست عوضش كني...

موفق باشي...

مرسی از نظرت.در چند ماه اخیر کار زیاد زده بودم این شاید تنها رنگی بود که استفاده نکرده بودم.ترجیح دادم کار رو روی این رنگ ببرم جلو.
بنظر خودم هم این عکس عوض شه بهتره دیوار پشتش زیاد جالب نیست اگرهم ادیتش کنیم اصالت خودش رو از دست میده.
فونت کابل هم پیرآموز هست از میرعماد و با Adobe Illustrator سه بعدی شده.توی پرینت خیلی جالب شده بود

با صحبت جناب رحیمی موافقم و اینکه یکم با اون رنگ زمینه نتونستم کنار بیام چون تو چاپ هم یه مقدار از شفافیتش کم میشه خیلی تیره میشه.
مؤید باشی...
یاحق...

نظر من روی گلاسه براق هست که اتفاقا تجربه نشون داده که اگر ناظر چاپ کمی تجربه داشته باشه کار براق قشنگی میشه

سلام:)
همونطور که رحیمی جان و آلوچه جان گفتن رنگ بکش خیلی هم جالب نشده و البته فکرر کنم که از عکسهای ایرانی استفاده کنی بهتر باشه مثل صنایع دستی ایران یا مهندسین ایرانی یا خودروهای ایرانی و... چون نمایشگاه خدمات و محصولات ایرانه دیگه؟ و یا میتونی از یک نفر ایرانی و یک نفر افغانستانی در کنار هم استفاده کنی ...
در کل طرح خوبیه و امیدوارم بتونه تاثیر گذار باشه.:d

ایده خوبی هست.صفحه ماقبل آخر رو اختصاص میدم به عکسهای ایرانی افغانی

davoodmantegh

New Member
به نظر من هم نوشته کابل هنوز جا نیفتاده . نه رنگش و نه فونتش ولی کلیت تصویر بد نست ... در مورد کلیت تصویر هم فکر میکنم پازلهای تصویری اگه هم اندازه نباشن بهتر باشه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
منم مثل بقیه ی دوستان با فونت و نحوه نوشتن کلمه ی کابل فقط مشکل دارم.

کابل رو میتونستی بزرگتر و ساده تر و با رنگ روشنتری هم بنویسی.

saeid.g

Member
سلام.
خسته نباشی.
به نظر من خود کار قشنگه.
سبک امروزی و نسبتا فانتزی داره.
اما منم مثل بقیه بچه ها نظرم روی کلمه کابل مساعد نیست.
به نظر من چون کل کار یه حالت فلت (Flat) ای داره.
کلمه کابل هم باید فلت باشه یا اگه قراره 3دی مانند باشه این طوری خوب نشده.
رنگه کابل هم به نظرم به بقیه کار نمیاد.
سپاس.
بدرود.

websamancom

Well-Known Member
سلام
طرحت خوبه ولی من با دوستمون موافقم فونت افغانستان واضح نیست
البته عکس ملا عمر هم بزن جالب میشه آخری رو جدی نگیر
موفق باشی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
به نظر من هم نوشته کابل هنوز جا نیفتاده . نه رنگش و نه فونتش ولی کلیت تصویر بد نست ... در مورد کلیت تصویر هم فکر میکنم پازلهای تصویری اگه هم اندازه نباشن بهتر باشه

مرسی از توجهت

منم مثل بقیه ی دوستان با فونت و نحوه نوشتن کلمه ی کابل فقط مشکل دارم.

کابل رو میتونستی بزرگتر و ساده تر و با رنگ روشنتری هم بنویسی.

چشم لحاظ میکنم

سلام.
خسته نباشی.
به نظر من خود کار قشنگه.
سبک امروزی و نسبتا فانتزی داره.
اما منم مثل بقیه بچه ها نظرم روی کلمه کابل مساعد نیست.
به نظر من چون کل کار یه حالت فلت (Flat) ای داره.
کلمه کابل هم باید فلت باشه یا اگه قراره 3دی مانند باشه این طوری خوب نشده.
رنگه کابل هم به نظرم به بقیه کار نمیاد.
سپاس.
بدرود.

بله همه دوستان با کابل مشکل دارن چشم عوضش میکنم

سلام
طرحت خوبه ولی من با دوستمون موافقم فونت افغانستان واضح نیست
البته عکس ملا عمر هم بزن جالب میشه آخری رو جدی نگیر
موفق باشی

مرسی از بذل توجهت

نوشته کابل باید عوض شه . اصلا به کارت نمیاد. رنگش خیلی خوبه اما فکر کنم تو چاپ خراب در میادو اگه آبی روشن یا سبز بزنی بهتر میشه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
نوشته کابل باید عوض شه . اصلا به کارت نمیاد. رنگش خیلی خوبه اما فکر کنم تو چاپ خراب در میادو اگه آبی روشن یا سبز بزنی بهتر میشه

مرسی از دقت نظرت دوست جون.با دوستان هم به این نتیجه رسیده بودیم که فونت کابل هم خونی نداره.حتما تغییرش میدم

AccessFull

Member
دوست من جالبه ...
رنگش رو روشن کن و یه کم بکش رو از خلوتی در بیار ...

جدیدترین ارسال ها

بالا