فــــاطمه... (طرحهای فطرس)

milad1788

New Member
سلام این کار جدیدمه!
منو از نظرات مفیدتون محروم نکنید!!!
ممنونم...:rose:
2hfs30k.jpg

اینم لینک سایز بزرگش!!!
http://i33.tinypic.com/fktoc2.jpg

من همیشه یک مبتدی میمونم تا همیشه از نظرات شما اساتید خوبم استفاده کنم...

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام

ايده طرحتون اصلا مناسب طراحي مذهبي نيست!!

ميدونم زحمت زيادي براش كشيدين ولي به جاي اينكه كار رو بزرگ و با ابهت نشون بده.. باعث پست تر شدن كار شده.

خواهشا طرحتون رو عوض كنيد.

موفق باشيد.

milad1788

New Member
[EHSAN];742955 گفت:
سلام

ميدونم زحمت زيادي براش كشيدين ولي به جاي اينكه كار رو بزرگ و با ابهت نشون بده.. باعث پست تر شدن كار شده.

موفق باشيد.

ممنونم از نظرت
ممنون میشم اگه دلیل پست تر شدن کار رو بگید!
اگه قانع بشم حتما برش میدارم
یا علی...:rose:

H.S

Member
سلام

موفق باشيد.
کاملا با حرف های دوستم موافقم.
ببین دوست عزیز شما واسه طرح خیلی زحمت کشیدی ولی نام حضرت فاطمه با ابهت تر از این حرفاست که بخواد بچسبه به دیوار و یه حالت بدی رو نشون بده !!!
طرح های مذهبی معمولا اگه ولادت باشه خوب خیلی از رنگ های شاد و با طراوت استفاده میشه اگرم به مناسبت وفات باشه که خوب همه می دونن و احتیاجی به توضیح نیست.
الان اون قطره های آبی که از بالا به سمت پایین میریزن رنگشون اصلا مناسب نیست ! اگه میخوای خون رو نشون بدی خوب بهتر که رنگ قرمز رو بکار می بردی نه سبز !
بهتره طرح های مذهبی بچه های مجید آنلاین رو ببینی و یه مقدار از روی اون ها در رابطه با مناسبت های مختلف الگو بگیری.
یه نکته تا بادم نرفته بگم که بکگراند کارت هم مناسب نیست و سنخیت با اصل کار نداره.
موفق باشی.

[EHSAN]

Well-Known Member
ممنونم از نظرت
ممنون میشم اگه دلیل پست تر شدن کار رو بگید!
اگه قانع بشم حتما برش میدارم
یا علی...:rose:
اول از همه اينكه طرحتون حالت شكنجه گاه داره (منظورم اون حالت ديوار و كاشيكاري ها و محيط كار هست)

و اينكه اون مايع سبز رنگ رو براي چي گذاشتيد؟ اين بيشتر شبيه ماده لزجي شكلي هست كه توي فيلمهاي تخيلي و بازيهاي كامپيوتري كه توش پر از غول و موجودات عجيب و غريبه !!!!

هر چند كه شما قصد توهين نداشتيد ولي اينگونه برداشت ميشه كه كليت طرح آدم رو ياد بازيهاي كامپيوتري و فيلمهاي تخيلي ميندازه!!!

بنظرتون اينطور نيست؟!!

[SOBHAN]

Active Member
اگه بك كار و اون قطره سبز ها رو عوض كنيد يا تغيير بديد ، و يه چيز مناسب تر جاشون بگذاريد ، طرحتون خيلي زيبا ميشه ...

برا بك كار هم با توجه به متن كارتون يه باغ و بستان رنگي خيلي زيبا پيشنهاد ميدم ...

موفق باشيد
محمد حسين

milad1788

New Member
ممنونم!!!

از نظراتتون ممنونم!
طرح اصلاح شده رو بعداز نظراتتون میزارم
لطف کنید اونجا هم نظر بدید:rose:

H.S

Member
از نظراتتون ممنونم!
طرح اصلاح شده رو بعداز نظراتتون میزارم
لطف کنید اونجا هم نظر بدید:rose:

حتما دوست من منتظر می مونیم. مطمئنا کارت بهتر خواهد شد.

موفق باشی.
عـــــــــــــادل

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
ولی من فکر کنم همین طرح رو اگه چندتا شمع سبز رنگ اطرافش بذاری و بجای اون بک گراند شفاف و کاشی مانند یه دیوار گلی قرار بدی، هم اون قطرات حکم قطره ی شمع رو پیدا میکنه و دیگه بد نیست و هم دیگه اون فضای (شکنجه گاه به قول احسان) رو نخواهد داشت.

موفق باشی میلاد جون.

memol_515

Active Member
به نظر من هم كار اصلا توهيني به نام حضرت زهرا نكرده.

شايد اجرا كمي و نه حتي خيلي! ضعيف بوده و ميتونسته بهتر از اين باشه، اما الان حداقل اينه كه توهيني نكرده!

مگه شمع سبز وجود نداره، نميدونم شايد سبحان ئه عزيز، خاطره بدي از اين نوع رنگ سبز دارن كه اينطور برداشت كردن.

لطفا اگه از دوستان، با هر طرحي مشكلي داشتن، يه پيغام به مديران بدن كه در صورتي كه ما اون تاپيك رو نديده بوديم، يه رسيدگي بكنيم.
اگر نياز به تعويض طرح باشه، حتما خودمون اين تذكر رو ميديم، فكر ميكنم ما بيشتر براي همين كار اينجاييم. تا از برخورد بچه ها با هم به صورت مستقيم در چنين مواردي جلوگيري كينم.:rose:

به هر حال، با حالت مورائيك اي كار خيلي حال نكردم. اگه حالت سقاخونه اينا بهش ميدادي و اون حالتهاي شمع رو هم بهتر نشون ميدادي، بهتر ميبود.

اما منتظر ورژن جديد كارت هم ميمونيم.

موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا