فلش گت

salmanclever

Well-Known Member
سلام
فلش گت يك نرم افزار توپ براي دانلود كردن هستش كه كارش اينطوريه كه با تقسيم فايل به چند قسمت سرعت دانلود را از 100به 500ميرساند فلش گت امكان ايجاد نامحدودي catagoryرا داراست.هر طبقه بندي يك شاخه مجزا در هارد را داراستو به اين ترتيب هر فايلي كه در شاخه خاصي قرار ميگيرد در فايل خاصي ذخيره ميشود .و اين امكان به اين دليل به وجود مي ايد كه شما بتوانيد به راحتي فايل هايتان را مديريت كنيد.يك خصوصيت توپي كه داره اينه كه حتي فايهايي كه خراب هستند يا با dapنميشه دانلودش كرد اون دانلود ميكنه و.... از امكاناتش هرچي بگم كم گفتم وقتي فلش گت را نصب ميكنيد و اونو اجرا ميكنيد يك آيكن قرمز رنگ در بالاي دسكتاپ جا خوش ميكنه و اين اينو نشون ميده كه فلش گت فعال است بقيه كارشم مثل dapهست دانلودايي كه ميكنه اگه dcبشي بازم برات نگه ميداره تا دوباره بقيش را دانلود كني راستي با dapاگه از ftpدانلود كني اگه dcبشي فايل را برات نگه نميداره و دوباره بايد از اول دانلود كني ولي فلش گت اينطوري نيست و فايل را برات نگه ميداره ديگه خودت كار كن تا بتوني خصوصيات خوبش را كشف كني :wink:
سلمان...

salmanclever

Well-Known Member
آقا سلام
آقا روي چشم
آقا اگه كه با dapكار كرده باشي كه اينم مثل همونه اگر هم با اون كار نكرده باشي اينجوريه كه وقتي نرم افزار را اجرا ميكني يك آيكن قرمز رنگ در بالاي دسكتاپت جا خوش ميكنه كه اين نشون دهنده اينه كه نرم افزار شما فعاله در اين نرم افزار يك سري فرمت تعريف شده است كه وقتي شما روي لينك فايلي با اون پسوندها كليك كنيد اين نرم افزار به طور هوشمند اجرا شده كه چندين مورد داره مثلا يك جايي داره كه آدرس دقيق لينك فايلتون رو نوشته ببخشيد كه من اينجوري مينويسم چون من اين نرم افزار را نصب ندارم و خيلي وقت پيش باهاش كار كرده بودم ولي خلاصه يك جايي هم داره كه آدرس جايي كه ميخاي فايل سيو بشه هستش كه فكر كنم به طور پيشفرضc://windows/download
باشه كه ميتوني اونو عوض كني يك دكمه داره كه با زدنش دانلود شروع ميشه يك دكمه هم داره كه با اون اين قضيه كنسل ميشه همين در ضمن اگر هم dcشدي فايلتو نگه ميداره تا كانكت شدن بعدي تا بقيش رو دانلود كني
همين
سخت بود؟
سلمان...

جدیدترین ارسال ها

بالا