فوری جواب بدید !!!!please

teshneh

Active Member
AminFlash مثل اینکه توی این مدت که جواب سوال مدتی خیلی زجر می کشیدی که اینجوری از آقا محسن تشکر می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا اجباری در جواب دادن در کار بوده؟؟؟؟؟؟

aminflash

Member
نههههه!
اگه زجر بکشم که جواب نمیدم... کسی می تونه زورم کنه؟
اگه میبینی بعضی وقت ها نصفه نیمه جواب می دم یا متلک می گم بهت فقط و فقط یه هدف دارم:
بتونی با خوندن help چیز ها رو بهتر و بیشتر بفهمی...
درضمن من زیاد شوخی می کنم و سر به سر میذارم... عادت کنی بهتره!!
موفق باشی

teshneh

Active Member
محسن خان از اینکه جواب دادید ممنون . من کد اول رو با اون روشی که گفتید امتحان کردم جواب گرفتم اما کد دوم جواب نداد ، دقیقا کد شما رو کپی کردم.
مشکل من پیدا کردن یک تبدیل کننده فرمت مثل video convetor هست در گوگل جستجو کردم سایت معرفی کرد موقع دانلود مشکل پیدا می کرد اگر راه حلی پیشنهاد کنید ممنون میشم . دو فایل یکی با فرمت (mpa)MPEG و دیگری(avi) Video clip هست .
فرمتهای که در پرانتز نوشتم موقع آوردن در فلش 8 این این فرمت را کنار اسمشان قرار می دهد؟؟؟
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطور اینها رو وارد فلش کنم و روی اینها کنترل داشته باشم؟؟؟؟

Security9776

Active Member
سلام ،
خوب در مورد video Convertor که نرم افزار زیاده . مثلا شما می تونی از محصولات Ulead یا ... استفاده کنید که حجم اون ها هم زیاده . از نرم افزار های دیگه مثل Easy AVI Convertor 1.01 استفاده کنی .
بهتره که تو سایت هایی مثل Download.com یا enfull.com جستجو کنید .

در مورد سوال دوم هم شما از کد زیر استفاده کنید :
SoundOBJ = new Sound();
SoundOBJ.loadSound("H:\\Music\\Iranian 11\\Iman-1383\\01 - Dooset daram.mp3", true);
SoundOBJ.onLoad = function(success:Boolean) {
SoundOBJ.start();
if (success) {
message = "sound load";
} else {
message = "sound fail";
}
};

در مورد قراردادن نام فرمت ها . من متوجه منظورتون نشدم . بیشتر توضیح بدید .
در مورد فرمت avi که می تونید مستقیم از طریق File>Import اون رو بیارید داخل فلش .
در مورد کنترل هم بهتره مشخص کنید چه کنترلی تا بتونیم بیشتر به شما کمک کنیم .

موفق باشید ، محسن

teshneh

Active Member
کد دوم هم جواب داد ممنون . با این دو روش کدنویسی که گفته شد فقط فایل های mp3 , wave میشه وارد کرد ، درسته ؟؟؟ میشه بگید چه فرمت های دیگری رو ساپورت می کنه ؟؟؟؟
در مورد فرمت avi این روش file > import در فلشmx جواب می ده ولی در فلش 8 من جواب نگرفتم . در ضمن از این طریق کیفیت فایل را خیلی پایین می آره . فایل های avi که دارم حاوی فیلمبرداری از مانیتور هست که برای طراحی سی دی آموزشی می خام وارد فلش 8 کنم . اینکه می گم کیفیت را پایین می آره : صدا رو تغییر می ده و خیلی افتضاح می شه(در فلش mx که این طور شد) . در صورتی که اگر صدا را به طور عادی در windows media player در ویندوز پخش کنی مشکلی نداره حالا من نمی دونم 1-توی فلش 8 چطور این رو وارد کنم ؟ 2- کیفیت اش تغییر نکنه ؟؟؟ 3- کنترل روی اون داشته باشم منظور دکمه های play , stop , forward , back ,…خلاصه همه چیزهای که در یک ضبط پخش وجود دارد ، می باشد .
اگر میشه اسم یه نرم افزار مشخص برای تبدیل این دو فرمت به من بدید تا سرگردان توی این سایت ها نگردم . هنوز مشکل من تبدیل فرمت MPEG , AVI به فرمتی می باشد تا بتوانند وارد فلش 8 شوند.
راستی فکر کنم پسوند FLV چیز خوبی باشه چون این طور که در فلش 8 دیدم با یه سری از کامپوننتهای که داره اگر فایل صوتی یا تصویری ات پسوند FLV داشته باشه رو می تونی پخش کنی .
اگر حرف من درست باشه پس یه تبدیل کننده این دو فرمت mpeg , avi به flv مفید هست . اگر این طوره معرفی تبدیل کننده با شما .
از این جواب دادید خیلی ممنون . منتظر راهنمایی شما می باشم .
Aminflash شوخ طبع! انگار ساکت شدی نمی خوای کمک کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر این متن طولانی شد ببخشید می خواستم کامل توضیح داده باشم .

Security9776

Active Member
سلام ،
خوب خوشحالم که کد دوم جواب داد . در مورد فرم هی صوی فقط mp3 از این روش پشتیبانی می شه .
در مورد avi هم شما می تونید در هنگام وارد کردن فایل ، کیفیت اون رو تنظیم کنید ( چه صدا و چه تصویر ) ولی اگر صدا تند می شه یا تصویر تند می شه به خاطر برنامه ای هست که با اون تصاویر رو ضبط کرده اید و در kps صدای اون بالا تر از 128 انتخاب کردید ( فکر کنم 128 بود یا شاید هم کمتر ! ) .
در مورد تبدیل فرمت های دیگه به FLV هم از نرم افزار sorenson استفاده کنید ( فکر کنم اسمش همین بود . دقیقا یادم نمی یاد - خواستی می گردم اسمش رو برات پیدا می کنم . )
( در ضمن فکر کنم بهتر باشه با آقا امین که کمک زیادی هم بهتون کردند بهتر صحبت کنید )

موفق باشید ، محسن

آخرین ویرایش:

teshneh

Active Member
من احترام فوق العاده زیادی برای ایشان قائل هستم اگر این جوری صحبت کردم فقط خواستم یه جوری ایشون رو وارد بحث بکنم . من قصد بی ادبی یا بی احترامی به ایشان را اصلا ندارم .

منتظر sorenson هستم .از اینکه جواب دادید و مرا راهنمایی و نصیحت میکنید ممنون.
MER30

آقا امین اگر یه چیزی بگید از برداشت شما از این جمله مطلع میشم ، منتظرم .MER30

aminflash

Member
teshneh گفت:
من احترام فوق العاده زیادی برای ایشان قائل هستم اگر این جوری صحبت کردم فقط خواستم یه جوری ایشون رو وارد بحث بکنم . من قصد بی ادبی یا بی احترامی به ایشان را اصلا ندارم .

منتظر sorenson هستم .از اینکه جواب دادید و مرا راهنمایی و نصیحت میکنید ممنون.
MER30

آقا امین اگر یه چیزی بگید از برداشت شما از این جمله مطلع میشم ، منتظرم .MER30
از محسن ممنون که هوامو داره...
شاید یه کم بی حوصلگی کردم تو جوابام (گرچه سعی کردم این کار رو نکنم) توی پست قبلیم هم دلیلشو گفتم...
از شما هم دلخوری ندارم..
بازم بتونم کمک کنم خوشحال می شم...
موفق باشید

teshneh

Active Member
یکی نمی خواد در مورد پیدا کردن یک تبدیل کننده فرمت های ویدئویی به flv به من کمک کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminflash

Member
چه کمکی میشه کرد؟
من فلش 8 رو که نصب کردم این برنامه باهاش بود...
دو راه دارید از سایت ماکرومدیا 100 مگابایت دانلود کنی...یا بری از مغازه 300 تومان بخری...! کدوم؟!

teshneh

Active Member
حالا برم مغازه کدوم رو بخرم بهتره ؟؟؟ اسم یه تبدیل کننده بگو که باهاش کار کردی که اگر در کار کردن با اون مشکل پیدا کردم دوباره بیام سراغ شما .دیگه ما با راهنمایی های شما زنده ایم .
منتظر این اسمه هستم شاید قبلا یه چیزهای معرفی کردید حالا یکیشو بگید .

teshneh

Active Member
یه سوال دیگه اگر من یک سری متن در صفحه داشته باشم و بخواهم کاربر بتواند از این متون با زدن یک کلید پرینت بگیرد، ایا این کدی که نوشتم درسته ؟؟؟؟ چون پرینتر ندارم از صحت آن مطمئن نیستم که از چی پرینت می گیرد .
On (press){
Print("0","bframe");
}

teshneh

Active Member
من cd original flash 8 خریدم اما باز هم قسمت video encoder آن جواب نمی ده به نظر شما مشکل چیه ، ممکن از سیستم باشه یا یه مشکله دیگه وجود داره ؟؟؟؟

teshneh

Active Member
yes ، لطفا یه راه حلی برای این مشکل بزرگ پیشنهاد کنید . خیلی مهم و ضروری هست ،منتظرم.

Security9776

Active Member
سلام ،
فکر کنم این مشکل برای یکی از دوستان قبلا هم پیش اومده بود و به خاطر نصب نبودن برنامه QuickTime بود .

موفق باشید ، محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا