فــــــــــــــــــــــور ی ، مشکل با شبکه ی سایت مدرسه .

s-mohammadi

Member
با سلام و خسته نباشید.
مشکلم مربوط به سایت مدرسه است که به صورت workgruop هست. تا هفته ی پیش مشکلی نداشتیم . سیستمها به سرور وصل می شدند و
با نت ساپورت تدریس میکردیم . از دیروز نت ساپورت سیستمها رو نمیشناسه . میگه کلاینتی وجود نداره .
در صورتیکه هم چراغ شبکه پشت کیس مربوط به کارت شبکه و هم تو قسمت ناتیفیکیشن کنار ساعت واسه همه ی سیستمها روشنه و از my computer
تو قسمت my network palce و بعد viwe workgroup computer همه ی سیستمها رو نشون میده اما وقتی فرمان ping رو میزنم هم not requst time میده.
خواهش میکنم اگه کسی در جریان هست و میدونه چجوری باید مشکل رو حل کنم راهنماییم کنه . خیلی مهمه و فوری.
با تشکر : محمدی:rose:

ramtin2025

New Member
سلام
اگه workgroup هستید ، سرور دیگه چیه ؟
شما رنج ip سیستمها رو تغییر بده و مجددا تست کن
اگه پینگ نداشتی باید مسیر فیزیکی رو چک کنی
مخصوصا سوئیچ که ممکنه خراب شده باشه

pardazandeh

New Member
توی my network palce ممکنه اطلاعات سیستمها کچ شده باشن
با دستور پینگ اگه چک میکنی و اطلاعاتی نمیگیری احتمالا طبق گفته دوستتون سوئیچ خرابه

راستی اخیرا آنتی ویروسی یا فایروال نرم افزاری یا چیزی شبیه اینا نصب نکردی ؟

یا علی

maff21

Member
با سلام و خسته نباشید.
مشکلم مربوط به سایت مدرسه است که به صورت workgruop هست. تا هفته ی پیش مشکلی نداشتیم . سیستمها به سرور وصل می شدند و
با نت ساپورت تدریس میکردیم . از دیروز نت ساپورت سیستمها رو نمیشناسه . میگه کلاینتی وجود نداره .
در صورتیکه هم چراغ شبکه پشت کیس مربوط به کارت شبکه و هم تو قسمت ناتیفیکیشن کنار ساعت واسه همه ی سیستمها روشنه و از my computer
تو قسمت my network palce و بعد viwe workgroup computer همه ی سیستمها رو نشون میده اما وقتی فرمان ping رو میزنم هم not requst time میده.
خواهش میکنم اگه کسی در جریان هست و میدونه چجوری باید مشکل رو حل کنم راهنماییم کنه . خیلی مهمه و فوری.
با سلام رنج ip هارو چک کن سویچ و مودمت رو کمی خاموش بزار دوباره روشن کن فایر والتم خاموش کن.

جدیدترین ارسال ها

بالا