فوری: مولتی مدیا کار - شیراز

batlagh

Member
سلام
خیلی فوری برای یه پروژه به یه مولتی مدیا کار حرفه ای نیازمندیم

یک سری محتوا (عکس، صوت، فیلم، متن دسته بندی شده و ....) رو می خواهیم برامون تبدیل به یه دی وی دی مولتی مدیا شکیل و خوش ساخت بکنند.
در ضمن گرافیک کار هم باشند که کار های گرافیکی و... رو هم انجام بدهند(چون برای فروش هست حتی میشه گفت گرافیک جذاب در نگاه اول مهم تر از پیاده سازی مولتی مدیا هست!)

راستش من کاری ندارم که با چه برنامه ای و... می زنید! :green: مهم این هست که خیلی زیبا باشه، کارایی خوب و مشکلی پیدا نکنه! (خواستید با فلش، Mmb یا دایرکتور و یا هرچیز دیگه هم خواستید بزنید! ! ! ولی زیبایی و کاراییش مهم تر از همه چیز هست! :paint:)

ترجیحا شیراز (در صورتی که جای دیگه باشند همکاریمون به خاطر وقت کم خیلی سخت میشه مگر اینکه راه حلی پیدا بکنیم!!!)
نمونه کار + قیمت توافقی (بسته به نوع کار های قبلی و کیفیتشون و...)

در صورت همکاری مثبت برای پروژه های بعدی نیز همکاری خواهیم داشت.

شماره تماس: 09171033173

rezadaraee

Active Member
سلام دست عزیز
ما و تیممون شیراز هستیم. کیفیت و زیبایی طراحی هامون رو تضمین میکنیم. آخرین پروژه ما هم لوح فشرده چندرسانه ای بیمارستان مادر و کودک شیراز بوده که یک کار فلش حرفه ای بین المللی و به 3 زبان هست،
اگر تمایل داشتید بدلیل حجم سنگین نمونه،بفرمایید تا حضورا در این مورد صحبت کنیم.
ضمن اینکه علاوه بر مالتی مدیا،ما یک پیشنهاد ویژه هم در کنار این کار برای شما خواهیم داشت.
از سایت ما دیدن کنید.
www.Artnous.ir
09362779021
موفق و پیروز باشید.
دارایی

من از 2 تا از نمونه کارهام فیلم گرفتم که مشخص میکنه در چه حدیه
حجمش 11 مگه
دوست داشتین آدرس میلتونو بگین بفرستم

batlagh

Member
سلام دست عزیز
ما و تیممون شیراز هستیم. کیفیت و زیبایی طراحی هامون رو تضمین میکنیم. آخرین پروژه ما هم لوح فشرده چندرسانه ای بیمارستان مادر و کودک شیراز بوده که یک کار فلش حرفه ای بین المللی و به 3 زبان هست،
اگر تمایل داشتید بدلیل حجم سنگین نمونه،بفرمایید تا حضورا در این مورد صحبت کنیم.
ضمن اینکه علاوه بر مالتی مدیا،ما یک پیشنهاد ویژه هم در کنار این کار برای شما خواهیم داشت.
از سایت ما دیدن کنید.
www.Artnous.ir
09362779021
موفق و پیروز باشید.
دارایی

سلام
آدرس دفترتون رو پیام خصوصی بفرستید ممنون میشم
و تخمینی از قیمتتون! (برای این تیپ کار که توی پست اولی عرض کرده بودم.) هر چند بنده هم در جریان هستم باید حتما مفصل درباره این موضوع ها صحبت کرد و...

جدیدترین ارسال ها

بالا