فلکس بنر نیما

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام دوست جانـ
طرح خوبی شده ، خوشمان آمد .
لوگوها اضاف هم بشه جای خالی پر میشه
موفقیتـ

rohnaz

Well-Known Member
سلام دوست جانـ
طرح خوبی شده ، خوشمان آمد .
لوگوها اضاف هم بشه جای خالی پر میشه
موفقیتـ
سلام و خیلس ممنونم دوست من.سفارش دهنده اصلا لوگو نخواسته بود.بخاطر ایکه اسم خودم بود بیشتر کار کردم.:rose:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
ایول. منم چند وقت پیش کارم شاگردی همین بنر و فلکسی بود. طرح های ساده میزدیم بیشتر.
عالی شده. عکس موتور هم قشنگه ولی وقتی بره رو بیلبورد به نظرم زیاد قشنگ به نظر نیاد. به نظرم موتورو یه کم بیاری عقبتر که لاستیک جلو معلوم بشه بهتر باشه.
یا علی :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من این چند وقت کارهای شما را تقریباً بیشترش دیدم یک چیز مثبتی که توش پیشرفت قابل ملاحضه از نظر ایده پردازی و اجرا بوده :rose:

آخرین ویرایش:

rohnaz

Well-Known Member
ایول. منم چند وقت پیش کارم شاگردی همین بنر و فلکسی بود. طرح های ساده میزدیم بیشتر.
عالی شده. عکس موتور هم قشنگه ولی وقتی بره رو بیلبورد به نظرم زیاد قشنگ به نظر نیاد. به نظرم موتورو یه کم بیاری عقبتر که لاستیک جلو معلوم بشه بهتر باشه.
یا علی :rose:
مرسی عزیزم.کار قرار نیس روبیلبورد بره واسه نمایش کار گذاشتم.چشم.مرسی از نظرت:rose:

rohnaz

Well-Known Member
من این چند وقت کارهای شما را تغریباً بیشترش دیدم یک چیز مثبتی که توش پیشرفت قابل ملاحضه از نظر ایده پردازی و اجرا بوده :rose:
این نظر لطفتونو میرسونه.ممنون از وقتی که گذاشتی:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کار خلوت اما شیکی شده
تبریک میگم
برش موتور هم خیلی خوب شده !
فکر کنم اگر اون سایه مشکی که دور بدنه ی موتور هست و یعنی موتور رفته توی دایره ! کلا برعکس شه و بیفته اینطرف دایره بهتر بشه !
یه تست هم بزنید واسه خودتون ببینید چطور میشه

ترکیب رنگش هم با اینکه رنگ سرد هم استفاده کردی اما خوب ترکیبش کردی
تبریک میگم موفق باشید

rohnaz

Well-Known Member
کار خلوت اما شیکی شده
تبریک میگم
برش موتور هم خیلی خوب شده !
فکر کنم اگر اون سایه مشکی که دور بدنه ی موتور هست و یعنی موتور رفته توی دایره ! کلا برعکس شه و بیفته اینطرف دایره بهتر بشه !
یه تست هم بزنید واسه خودتون ببینید چطور میشه

ترکیب رنگش هم با اینکه رنگ سرد هم استفاده کردی اما خوب ترکیبش کردی
تبریک میگم موفق باشید
ممنونم خانومه گیلاس جان.تست کردم ولی جزئیات موتو چون که تیرست با دایره مشکی تقریبا یکی میشد:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا