>>>> فـارکس <<<<

.:SENATOR:.

Member
سلام خدمت دوستای گل مجید آنلاینی:oops:
راستش یه مدت خیلی سرم شلوغ بود وقت نمیکردم بیام اینجا تا اینکه امروز سرم خلوت تر بود و اومدم دیگه.:wink:
یه طرح بنر و پوستر واسه «کلاس آموزش فارکس» زدم خوشحال میشم نظرتون رو دربارش بدونم...:cool:
برای طراحی این کار فقط از فتوشاپ استفاده شده و حدود دوساعت زمان برده.:paint:
موفق و سربلند باشید:rose:

پیوست ها

• Forex-A4.jpg
    Forex-A4.jpg
    266 کیلوبایت · بازدیدها: 39
آخرین ویرایش:

MOHAMMADIX

Member
عالي شده سناتور جون فقط اگه بتوني نوشته تخته سياهو با خود تخته مچش كني توپ توپ ميشه انگار بهش drop دادي
موفق باشي:green:

Saeed

Well-Known Member
سلام

واقعا بهتون تبریک میگم طرح عالی ای شده ، گفتید که فقط از فتوشاپ استفاده کردید ، نوشته ی کلاس آموزشی فارکس روو چطوری اونجوری در آوردید ؟ ممنون میشم :rose:

موفق باشی :cool:

Member
سلام دوستان ممنون از نظراتتون:rose:

درمورد سوال دوستمون درباره متن ٣بعدي بهترين راه حل اينه كه شما از لايتون يك كپي بگيريد و بهش bevel & emboss بديد و بذاريد زير لايه اصليتون و ١پيكسل به راست يا چپ و يك پيكسل به پايين يا بالا حركت بديد بعد دوباره از اين لايه كپي بگيريد و بذاريد زير اون و ١پيكسل به راست يا چپ و يك پيكسل به پايين يا بالا حركت بديد و اين كار رو ادامه بديد تا ارتفاع مورد نظر رو بدست بياريد.
bevel & emboss براي اين داده ميشه تا نورپردازي به جسم ٣بعدي طبيعي بشه.

درمورد متن روي تخته اول از فونت هاي دستنويس استفاده كردم ولي زيبا نشد بعد از خط تحريري استفاده كردم. در مورد مچ بودنش با تخته هم فكر كنم مچ هست...!!

موفق باشيد.:rose:

m2ahdi

Member
سلام به استاد بزرگ جناب سناتور :green: نامردی نکن عزیز یکم بیشتر بیا دلمون برات تنگ می شه
کارت هم 20 هست . البته که زیبا شده اما من هم تا حدودی بادوستان موافقم شاید رو تخته سیاهی که اون همه خط و خراش داره نشه اینقدر شفاف نوشت شاید منظور دوستان هم همین بوده :cool:

Member
طرح قشنگي شده موفق باشي
نظر لطفتونه:rose:
عالي شده سناتور جون فقط اگه بتوني نوشته تخته سياهو با خود تخته مچش كني توپ توپ ميشه انگار بهش drop دادي
موفق باشي:green:
ممنونم انشالله روی تخته هم کار میکنم:rose:
سلام

واقعا بهتون تبریک میگم طرح عالی ای شده ، گفتید که فقط از فتوشاپ استفاده کردید ، نوشته ی کلاس آموزشی فارکس روو چطوری اونجوری در آوردید ؟ ممنون میشم :rose:
موفق باشی
شما لطف دارید.:rose:
واقعا زیبا شده سناتور جان !!
منم موافقم !! نوشته رو طوری کن که انگار با گچ نوشته شده !!
از شما هم ممنونم AloneBoy جان:rose:
کار قشنگی شده. تنها چیزی که زیاد باهاش مچ نشدم اون خطی که روی تخته سیاه نوشتی بود.
موفق باشی.
ممنونم رفیق که اومدی و نظر دادی. تشکر:rose:
سلام به استاد بزرگ جناب سناتور :green: نامردی نکن عزیز یکم بیشتر بیا دلمون برات تنگ می شه
کارت هم 20 هست . البته که زیبا شده اما من هم تا حدودی بادوستان موافقم شاید رو تخته سیاهی که اون همه خط و خراش داره نشه اینقدر شفاف نوشت شاید منظور دوستان هم همین بوده :cool:
خیلی خیلی ممنونم نظر لطفتون هست اما لفظ استاد بزرگ شایسته بنده نیست ما استادان بزرگی همچون استاد مرتضی ممیز(روحش شاد) قباد شیوا و... داریم که مهارت من و ما در کنار مهارت این استادان بزرگ هیچ هست.
بازم از شما کمال تشکر رو دارم:rose:
خيلي قشنگ شده مخصوصا متن 3 بعدي
منت سر ما گذاشتی آقا رضا ممنونم ازت:rose:
سلام
کار خیلی زیبایی شده پرسپکتیو جالبی را ایجاد کردید
موفق باشید
خیلی ممنونم گیلاس جان ممنونم که نظرت رو راجع به این کار گفتی خانومی...:rose:

از همتون کمال تشکر و سپاسگذاری رو دارم موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا