[phpNuke] فوروم در phpnuke

Vmj

Member
سلام
من phpNuke رو از سايت farsinuke دانلود كردم. اما فرومهاش فارسي نيست. آيا ميتونم فايلهاي فارسي ساز رو كه از سايت آقا مجيد دانلود كردم استفاده كنم؟ اگه ميشه لطفا بگيد چه جوري و كجا بايد بزارمشون. يا چه تنظيماتي بايد بكنم.
در ضمن ميخوام بدونم چه جوري ميشه منوي سمت راست رو در قسمت فرومها حذف كرد. مثل فرومهاي همين سايت.

saman_sweden

Active Member
Vmj گفت:
سلام
من phpNuke رو از سايت farsinuke دانلود كردم. اما فرومهاش فارسي نيست. آيا ميتونم فايلهاي فارسي ساز رو كه از سايت آقا مجيد دانلود كردم استفاده كنم؟ اگه ميشه لطفا بگيد چه جوري و كجا بايد بزارمشون. يا چه تنظيماتي بايد بكنم.
در ضمن ميخوام بدونم چه جوري ميشه منوي سمت راست رو در قسمت فرومها حذف كرد. مثل فرومهاي همين سايت.
فارسي نوك دان لود كرده ايد فارسي است اما اگر منظورتان صددرصد فارسي باشه با شما موافقم كه صددرصد فارسي نيست البته اين اشكال فارسي نوك نيست بلكه تمام زبانهاي غير انگليسي را شامل ميشود راستش من روي اون كار ميكنم كه صد در صد فارسي باشه و حتي وقتي تغيير زبان هم بدهي كل مطالب تغيير كنه يكي از ايرادهايي كه فارسي نوك داره منو فارسي است اما وقتي بخواهي به انگليسي تغيير دهي فقط كلمه Home وحند تا ديگه تغيير ميكنه براتون پيشتهاد دارم نوك 6.8 دان لود كنيد براي اينكه نسبت به نوك6.5 تغييرات راحتره

Vmj

Member
ولي همونطور كه ميبينيد forum مجيد آنلاين كاملا فارسيه. در قسمت دانلود اين سايت هم phpbb فارسي موجوده. يعني شما ميگيد نميشه از lang_farsi اون استفاده كرد؟

saman_sweden

Active Member
Vmj گفت:
ولي همونطور كه ميبينيد forum مجيد آنلاين كاملا فارسيه. در قسمت دانلود اين سايت هم phpbb فارسي موجوده. يعني شما ميگيد نميشه از lang_farsi اون استفاده كرد؟
آره مال آقا مجيد فقط از يه زبان اونم فارسي پشتيباني داره واگر انگليسي بهش اضافه كنيد فقط صفحه اصلي تبديل به home ميشه بفيه فارسي ميمونه و در ثاني آقا مجيد طي سالها روي اين برنامه خودشون دونه دونه كار كرده اند كه همه تماما فارسي شده است شما هم اگر فقط فارسي ميخواهيد بايد يكي يكي خودتون عوض كنيد اين شدني است اما بازم ميگم 6.8 تغييراتش خيلي راحته من فارسي كردمش اما يه مفدار اشكال دارم كه روش كار ميكنم

Vmj

Member
يعني شما ميگيد اون زبان فارسي كه آقا مجيد در قسمت دانلود phpbb گذاشته به درد من نميخوره و من نميتونم ازش استفاده كنم. ولي من اونو قبلا جداگانه تست كردم(بدون phpnuke) فارسي بود و مشكلي نداشت؟؟!! :!:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اقا شما از phpBB_Prot استفاده كن واست كار ميكنه....

مجيد

Vmj

Member
آقا مجيد من phpbb port رو توي شاخه modules/forums آپلود كردم منتها از فايل extensions.inc ايراد گرفت و كار نكرد. من خيلي فوري به اين احتياج دارم. اگه ميشه راهنماييم كنيد.
من يه فوروم فارسي مثل خود سايت شما ميخوام كه با phpnuke استفاده كنم. عين سايت خودتون :?

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبي؟

آقا شايد بخاطر اينه كه ديتا بيسهاش وجود داره! :roll:
نميدومن راستش...
شما install رو اجرا كردين؟

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا