**فوق العاده عجیب و جالب** انیمیشنی طولانی و زیبا ۳D همراه با موزیک تنها با حجم ۶۵ kb

www.iranwebshop.com

Active Member
واقعا عجیبه . این رو من الان تو نت دیدم و دانلود کردم و دیدم .

نمیدونم با چه نرم افزاری درست شده اما واقعا جالب و عجیب است . یک ۳D Aninamtion فوق العاده به همراه موزیک تنها 65 کیلوبایت.

در حدود 15 دقیقه طول میشکه

اگر کسی نرم افزاری که این انیمیشن را ساخته میدونه تو نظرات بیان کند

آیا به نظر شما میشه فرمت این فایل رو از exe به swf تغییر داد برای اینترو سایت یا نه ؟

من که واقعا لذت بردم با این کار میشه انقلابی در سایتهای کم حجم ایجاد کرد

آدرس دانلود فایل http://www.divshare.com/download/452082-7e8

من فایل رو هم در انجمن آپلود کردم

راستی فرمت فایل exe هست اما من امتحان کردم مشکلی نداره از نظر ویروس و این جور چیزا خیالتون راحت باشه

پیوست ها

• Magic_Animation.rar
    62.1 کیلوبایت · بازدیدها: 327
آخرین ویرایش:

spy4all

Member
این انیمیشن ها را پس از اینکه به صورت معمولی می سازند به وسیله ی اسمبلی (یکی از زبان های برنامه نویسی بسیار پر سرعت و کمی مشکل ) فشرده می کنند .
من چندتا را که دیده بودم آخرشون نوشته بود که مثلا 75 مگابایت موزیک تبدیل شد به 16 کیلو بایت .

h.khafan

Active Member
من چندتا را که دیده بودم آخرشون نوشته بود که مثلا 75 مگابایت موزیک تبدیل شد به 16 کیلو بایت .

همیچین چیزی امکان نداره.

این انیمیشن هم در اصل انیمیشن نیست و مثل بازیهای رایانه ای ه .

مثلا شما اگه یه بازی ای که 50 ساعت وقتتونن میگیره تموم کنید میگید عجب انیمیشن کم حجمی بود.؟

چون این 50 ساعت اگه به صورت فیلم تهیه بشن بیش از 50 سی دی لازمه ولی میبینیم که یه بازی با 2 یا 3 سی دی 50 ساعت مارو الافه خودش میکنه.

پس این قضیه هم چیز عجیبی نیست.چوت در اصل یه 3dEngine کم حجمه نه انیمیشین.

موفق باشی
حامد

spy4all

Member
حرف شما درسته . حتی من از همین مدل فایل ها بازی 79 کیلوبایتیش را انجام دادم ولی باز هم تهش نوشته بود که x mb تبدیل شد به y kb .

GuluDesigner

New Member
منم مشتاقم بدونم قضیه این Game Engine ها چی هستش که مثلا توی یک سایت یک انیمیشن 50 کیلوبایتی وجود داره که 5 دقیقه هستش.و یا مثل همین فیلم. چطور میشه که اینقدر کم حجم هستن؟!

www.iranwebshop.com

Active Member
آیا کسی تا به حال از این انیمیشن ها در سایتی دیده مثلا در اول سایت به عنوان اینترو ؟

ali.t.computer

New Member
آموزش تبدیل انیمیشن های 75 مگابایتی به کمتر از 20 کیلو بایت تنها در وبلاگ
www.encarta.persianblo.com
توسط خود ویندوز

Divine Love

Well-Known Member
سلام
همون طور که بقیه دوستان گفتن این انیمیشنه یک تیکه فیلم معمولی یا کلیپ مثل avi، mov یا هر فایل انیمشن دیگه ای نیست. به احتمال قوی این انیمیشنو با زبان Directx یا OpenGL نوشتن که دقیقا در زمان اجرا به صورت RealTime رندر می شه. دقیقا مثل بازی های کامپیوتری. حتما تو بازی های کامپیوتری دیدی که مثلا اول هر مرحله یک انیمیشن کوتاه در مورد مرحله جدید وجود داره که البته این انیمیشن ها یک کلیپ از قبل رندر شده نیستن. بلکه صحنه ی خامی هستن که در حین اجرا توسط کارت گرافیک رندر می شن. پس این یک علت برای کم بودن حجم انیمیشن.
امام نکته ای که خیلی عجیب می زنه اینکه چه جوری اون همه تکسچرو تونستن تو 60 کیلوبایت جا بدن.
حدود 60 تا تکسچر مختلف بکار رفته بود به اضافه موسیقی. آمار آخرشم جالب بود. بنا به ادعای سازند حجم این فیال حدود 300 بار کمتر از همین انیمیشن به صورت غیر فشرده است. فکر می کنم این انیمیشنم یکی از نشانه های آخرالزمانه.

kolak2

New Member
واقعا عجیبه . این رو من الان تو نت دیدم و دانلود کردم و دیدم .

نمیدونم با چه نرم افزاری درست شده اما واقعا جالب و عجیب است . یک ۳D Aninamtion فوق العاده به همراه موزیک تنها 65 کیلوبایت.

در حدود 15 دقیقه طول میشکه

اگر کسی نرم افزاری که این انیمیشن را ساخته میدونه تو نظرات بیان کند

آیا به نظر شما میشه فرمت این فایل رو از exe به swf تغییر داد برای اینترو سایت یا نه ؟

من که واقعا لذت بردم با این کار میشه انقلابی در سایتهای کم حجم ایجاد کرد

آدرس دانلود فایل http://www.divshare.com/download/452082-7e8

من فایل رو هم در انجمن آپلود کردم

راستی فرمت فایل exe هست اما من امتحان کردم مشکلی نداره از نظر ویروس و این جور چیزا خیالتون راحت باشه

بابا عجب چيزي بود من كه خيلي خوشم اومد اگه فهميدي با چه نرم افزاريه ما رو بي خبر نذار .:eek:

I-like-DDD

Well-Known Member
من حدود سه چهار سال پیش این انیمیشن رو دیده بودم ! خیلی واسم جالب بود

جدیدترین ارسال ها

بالا