فلش پلیرهای جدید و فلش پلیرهای قدیمی!

IHND

New Member
سلام.
کاربران قدیمی ماکرومدیا فلش یادشون هست که موقعی که ماکرومدیا را نصب می کردیم به همراه اون یک فلش پلیر هم روی سیستممون نصب می شد که می تونست فایل های swf را فارغ از محیط مرورگر وب پخش کنه.
البته اون فلش پلیر می تونست جداگانه هم نصب بشه بدون نصب ماکرومدیا فلش.

اما پس از تغییر مالکیت ماکرومدیا به ادوب، دیگر چنین چیزی وجود نداره.

خیلی جستجو کردم و چیزی مثل سابق پیدا نکردم که کار من را انجام بده.
البته پلیرهای جدیدی پیدا کردم که همگی فایل های swf را پخش می کنن، ولی هیچ کدام کار همان فلش پلیر ماکرومدیای خودمون را نمی کنن.

به عنوان نمونه چند فایلی از قدیم در آرشیوم دارم که یادم است به خوبی اجرا می شدن. کلیپ و نماهنگ بودند. بعضی هایشان هم بازی های فلش هستند. تک و توک به روش باز کردن در مرورگر وب باز می شن ولی همه شون نه.
مخصوصا چند تا از نماهنگ ها.

کسی راهی برای باز کردن فایل های swf قدیمی می شناسه؟
یا آیا کسی همان ماکرومدیا فلش پلیر سابق را داره؟ برای دانلود؟

کلن م یخوام ببینم این مسئله برای کسی دیگه به غیر از من هم مطرح هست و ذهن کسی را به خودش درگیر کرده یا نه؟

باید چیکار کنیم اگه همون فلش پلیر سابق خودمون را بخوایم؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
چه نیازی هست؟ برو فلش پلیر جدید دانلود کن همون فایل ها قدیمی رو باز کن باهاش. نیلز به نصب ادوب فلش نداری!!! فلش پلیر از سایت مثلا سافت گذر. دقت کن اشتباهی فلش پلیر اینترنت نباشه مخصوص ویندوزشو دانلود کن.

IHND

New Member
مرسی از پاسختون.
خب مشکل من اینه که فلش پلیرهای الان یه نسخه مرورگر اکسپلورر دارن یه نسخه مرورگرهای دیگه.
من نسخته مستقل می خوام. stand alone
نه که داخل مرورگر فایل فلش را بخونه.
این نسخه ویندوز که میگین را تازه دارم می شنوم. کجا هست حالا؟
حالا باز برم نگاه کنم ببینم چیه که گفتی. مرسی.

IHND

New Member
همون مشکل را داشت.
فایل‌های قدیمی را پلی نمی کرد.
یعنی ویندوز فلش پلیر را دانلود کردم (مستقل از مرورگر) که یک فایل exe بود باید swf ها را داخلش درگ کنی بعد پخش کنه ولی بازم نصف فایل ها را پلی نمی کنه.

فکر کنم این ادوب هرچی مال ماکرومدیا بوده را تحریم کرده. هان؟ همینطوره؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
میشه یکی از اون swf ها که میگی پخش نمیکنه با فلش پلیر بزاری اینجا؟ تا تست کنم ببینم دلیلش چیه.

mohammad.sub7

کاربر فعال
ضمنا گاهی وقتا درگ کردن بعد چند تا پشت سر هم جواب نمیده open with کن تیکش رو بزن تا همیشه با فلش پلیر باز بشن با کلیک روی هر کدومشون

IHND

New Member
سلام مجدد اخوی.
open with میکردم همه ش رو.

این نمونه حضور شما.
این ها را من مطمئن هستم که قدیما بدون مشکل پخش میشدن چون گلچین کرده بودم و یه گوشه هاردم گذاشته بودم. ولی خیلی وقته دیگه از تماشاشون عاجز موندم ولی هنوز به امید این که یه روز پلی بشن نگه شون داشتم.
مرسی.

پیوست ها

• New folder.rar
    845.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام من با فلش پلیر های 5 -6 -8 + دیکامپایلر تست کردم باز نشد در صورتی که این فلش پلیر ها برای ماکرومدیا بودن! دیکامپایلر هم میگه فایل خراب شده. 1 فایل swf قدیمی از آرشیو آوردم با فلش پلیر 5 تست کردم باز شد اما واسه شما باز نمیشه. احیانا خراب شدن فایل ها. شاید پاک شده بودن ریکاوری کردی یا هر اتفاق دیگه. در هر صورت من فلش پلیر 5 رو میزارم که خیلی قدیمی خودتم تست کن همونجور که فلش 11 میاره یعنی اگه به ماکرومدیا یا ادوب مربوط میشه میگی اشتباه، چون با 3 تا ورژن فلش پلیر ماکرومدیا باز نشدن!! http://up.toca.ir/images/ecnfgkumyngbf9b3zwa6.rar

IHND

New Member
آقا فدای معرفتت.
دستت درد نکنه.
آره تست کردم همون طور که شما گفتی با این هم باز نشدن.
مرسی.
باز من پیگیری میکنم خبری شد اینجا می نویسم.
ریکاوری نکرده بودم ولی خب شاید در اثر گذشت زمان فرسوده شدن:-?

IHND

New Member
لینک خوبی بود دوست من. چه ورژن هایی که توش پیدا نشد.
فوق العاده ممنون.

سر فرصت تست میکنم و می نویسم اینجا. تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا